Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 67 από 67
  1. 17-07-10 12:32 #61
    Προεπιλογή
    Mπραβο αγορι......Πες μας λιγο σε γενικες γραμμες διατροφη συμπληρωματα προπονηση αν δεν βαριεσαι και αγαπας?Τι υψος ειπαμε?
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-10 08:45 #62
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ

    Από διατροφή ακολουθώ το μοτίβο του ΜΒ με περιορισμένο υδατάνθρακα στα δυο πρώτα γεύματα και μετά την προπόνηση μόνο. Κατά τα άλλα πολύ πρωτείνη και καλά λιπαρά. Όχι φρούτα όχι γαλακτοκομικά. Τόνος κοτοπουλο κόκκινο κρέας αυγά πράσινα λαχανικά ελαιόλαδο. 6 γεύματα ανά 3 ώρες. Μία στο τόσο βέβαια το ρίχνω λίγο έξω...

    Από προπόνηση δεν έχω κάποια ιδιαίτερη τακτική βασικές ασκήσεις ως επί το πλειστον και λίγες τεχνικές. Μία μυική ομάδα την βδομάδα 4 φορές την εβδομάδα συνολικά εκ των οποίων δύο περιλαμβάνει κοιλιακούς. Αερόβιο ελάχιστο.

    Και τα δύο τα έχω ξεχάσει στις παρουσιάσεις μου θα τα κάνω update.

    Από συμπληρώματα το χειμώνα δοκίμασα αρκετά. Εκτός από τα κλασσικά πρωτείνη πολυβιταμίνες viτ c χρησιμοποίησα κρεατίνη...zma...tribulus...νιτρικό οξείδιο... μπορεί να μου ξεφεύγει κάτι τώρα...

    Τώρα χρησιμοποιώ μόνο whey και πολυβιταμίνες (περιλαμβάνουν χρώμιο) είχα δοκιμάσει και κάποια λιποτροπικά αλλά μου δημιουργούσαν εκνευρισμό και τα άφησα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 19-07-10 στις 08:55
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-10 18:58 #63
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Διακοπούλες... Δυστυχώς επιστρέψαμε...



    Uploaded with ImageShack.us
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-10 20:42 #64
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    πολυ ωραια φωτο εχεις βελτιωθει πολυ απο τις πρωτες που ειχες βαλει!!

    ---> οπα προσεχε σου'ρχεται η μπαλα!!
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-10 22:18 #65
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Αγορινα απο τις πρωτες φωτο ειναι αισθητη η βελτιωση στο σωμα και η δουλεια που εχεις κανει,πολυ καλος.
    Αλλα μην φοβασαι τον υδατανθρακα, ξερεις να τον ελεγχεις,βαλε καθαρη μαζα(οσο μπορεις) πανω σου εισαι ετοιμος.
    Μπραβο πολυ καλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-08-10 09:27 #66
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχ...

    Άσε βανυ φουσκάλες βγάλαμε με τις ρακέτες φέτος... Βελτιωθήκαμε και σε αυτόν τον τομέα... Ναδαλ - Φέντερερ καταντήσαμε...

    Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια. Φέτος θα αλλάξω τακτική καθότι καλή ήταν η περσυνή χρονιά αλλά παρατήρησα ότι με όγκο και καθόλου αερόβιο το χειμώνα λίπωσα κάπως υπερβολικά και το καλοκαίρι με διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες και λίγο αερόβιο γράμμωσα κάπως αλλά δεν έχασα το λίπος που ήθελα. Ίσως είχε δίκιο ο savage. Τώρα είμαι από τέλη Ιουλίου χωρίς καθόλου προπόνηση και με διατροφή που απλά προσέχω όσο γίνεται. Από Σεπτέμβρη θα ξεκινήσω σιγά σιγά πρόγραμμα για δύναμη για 1-2 μήνες και μετά όγκο με πάρα πολύ φαί και ειδικά υδατάνθρακα. Για την προπόνηση σκέφτομαι 2 φορές την βδομάδα κάθε μυική ομάδα 4 μέρες συνολικά και αερόβιο εκτός από το ζέσταμα 20-30 λεπτά στο τέλος κάθε μέρα προπόνησης. Το ίδιο και για του χρόνου με τη γράμμωση όμως πιο πολύ αερόβιο και λιγότερο υδατάνθρακα που όμως θα υπάρχει σε όλα τα γεύματα χωρίς να αποκλείω τροφές.

    Ευχαριστώ και πάλι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 26-08-10 στις 09:34
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-08-10 13:18 #67
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    πολυ καλος...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345