Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34
  1. 06-06-09 19:25 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Kοιτα ,αν πω και εγω την αποψη μου γενικα θα συμφωνησουμε,θα βγουμε βεβαια λίγο οφ αλλα θέλω να σε καλύψω,ουτε εγω προτιμω οι νεοι αθλητες με το που πιανουν τους αλτηρες το πρωτο πραγμα που κοιτανε είναι να παρουν ένα συμπλήρωμα,αυτο είναι θεμα παιδείας που μεταφερεται από τις εικόνες των γυμναστηριων,στα αποδυτηρια κανεις ή σχεδον κανεις δεν βγαζει ένα μπωλ πατατες να φαει αλλά χτυπάει ένα σεηκερ,οπότε η εικονα που αποτυπωνεται στο νεο αθλητη είναι ότι για να φτασει γρηγορα σε αυτό που θελει πρεπει να συμπληρωσει την προπονηση του με κατι,γιατί πιστευει ότι αυτό είναι που κανει την διαφορά,όχι η προπόνηση,η διατροφη και όλο το Lifestyle όπως σωστα θέτεις.
    Απλα αυτό είναι ένα θεμα που πρεπει να το περναμε στα πιο φρεσκα παιδια προκειμενου να παιρνουν σωστους δρόμους κ αποφασεις.
    Στην αξιολόγηση συμπληρωματων όμως,πρεπει να λέμε την αποψη μας για συγκεκριμενα συμπληρώματα,δεν κρίνουμε φιλοσοφίες !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-09 20:15 #32
    Προεπιλογή
    θα συμφωνησω με τον Polyneikos και θα πω οτι ο καθε νεος το πρωτο πραγμα που σκεφτεται οταν αρχιζει γυμναστηριο ειναι ο ογκος ,μυική μαζα κλπ ,και εκει μπαινει το συμπληρωμα και το πρωτο που κανει ειναι να παρει μια πρωτεινη ογκου ,γιατι νομιζει οτι θα τον αποκτησει επειδη πηρε μια πρωτεινη και επειδη νομιζει οτι τα κανει ολα το συμπληρωμα και δεν ασχολειται τοσο με την διατροφή του να παρει τα αυτα που θα του δωσει η πρωτεινη και ακομα περισσότερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-09 09:45 #33
    Προεπιλογή
    Polyneikos Eυχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου!!
    Είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ, γράφε Ελληνικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-06-09 12:58 #34
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Nα είσαι καλα φίλε μου !
    Να λάβεις σοβαρα υπόψην σου και αυτα που θετει ο leangains όμως,δεν τα λεει τυχαια....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123