Θέμα: Pauline Nordin

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 150
  1. 22-05-09 11:34 #16
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    το σωμα της κοπελας ειναι σαν αγαλμα τι να λεμε τωρα εντυπωσιακο σωμα και ειναι και κουκλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-09 11:51 #17
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LionessFreyja Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχυει αυτο, με την καμια! Απλα δεν εχει χαλασει το προσωπο της και η Monica Brant δεν εχασε ποτε την θυληκοτητα της ασπουμε δεν λεει κατι αυτο. Το τι εχει παρει ο θεος και η ψυχη της!!! Τετοια σωματα δεν γινοντε χωρις φαρμακο
    καλος όρισες καταρχήν, πολυ απόλυτη είσαι, αυτό για τα φάρμακα μπορεί να το γνωρίζει μόνο η ιδια και ίσως και ο προπονητής τις.

    εγώ πάντως προπονητής τις δεν είμαι.................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-09 12:10 #18
    Banned
    Εγγραφή
    22-01-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλος όρισες καταρχήν, πολυ απόλυτη είσαι, αυτό για τα φάρμακα μπορεί να το γνωρίζει μόνο η ιδια και ίσως και ο προπονητής τις.

    εγώ πάντως προπονητής τις δεν είμαι.................................

    καλως σας βρηκα. μπαινω αρκετουτσικο καιρο απλα δεν ποσταρω. δεν ειμαι χτεσυνη στο σπορ, ουτε μαρεσει να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου. Δεν ειπα οτι η κοπελα δεν εχει ωραιο σωμα, ισα ισα το αντιθετο. Ουτε αμφιβαλω οτι φτυνει αιμα. Οσο αιμα και να φτυσει ομως ετσι δεν γινεσαι χωρις φαρμακο, δεν χρειαζεται να ρωτησουμε τον προπονητη της για αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-09 12:20 #19
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    κοιτα LionessFreyja για τη συγκεκριμένη αθλήτρια δεν γνωρίζω, αλλα επειδή γνωρίζω για άλλες αθλήτριες που είναι εξίσου όμορφες και έχουν εξίσου καλο σώμα, και δεν περνούν φάρμακα επέτρεψε μου να αμφιβάλω και για αυτή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-05-09 12:21 #20
    Banned
    Εγγραφή
    22-01-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα LionessFreyja για τη συγκεκριμένη αθλήτρια δεν γνωρίζω, αλλα επειδή γνωρίζω για άλλες αθλήτριες που είναι εξίσου όμορφες και έχουν εξίσου καλο σώμα, και δεν περνούν φάρμακα επέτρεψε μου να αμφιβάλω και για αυτή.

    σαν ποιες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-05-09 12:24 #21
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    σαν αυτές...................

    δεν εχει νόημα, ο καθένας έχει τις απόψεις του, τέλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-05-09 12:26 #22
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LionessFreyja Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχυει αυτο, με την καμια! Απλα δεν εχει χαλασει το προσωπο της και η Monica Brant δεν εχασε ποτε την θυληκοτητα της ασπουμε δεν λεει κατι αυτο. Το τι εχει παρει ο θεος και η ψυχη της!!! Τετοια σωματα δεν γινοντε χωρις φαρμακο
    LionessFreyja welcome, ο Leviathan δεν είπε οτι δεν πήρε φάρμακα, είπε οτι δεν πήρε ανδρογόνα... υπάρχει διαφορά. και εγώ τείνω να συμφωνήσω μαζί του.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-05-09 12:38 #23
    Προεπιλογή
    εγω παντως ........ εχω φιλη γυμναστρια που ασχολειται με το bb απο σχεδον παιδική ηλικία και τωρα εχει φτασει σε εξαιρετικό επιπεδο , ολα ΜΟΝΟ με διατροφή και εντατικη προπονηση , ΤΙΠΟΤΑ εξτρα και ΤΙΠΟΤΑ χημικό .... και ειμαι σε πολύ καλή Θεση να το γνωριζω μιας και ειναι πολύ καλή παιδική μου φιλη και δεν εχει προπονητή ....

    Απλά ειπα να το αναφερω για να δειξω οτι μπορεις να φτασεις σε καλά level natural ...

    Αλλά εγω και παλι δεν ειμαι ειδημων ... μια προσωπικη εμπειρια μοιράζομαι ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-09 13:24 #24
    Banned
    Εγγραφή
    22-01-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παντως ........ εχω φιλη γυμναστρια που ασχολειται με το bb απο σχεδον παιδική ηλικία και τωρα εχει φτασει σε εξαιρετικό επιπεδο , ολα ΜΟΝΟ με διατροφή και εντατικη προπονηση , ΤΙΠΟΤΑ εξτρα και ΤΙΠΟΤΑ χημικό .... και ειμαι σε πολύ καλή Θεση να το γνωριζω μιας και ειναι πολύ καλή παιδική μου φιλη και δεν εχει προπονητή ....

    Απλά ειπα να το αναφερω για να δειξω οτι μπορεις να φτασεις σε καλά level natural ...

    Αλλά εγω και παλι δεν ειμαι ειδημων ... μια προσωπικη εμπειρια μοιράζομαι ...

    μαλιστα, ειναι η γυμναστρια σου σαν την Pauline Nordin??

    ***εντιτ απο katerini 144***
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-05-09 13:36 #25
    Προεπιλογή
    ***εντιτ απο katerini 144***

    δεν σε καταλαβαινω , ειλικρινα ... γραφεις επιΘετικα ( ετσι φαινεται απο τον τροπο γραφης σου ) και εδω απλά κανουμε μια κουβέντα φιλικά παντα ...

    Εγω προσωπικά , δεν υπερασπιζομαι καμία ...... με αφήνουν ολα αυτα παντελώς αδιαφορη ......... απλά ειπα να παραΘεσω την δικη μου εμπειρία .... και ναι , εχει τρομερο κορμί ....

    εσενα το Θεμα σου ποιο ειναι ακριβώς ;;; οτι αυτή κανει χρηση και για αυτό ειναι ετσι ;;;; Οκ , so what ... ; το αποτελεσμα κρινουμε εμείς και οχι το τι και το πως ... αν εχει η δεν εχει παρει , μονο αυτή το ξέρει ......... Ειναι Θεα η γυναικα και thats all ....

    ολα τα άλλα ειναι περιττα ..........
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-09 13:36 #26
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ***εντιτ απο katerini 144 ***

    κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

    δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-05-09 13:40 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

    δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

    ΜΒ


    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-05-09 13:43 #28
    Banned
    Εγγραφή
    22-01-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάποιο άλλο σχόλιο για τη κοπέλα έχεις να κάνεις?

    δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου στο θέμα... ότι και να χει πάρει χαλάλι της είναι κουκλάρα, πάρε και εσύ να σε θαυμάσουμε.

    ΜΒ
    Ειπα οτι εχει καλο σωμα και μπραβο της, δεν ειπα το αντιθετο. Απλα σχολιασα το ποστ του Leviathan που ειπε οτι δεν εχει παρει ανδρογονα. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας? Ποιο το προβλημα να πει καποιος, εχω παρει αυτο και αυτο και αυτο και ειμαι ετσι, δηλαδη που το κακο?? Εγω δεν εχω παρει ποτε μου φαρμακακι ουτε προκειτε, γιαυτο ξερω πολυ καλα οτι δεν προκειτε να γινω ποτε ετσι και δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο. Θα βαλω και φωτος μου δεν εχω προβλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-05-09 14:02 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Εγω βλεπω φιλη μου ότι μπήκες λιγο επιθετικα στο φόρουμ,ξεκινωντας από ένα απλό τοπικ να ανοιξεις ολόκληρο ζήτημα.Δεν ξερω τους σκοπους που το κανεις αυτό,προφανως για να μην εχουν καποιες κοπελες αυταπάτες οτι μπορουν να κανουν αυτο το σωμα;Συστησου στα καινουργια μελη ,να σε χαιρετισει ο κόσμος και θα προτεινα πιο ηπιους τονους.Φιλικα παντα και με συμπαθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-05-09 14:11 #30
    Banned
    Εγγραφή
    22-01-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μην εχουν καποιες κοπελες αυταπάτες οτι μπορουν να κανουν αυτο το σωμα;

    ακριβως αυτο! νομιζουν οτι με τους ροζ αλτηρες θα γινουν ετσι. Εδω με κιλα σοβαρα και δεν γινεσαι ετσι με τιποτα. Επισης εχω λιγακι βαρεθει το να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, λες και ειναι ταμπου η χρηση ουσιων. Οποιον και να ρωτησεις δηλωνει νατουραλ, εχει καταντησει αστειο αυτο πλεον.

    Δεν μπηκα με κανενα επιθετικο στυλακι, ισα ισα! Την γνωμη μου ειπα με πολυ καλο τροπο μαλιστα, δεν μπορω να καταλαβω που βλεπουν καποιοι την επιθετικοτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία