Θέμα: Pauline Nordin

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 150
  1. 22-05-09 14:17 #31
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    οκ το κλίμα στο φορουμ ειναι κάλο,
    θα το διαπιστώσεις στην πορεία, αλλιως ειναι να μιλάς και να σε βλέπει ο αλλος και αλλιώς εινα να διαβάζει τη γράφεις, γιαυτο και κάποια πράγματα παρεξηγούνται εύκολα με το γραπτό λογο,
    ας σταματήσει εδω δεν έγινε και τίποτα.

    εντιτ: ας μη συνεχίσουν και τα υπολοιπα μελη την αντιπαράθεση, το θεμα μας ειναι ο σχολιασμός των φωτο του τοπικ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-09 18:13 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ο καθένας μπορεί να πεί την γνώμη του και να σχολιάσει απλα το θέμα των φαρμάκων όλοι ξέρουμε οτι υπάρχει στον αθλητισμό όπως ξέρουμε οτι μπορεί ενα σώμα ειδικα γυναικείο χωρις υπερβολικό όγκο αλλα με συμετρία και ταλέντο μπορεί να κερδίσει ενα ογκοδέστερο με περισσότερους μυς .

    η ομορφιά πολλες φορες δεν έχει να κάνει με τον όγκο .

    και εγω θα μπορούσα να πώ αν ηθελα και έμπαινα γερα στα φαρμακα θα έφτανα πολυ πιό ψηλα αλλα δεν μπορώ και να κατακρίνω κάποιον επειδή έφτασε σε πολυ ψηλό επίπεδο να απαξιώσω την δουλεια που έκανε και να πώ είναι αποτέλεσμα φαρμάκων γιατι έχω δεί αθλητές σε όλα τα αθλήματα που βγαίνουν τελευταίοι και μπορεί να παίρνουν περισσότερα φαρμακα απο τον πρώτο ακόμη και 10 αθλητές να ντοπάρουμε πάλι το ταλέντο θα ξεχωρήσει.

    και δεν είναι θέμα συζήτησης τα φάρμακα παρα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις ανάμεσα σε γνώστες , επιτρέψτε μου λόγω χρόνιας εμπειρίας να πώ πως όταν το θέμα δεν είχε πάρει ανεξέλεγκτες διαστάσεις και να συζητιέτε και απο τα μμε υπήρχαν λιγότεροι εως καθόλου άσχετοι που να κάνουν χρήση ενώ τώρα ακόμη και για την παραλία θα χρησιμοποιήσουν .

    και ξέρετε γιατί ? επειδή κανείς δεν το πιστεύει. το σταματάω εδω το θέμα γιατί τα έχω γραψει πολλες φορες και εχω βάλει ακόμη και φωτο που είχα κατέβει σε αγώνες χωρίς ούτε να έχω ιδεα απο φάρμακα .και μιλάω για 86, 87, 88

    απλα εκείνα τα χρόνια ασχολούταν μόνο αυτός που είχε ταλέντο με το ββ όπως σε όλα τα αθλήματα αν κάποιος δεν είχε ταλέντο ασχολούταν με πολεμικές τεχνες , ποδόσφαιρο κτλ τώρα όποιος βλέπει ενα σωμα ββερ λέει ε τι έγινε θα πάρω φαρμακα και θα γίνω , αντε βγαλτε συμπέρασμα.

    αυτά είναι η χρήση τους μόνο υπο προυποθέσεις καί εχω αναφέρει και λόγους όπως και πολλοι απο το φόρουμ με τον βασικότερο λόγο την ψυχολογική εξάρτηση .

    πάντως στην τελική κρίνουμε το αποτέλεσμα ούτε είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να κατακρίνουμε η να σχολιάσουμε το πώς έγινε αν πήρε η δεν πήρε φάρμακα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-06-09 22:41 #33
    Fitness Power
    Το avatar του χρήστη Annie

    Εγγραφή
    23-01-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    264
    Προεπιλογή
    ...η Nordin είναι μία κούκλα, πολύ όμορφη κ πολύ θηλυκή....εδώ και χρόνια παρακολουθώ την πορεία της όταν ακόμη δεν είχε πάει αμερική...από τις αγαπημένες μου..μάλιστα ήμουν συνδρομήτρια στο προηγούμενο site που διατηρούσε...το θέμα των φαρμάκων μένει ασχολίαστο όταν μιλάμε για μια τόσο όμορφη κοπέλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-06-09 06:08 #34
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υσ: που είσαι λεανς
    καλά 1ον αυτά τα λένε η μάλλον τα φωνάζουν "ρε συ κοίτα!"

    Για πολλά κρυα ντουζ οι εικονες....

    Στις παρακάτω δε θελω λογοκρισίες, αφου τις εχουν στη σελίδα με τα άρθρα της στο ΒΒ.com , ελπιζω να περασουν τα κοκκιναδια κ εδω

    οι τελευταίες 2 είναι από το σαιτ της











    Όνομα: paulinepic3big.jpg Εμφανίσεις: 2119 Μέγεθος: 13,2 KB Όνομα: paulinepic6big.jpg Εμφανίσεις: 9324 Μέγεθος: 19,6 KB Όνομα: paulinepic2big.jpg Εμφανίσεις: 2222 Μέγεθος: 12,5 KB Όνομα: 15pauline_sherlyn-15-31.jpg Εμφανίσεις: 2474 Μέγεθος: 206,7 KB Όνομα: img_8337-copy.jpg Εμφανίσεις: 2227 Μέγεθος: 81,1 KB
    ^ κοιτα εδω ζουζουνα κοιτα γλυκα, να με παρει να της μαγειρευω, lean beaf kai sweet potatoes, αυτα! Πάω να κάνω μονόζυγο να ηρεμήσω κ ένα μπάνιο με παγάκια!!!!!! Αυτα!!! over out

    YΓ1.τώρα για την βοήθεια που αναφέρθηκε στα παραπάνω μηνύματα, δε με αφορα, αλλά 50κιλά κοριτσακι στο 160, μονο βοήθεια δεν έχει λαβει, αν φαινεται big, είναι επειδη είναι super lean

    Υ.Γ2 αν επεμβει κοκκινος δαχτυλος, την πλατουλα την ωραία αφήστε τη πλσ πλσ πλσ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leangains : 07-06-09 στις 06:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-09 08:37 #35
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leangains Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ2 αν επεμβει κοκκινος δαχτυλος, την πλατουλα την ωραία αφήστε τη πλσ πλσ πλσ
    επεμβει για να μπουν μεγενθυμενες οι φωτος, μισές δουλειες κανεις λεανς
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-09 00:12 #36
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    μισες αλλά καλές εεεε?? Γεια σου ομάδα με τα κοκκινα!

    Υ.Γ Πως μπαινουν μεγενθυμένες οι φωτο? Καποιο λινκ να το κοιτάξω υπάρχει? τνχ

    αλλά να σου πω εμένα μαρεσει να μπαινουν μικρες κ να πατας πάνω να μεγαλώνουν με την εφαρμογή άμα συνεχίσουμε έτσι και με μεγάλες φοτο κάποια θεματα βλ τα μπειμπς θα γίνουν 200 σελίδες, μια ιδεα λεω όπως σου-σας αρεσει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leangains : 08-06-09 στις 01:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-06-09 01:23 #37
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    καλα η κοπελια δεν παιζεται αγαπη ειναι










    Όνομα: dsc_0048.jpg Εμφανίσεις: 1996 Μέγεθος: 121,2 KB

    Όνομα: dsc_0053.jpg Εμφανίσεις: 2104 Μέγεθος: 109,4 KB

    Όνομα: n1144377050_108933_8949.jpg Εμφανίσεις: 1944 Μέγεθος: 50,4 KB

    Όνομα: p-n_2002-09-21_210.jpg Εμφανίσεις: 2051 Μέγεθος: 31,8 KB

    Όνομα: n1144377050_108931_7002.jpg Εμφανίσεις: 2082 Μέγεθος: 33,9 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leangains : 08-06-09 στις 01:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-06-09 01:30 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ωραία γυμναστική για το μάτι μπράβο άξιος και μεσα στους κανόνες ευπρέπειας ταξης και ηθική!!πάνω απο όλα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-06-09 01:34 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    απλα στις τελευταίες φωτο την αδικεί το μαγιο πραγματικα ειναι ημιστρίνκεν καλύτερα να ήταν στρίνκεν μισές δουλειές .

    και δεν κάνω πλάκα απλα κολακεύετε καλύτερα η γυναίκα αν δείτε την ίδια φωτο με διαφορετικό μαγιό και δεν μιλάω με υπονοούμενα ασχετα αν πλανάτε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-06-09 07:59 #40
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    πρεπει να ειναι η μοναδικη που εχετε ποσταρει με τετοιο μυικο προσανατολισμο που να μου αρεσει και αυτο γιατι εχει τυπο και θυληκοτητα και το πλασαρει ακομα και μεσα απο ενα πολυ μυωδες σωμα.Μπραβο της.Οτι φαρμακο και να χει παρει δεν εχει να λεει το εχει γενικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-09 13:27 #41
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα στις τελευταίες φωτο την αδικεί το μαγιο πραγματικα ειναι ημιστρίνκεν καλύτερα να ήταν στρίνκεν μισές δουλειές .

    και δεν κάνω πλάκα απλα κολακεύετε καλύτερα η γυναίκα αν δείτε την ίδια φωτο με διαφορετικό μαγιό και δεν μιλάω με υπονοούμενα ασχετα αν πλανάτε
    κ που να δεις κ χωρις ποσο ποιο ωραια θα φαινοταν...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-06-09 14:29 #42
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-06-09 16:30 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ωραίες φώτο αγγέλικα με τέτοια μυικότητα και έχει θυληκότητα η κοπέλα!!

    αυτό είναι που λέμε αν τόχεις το βγάζεις όπως και νασαι και μορεί μια χωρίς μυς να μην το βγάζει με τίποτε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-06-09 14:17 #44
    Το avatar του χρήστη ktsam

    Εγγραφή
    26-03-2008
    Περ.
    Αθήνα - Μαρο
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Μπήκα στο site της και είχε ένα ενδιαφέρον Q&A. Δέστε απόσπασμα παρακάτω:

    Q: Δε σου λείπει κάποιο καλό και νόστιμο φαγητό όπως παγωτό ή πίτσα?
    A: Οχι. Δε μου λείπει επειδή δεν απαγορεύεται. Αν θέλω να φάω κάτι από αυτά είμαι ελεύθερη να το παραγγείλω. Απλά δε θέλω. Δε προσθέτει ευτυχία στη ζωή μου, δίνει μόνο στιμιαία απόλαυση λόγω ζάχαρης, αλλά δεν θα φτιάξω τη ζωή μου από το φαγητό. Επίσης αγαπώ το φαγητό που τρώω κάθε μέρα, περιμένω να έρθει το κάθε γεύμα. Έτσι δε νοιώθω στερημένη. Έχω κάνει αρκετή περισυλλογή αυτά τα χρόνια και έχω πειθαρχήσει το μυαλό μου. Δεν ήμουν πάντα έτσι, αλλά η εξάσκηση με τελειοποιεί.. Δε λεω ότι ποτέ δε θα φάω κάτι τέτοιο, είμαι σίγουρη ότι μια ή δυο φορές το χρόνο θα έχω κάτι πέραν των συνηθισμένων, αλλά όταν θα το κάνω θα είναι μια προσχεδιασμένη υποχώρηση και όχι μια στιγμή αδυναμίας.
    Q: Πως μπορώ να σε πιστέψω όταν λες ότι δεν έχεις κάνει χρήση φαρμάκων. Όλοι λένε οτι έχεις κάνει.
    A: Λοιπόν δε μπορείς ποτέ να ξέρεις. Αλλά αν έχεις δει τη καθημερινή ζωή μου, ξοδέψεις 24/7 μαζί μου, φας το φαγητό μου, κάνεις τις προπονήσεις μου και όλα αυτά για 10 χρόνια είμαι σίγουρη ότι θα δεις τι έχω κάνει για να φτάσω ως εδώ. Πήρε πολύ χρόνο παρόλη την αφοσίωσή μου επειδή το να φτιάξεις ένα σώμα που γυρνά κεφάλια δεν αρκούν 3 μήνες προπόνησης. Παίρνει χρόνια. Ειδικά για τις γυναίκες που έχουν πολύ λιγότερη τεστοστερόνη από τους άνδρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ktsam : 11-06-09 στις 08:13
    I can stand losing, BUT I can't stand not trying.


    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-06-09 14:27 #45
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ^^^^ κανε αν θελεις μια μετάφραση περιληπτικά.

    @ εύγε anjelica
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία