Σελίδα 2 από 33 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 488
  1. 22-05-09 11:08 #16
    Προεπιλογή
    ενα perrier *********************... στην αρχη ντρεπομουν αλλα μετα κατάλαβα οτι αν κατσω να ασχοληθω την εβαψα..

    και αν κανεις σου πει "μα καλα perrier πινεις??? χαχαχαχαχα!!!" πες του ενα "άν σου ζητησω να μου το πληρώσεις , να μη δεχτείς"...και κλεινει η ιστορια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-09 13:46 #17
    Προεπιλογή
    1. perrie
    2. Redbull Sugarfree
    3. Red wine
    4. Amstel Pulse (μπυρα light).

    Με τη σειρά που τα γράφω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-09 16:38 #18
    Προεπιλογή
    Kαι εγω επειδη προσπαθω να λιωσω, χθες που ηταν Κωνσταντινου και Ελενης και πηγα σε ενα φιλο που γιορταζε, πηρα 3 perrier και αλλα 6 ποτηρια νερο. Το παρακανω το ξερω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-09 16:48 #19
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Ελα ρε συ σιγα,ή κρασι ή ιολη/perrier.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-05-09 06:31 #20
    Προεπιλογή
    Τα τελευταια 6 χρονια που ειμαι φοιτητης βρισκομαι μεσα σε club τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα και πολυ συχνα μεσα σε ενα βραδυ σε 3 και 4 μαγαζια.
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΚΟΟΛ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!
    ουτε κρασι,ουτε μπυρα, ουτε Red Bull.
    Τις περισσοτερες φορες μεσα στο μαγαζι δε πινω τιποτα και δε με πειραζει κιολας, ισα ισα, αποτελει και αφορμη για συζητηση.
    Δε λεω πως αυτο που κανω εγω δεν ειναι υπερβολη και ακραιο αλλα αν εχεις σοβαρο λογο να μην πιεις και παιρνας και καλα τοτε μη πιεις τιποτα, δε σε υποχρεωνει κανεις.
    Αν τελικα αποφασισεις να παρεις κατι μπορεις να επιλεξεις αναμεσα σε χυμο η ανθρακουχο νερο αλλα πιστευω πως το καλυτερο ειναι ενα ποτηρι κρασι.
    Αναψυκτικα καθε ειδους καλο ειναι να αποφευγονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-05-09 10:09 #21
    Προεπιλογή
    μπραβο mickaz , φωτεινο παραδειγμα !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-05-09 12:02 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mickaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα τελευταια 6 χρονια που ειμαι φοιτητης βρισκομαι μεσα σε club τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα και πολυ συχνα μεσα σε ενα βραδυ σε 3 και 4 μαγαζια.
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΚΟΟΛ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!
    ουτε κρασι,ουτε μπυρα, ουτε Red Bull.
    Τις περισσοτερες φορες μεσα στο μαγαζι δε πινω τιποτα και δε με πειραζει κιολας, ισα ισα, αποτελει και αφορμη για συζητηση.
    Δε λεω πως αυτο που κανω εγω δεν ειναι υπερβολη και ακραιο αλλα αν εχεις σοβαρο λογο να μην πιεις και παιρνας και καλα τοτε μη πιεις τιποτα, δε σε υποχρεωνει κανεις.
    Αν τελικα αποφασισεις να παρεις κατι μπορεις να επιλεξεις αναμεσα σε χυμο η ανθρακουχο νερο αλλα πιστευω πως το καλυτερο ειναι ενα ποτηρι κρασι.
    Αναψυκτικα καθε ειδους καλο ειναι να αποφευγονται.
    οποτε να κανω το δικηγορο του διαβολου...3 φορες την εβδομαδα σε club, τοτε τι ωρες κοιμασαι και πως ξεκουραζεσαι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-05-09 13:06 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daytime Dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι εγω επειδη προσπαθω να λιωσω, χθες που ηταν Κωνσταντινου και Ελενης και πηγα σε ενα φιλο που γιορταζε, πηρα 3 perrier και αλλα 6 ποτηρια νερο. Το παρακανω το ξερω

    αυτον που γιορταζε τον ειδεσ καθολου η ολη την ωρα ησουν για κατουρημα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-05-09 13:09 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτον που γιορταζε τον ειδεσ καθολου η ολη την ωρα ησουν για κατουρημα???
    xaxaxaxaxaxax, το λουκουμι στο κυριο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-05-09 15:02 #25
    Προεπιλογή
    Levrone εχεις δικιο
    Η μονη πραγματικη καταχρηση που κανω ειναι ο υπνος και οχι επειδη κοιμαμαι λιγο αλλα επειδη εχω πολυ αστατο προγραμμα. Ελπιζω να παρω πτυχιο συντομα και να ξεκινησω δουλεια για να μπω σε ενα προγραμμα αν και φοβαμαι πως θα νοσταλγω τις φοιτητικες μου μερες.
    Παντως βαρη αυπνος δε κανω.

    (Sorry για το off topic)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-05-09 18:17 #26
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daytime Dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι εγω επειδη προσπαθω να λιωσω, χθες που ηταν Κωνσταντινου και Ελενης και πηγα σε ενα φιλο που γιορταζε, πηρα 3 perrier και αλλα 6 ποτηρια νερο. Το παρακανω το ξερω
    κανα αλκοτεστ στο δρομο σου κανανε η την γλιτωσες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-05-09 18:51 #27
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    όταν βγαίνω απόγευμα με τη παρέα μου αντι για μπύρα κτλ πίνω ice tea , To ice tea δεν ειναι καλη επιλογη,εχει πολυ ζαχαρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-05-09 19:33 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανα αλκοτεστ στο δρομο σου κανανε η την γλιτωσες??
    Ητανε κοντα στο σπιτι μου καρντια μου οποτε την περπατησα την διαδρομη ... ηξερα οτι θα πιω πολυ γιαυτο δεν πηρα αμαξι
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-05-09 19:41 #29
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daytime Dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ητανε κοντα στο σπιτι μου καρντια μου οποτε την περπατησα την διαδρομη ... ηξερα οτι θα πιω πολυ γιαυτο δεν πηρα αμαξι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-05-09 10:43 #30
    Προεπιλογή
    Σε ένα σεμινάριο που είχα πάει το 2001 θυμάμαι είχαν πει ότι καλό είναι αν είναι να καταναλώσεις αλκοόλ τότε η κρασάκι η tzin tonic… θα ψάξω να βρω τα χαρτιά από το σεμινάριο το topic ήταν το αλκοόλ στη διατροφή κάπως έτσι το είχαν θέση θα ψάξω να τα βρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 33 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία