Σελίδα 28 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 420 από 420
  1. 23-08-16 11:58 #406
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τις απαντησεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-16 15:19 #407
    Προεπιλογή
    Σε λιγο τελειωνω τις 21 δοσεις.
    Να παρω ξανα το ιδιο κ να συνεχισω για αλλη μια φορα ή να δοκιμασω κατι αλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-09-16 08:04 #408
    Προεπιλογή
    αν θες να δεις ποσο δούλεψε το προιον πανω σου ,σιγουρα πρεπει να συνεχισεις άλλο ενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-16 10:41 #409
    Προεπιλογή
    Δουλεψε αρκετα το mstak σε εμενα.
    Παντα με πεντακαθαρη διατροφη.
    Σε λιγο το τελειωνω.

    Με τι να συνεχισω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-16 15:52 #410
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGGANIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δουλεψε αρκετα το mstak σε εμενα.
    Παντα με πεντακαθαρη διατροφη.
    Σε λιγο το τελειωνω.

    Με τι να συνεχισω?

    δηλαδη?..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-09-16 17:06 #411
    Προεπιλογή
    Ανεβηκα σε δυναμη και ογκο.
    Στο τελος της 1ης εβδομαδας αρχισαν τα πρωτα σημαδια.
    Μεταξυ της 2-3 εβδομαδας νομιζω ηταν το καλυτερο του κυκλου αυτου.
    Τωρα ειμαι στο τελος του 2ου κυκλου (6η εβδομαδα) και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-09-16 17:47 #412
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGGANIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανεβηκα σε δυναμη και ογκο.
    Στο τελος της 1ης εβδομαδας αρχισαν τα πρωτα σημαδια.
    Μεταξυ της 2-3 εβδομαδας νομιζω ηταν το καλυτερο του κυκλου αυτου.
    Τωρα ειμαι στο τελος του 2ου κυκλου (6η εβδομαδα) και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα.
    τι να πω μπραβο εμενα δεν μ ειχε κανει τπτ απο οσο θυμαμαι...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-10-16 10:09 #413
    Προεπιλογή
    Η UNIVERSAL είναι ιδιαίτερα προσεκτική σχετικά με τα προϊόντα της που έρχονται Ευρώπη έτσι ώστε να είναι σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία.

    Στον ΑΘΛΗΤΗ φέρνουμε τα προϊόντα που είναι για Ευρώπη. Παρακάτω βλέπετε την πιο πρόσφατη φώτο του προϊόντος και το πινακάκι συστατικών. Είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ και στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-127-105-AnimalMStakEU-webl-__.jpg Εμφανίσεις: 1923 Μέγεθος: 176,2 KBΌνομα: 01-127-105-AnimalMStakEU-Nutritional-web__.jpg Εμφανίσεις: 2185 Μέγεθος: 87,3 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-10-16 15:16 #414
    Προεπιλογή
    Mολις τελειωσα τον 1ο κυκλο και εμεινα αρκετα ικανοποιημενος ! Τωρα πρεπει να μεινω οφφ μια βδομαδα και να κανω και τον 2ο οπως συνιστουν η μπορω να τον συνεχισω σε κανα 2μηνο τον 2ο κυκλο? Εχει καποια διαφορα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-05-17 21:21 #415
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο συμπληρωμα λιγο ακριβο στη τιμη αλλα αξιζει, ειδικα στο δευτερο κουτι σε κανει τουμπανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-07-17 20:18 #416
    Το avatar του χρήστη Greg1997

    Εγγραφή
    07-02-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    71
    Προεπιλογή
    Εγώ πιστεύω πως είναι placebo μόνο το stim αξίζει λιγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-11-17 20:37 #417
    Προεπιλογή Εντυπώσεις
    Προσωπικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος απ'το m-stak. Αφού ολοκλήρωσα 2 κουτιά είδα πρώτη φορά αποτελέσματα πάνω μου. Ολα αυτά με την αμερικάνικη έκδοση. Το μόνο που με προβληματίζει, είναι αν η ευρωπαϊκή του έκδοση δουλεύει το ίδιο καλά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-08-19 23:17 #418
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σας,διαβασα και τις 28 σελιδες και θα ηθελα απο καποιον που ξερει οντως,αν αυτο το προιον στην ευρωπαικη εκδοση κανει την τρομερη δουλεια που λεγαν παλια.αν καποιος εχει προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να αναφερει και σε ποια φαση το πηρε ωστε να ξεχωρισουμε αν τα αποτελεσματα ηταν newbie
    Επισης μια δυσκολη ερωτηση ακομα
    Αν υποθεσουμε οτι το προιον δουλευει και συνδιαστει με betator θα ειναι ενδιαφερον το αποτελεσμα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-08-19 16:07 #419
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας,διαβασα και τις 28 σελιδες και θα ηθελα απο καποιον που ξερει οντως,αν αυτο το προιον στην ευρωπαικη εκδοση κανει την τρομερη δουλεια που λεγαν παλια.αν καποιος εχει προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να αναφερει και σε ποια φαση το πηρε ωστε να ξεχωρισουμε αν τα αποτελεσματα ηταν newbie
    Επισης μια δυσκολη ερωτηση ακομα
    Αν υποθεσουμε οτι το προιον δουλευει και συνδιαστει με betator θα ειναι ενδιαφερον το αποτελεσμα;
    μπα φιλε μου δεν αξιζει πολλα λεφτα για το τιποτα.. αν θες natural συμπληρωμα που να δουλευει κοιτα x factor της molecular nutrition ή x gels της sns
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-10-23 00:33 #420
    Προεπιλογή M stak
    Καλησπερα σε ολους παιδια!Οντας νεο μελος εδω,θα ηθελα να ρωτησω το εξης.Ειχε βγει οτι ειχε γινει ανακληση του Μ-stak της universal.Τωρα που ειχα παει σε πολυ γνωστη αλυσιδα συμπληρωματων το εχουν κανονικα ολα τα καταστηματα τους.Γνωριζουμε τι συμβαινει τελικα;Αλλαξαν καποια συστατικα και ξαναβγηκε η τι εγινε;Ολο αυτο το ρωταω γιατι σκεφτομαι να το παρω μπας και δω λιγο boostaρισμα στις προπ μου ,διοτι οπως εχω διαβασει και εδω αλλα και σε σελιδες εξωτερικου δινει μια ωθηση και μυικα και ενεργειακα,αλλα θελω να ειμαι 100% σιγουρος οτι δν περιεχει κατι ‘περιεργο’ μεσα.Αν καποιος επισης εχει ολοκληρωμενη εμπειρια μετα την καταναλωση του συγκεκριμενου θα το εκτιμουσα να μας πει,ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728