Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 67
  1. 28-05-09 10:53 #16
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Κατ αρχήν δε φαντάζεστε πόσο σημαντικό είναι να ακούω τέτοια λόγια από άτομα βεληνεκούς και γνώσεων Ηλία, Γιώργου, Φώτη.Επίσης πόσο κουράγιο και δύναμη μου δίνετε για να συνεχίσω αφού ακόμα θέλω τρομερά πολύ δουλειά σε όλους τους τομείς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    πάντα ΄στην κρητική που ασκούμε σε φωτο λαμβάνουμε υπόψιν και διαφορες παραμέτρους , όπως τον χρόνο ενασχόλησης και τις συνθήκες διατροφής και προπόνησης


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    και τα πόδια που υστερούν θα γίνουν απλα αν κάνεις μια καλή υποδομη μετα θα γυμνάζεσε πιο καλά και ποιοτικα .
    Ηλία όντως αυτό θέλω σε πρώτη φάση να φτιάξω μια υποδομή για να γυμνάζομαι στο 100%.Βέβαια και να πάρω όση πιο πολύ μάζα μπορώ.Μετά από 5 μήνες ακόμα έχω φτάσει σε σημείο να νιώθω στο τέλος κάθε προπόνησης ότι μπορούσα να γυμναστώ πολύ καλύτερα και να απογοητεύομαι λίγο αν και τα πρηξίματα και τα πιασίματα είναι ικανοποιητικά.Είσαι ο μόνος που έχει πιάσει αυτή την ανησυχία μου μέχρι ώρα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    απλα καλύτερα να χάσεις μια προπόνηση παρα ενα γεύμα , απλα το λέω για να τονίσω την σπουδαιότητα της διατροφής στην φάση που βρίσκεσε, αν φτασεις σε ένα καλο επίπεδο μετα είναι ευκολότερα να διατηρηθείς
    Και πάλι επιβεβαίωσες την πρώτη μου σκέψη .Θα μείνω ακόμα περίπου μια βδομάδα εκτός προπονήσεων και αυτό που σκέφτηκα από την Παρασκευή που σταμάτησα ήταν ότι η διατροφή μένει ως έχει (εκτός βέβαια από τα συμπληρώματα).Το φαγητό μου είναι ακριβώς το ίδιο ανα 2-3ώρες χωρίς cheat meals.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    και δούλεψε βασικές ασκήσεις και φόρτωσε κιλά
    Ήδη εχω αρχίσει να αφήνω απ έξω τις μικρές ασκήσεις και να δουλευω πιο πολύ τις βασικές.Είμαι πάντως σε μια φάση που έριξα λίγο κιλά π.χ. στις πιέσεις στήθους με μπάρα για να απομονώσω πιο πολύ το στήθος ώστε να δουλεύει αυτό και μόνο.Είδα το βιντεάκι του Μilos και όντως νιώθω το στήθος να γυμνάζεται καλύτερα.Σιγά σιγά θα ανεβάσω και με το πιο σωστό τρόπο.Και σύντομα θα ποστάρω το πρόγραμμά μου και διατροφής και γυμναστηρίου ως έχει τώρα.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    καλή δύναμη και όλα γίνονται εκτός απο του σπανού τα γένια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 28-05-09 στις 11:01
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-07-09 15:13 #17
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Αυτές είναι κάποιες καινούργιες με 2 βδομάδες off από γυμναστήριο.

    Τα πόδια είναι τα ίδια $%^@# αν και στα τελευταία σκουωτ έχω ανεβάσει κιλά και είχα δει κάτι φλεβίτσες στους τετρακέφαλους.

    Το μαύρισμα πάντως επέτυχε



















    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-07-09 15:41 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Mπράβο ρε GEO,πολύ καλα πας,ο ανω κορμός είναι σε πολύ καλα επίπεδα,αμα βγαζεις φλεβα και στην κοιλια είσαι πολυ καλα !!
    Τα ποδια σου ρε φίλε κοιτα,πραγματικα είναι λες και είναι αλλου ανθρωπου,βλέπωντας τον ανω κορμο.Σκιστα αυτον τον χειμωνα,αλλαξε πολλες τεχνικες,τεμπο,επαναληψεις,κιλα μεχρι που θα δεις σε τι ειδους προπονησης ανταποκρίνονται καλύτερα.Παντως μπραβο σου !!Πολυ καλες αλλαγες !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-07-09 18:02 #19
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    λοιπον τζιο εσυ μαλλον ψιλοεξαφανιστικες απο το φορουμ γιατι ήσουν μερα νυχτα στο γυμναστηριο ε

    πλακα κανω φυσικα αλλα καθε φορα που βαζεις φωτο εχεις μεγαλη διαφορα αισθητα απο τις προηγουμενες , μπραβο φιλε αυτες ειναι ευχαριστες εκπληξεις

    εντιτ : οτι ειπε ο πολυνηκος για τα ποδια και κανε καμια φορα τις ποζες σωστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-07-09 18:16 #20
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Χαχαχα!! Κάτι τέτοιο Φώτη! Ευχαριστώ και ναι τα πόδια θα δεινοπαθήσουν γενικά για τον χειμώνα έχω άγριες διαθέσεις.Κατ αρχήν θα τρώω πιο πολύ από τώρα που ναι μεν κάνω διατροφή όγκου αλλά φρενάρω λόγω παραλίας.Το πρόγραμμα του Ηλία καλά δουλεύει και θα το συνεχίσω.

    Τώρα για τις πόζες ελεεινές ε? Ε τι να κάνουμε ρε Φώτη φαίνεται δε το χω
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-07-09 18:23 #21
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    εξασκηση θελει για το ποζαρισμα αλλα δεν ειναι θεμα για τις φωτογραφιες μονο, καπου διαβασα παλια πως με το ποζαρισμα κανουν καλυτερο διαχωρισμο οι μυες δεν ξερω αν ισχύει πραγματικα αυτο, ας μας πουνε οι αγωνιστικοι.

    (αν το επιβεβαιώσουν βλεπω μετα να ξεσκιζόμαστε ολοι στο ποζάρισμα )
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-07-09 22:06 #22
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξασκηση θελει για το ποζαρισμα αλλα δεν ειναι θεμα για τις φωτογραφιες μονο, καπου διαβασα παλια πως με το ποζαρισμα κανουν καλυτερο διαχωρισμο οι μυες δεν ξερω αν ισχύει πραγματικα αυτο, ας μας πουνε οι αγωνιστικοι.

    (αν το επιβεβαιώσουν βλεπω μετα να ξεσκιζόμαστε ολοι στο ποζάρισμα )
    ναι ισχυει... ενας ενας παιδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-07-09 23:42 #23
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geo84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήρθε η μεγάλη ώρα να ανεβάσω και γω καμιά φωτογραφία.

    Παλιές εν έχω δυστυχώς και για ευνόητους λόγους.120 κιλα με περίπου 30% λίπος και με καθόλου γυμναστική για αρκετά χρόνια οπότε φαντάζεστε.Παλιότερα έπαιζα μπάσκετ σε εφηβική ομάδα οπότε ευτυχώς με έσωσε κάπως.

    Τώρα είμαι στα 92 κιλά περίπου με υψος 1,93 ενώ ήμουνα και 88.Βέβαια από τα 120 μέχρι τα 88 δεν έκανα καλή διατροφή δυστυχώς και έχασα και μυικά.

    Τα 4 κιλά τα πήρα σε περίπου 3 βδομάδες μετά από διατροφή όγκου.

    Γυμναστήριο πάω από περσυ το Φεβρουάριο όμως σοβαρά ξεκίνησα από φέτος τον Ιανουάριο όπου είδα και την μεγάλη διαφορά στο σώμα μου.

    Θέλω πολύ δουλειά ακόμα κυρίως σε τραπεζοειδης-ώμους και γάμπες που ως γνωστόν οι ψηλοί έχουμε πρόβλημα λόγω και μεγάλου τένοντα.Βέβαια η όρεξη υπάρχει.Έχω πορωθεί τρελά Όλες ειναι σημερινές χωρίς προπόνηση εκτός από την πρώτη που είναι 2 βδομάδες πιο παλιά και μετά από powerplate στην οποία είμαι και αξύριστος

    Τα σχόλια δικά σας...













    λοιπον το σωμα σου βρισκεται σε καλο δρομο,τα ποδια ομως...ολο τον χειμωνα δωστου να καταλαβει και πιστευω το επομενο καλοκαιρι να εισαι 1 κλαση πιο πανωΥ.Γ ξυρισε αυτη την ερημη τριχα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-07-09 17:10 #24
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Κομματιας έχω βάλει και άλλες φωτο από τότε...οι τελευταίες βρίσκονται στο προτελευταίο μου ποστ εκτός αυτού.

    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-07-09 19:23 #25
    Το avatar του χρήστη racingman

    Εγγραφή
    29-10-2008
    Περ.
    Πρέ(βε)ζα
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    τα δικεφαλα ειναι ενα απο τα πιο δυνατα σου σημεια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-07-09 21:57 #26
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Γενικά νομίζω είναι τα χέρια μου αν και δεν θεωρω ότι είναι όσο γεμάτα πρέπει ίσως λόγω και του ότι είναι αρκετά μακριά.
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-08-09 19:47 #27
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Βάζω και μερικές ίσως πιο χαρακτηριστικές για τα πόδια...τώρα που πήρα το κολλάει... ^^





    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-08-09 19:55 #28
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ποσα κιλα εισαι και τι υψος?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-08-09 19:57 #29
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    1,93 ύψος και 93 κιλά...
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-08-09 19:59 #30
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    geo στοχος σου ο ογκος δεν ειναι?
    γιατι βλεπω στις φοτο λιπος δεν εχεις ..
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία