Σελίδα 1 από 28 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 420
  1. 23-06-09 12:38 #1
    Προεπιλογή Animal M-Stak (Universal)
    Ενα ακομα πολλα υποσχομενο προιον της Universal με καποια "ψιλοδιαφορα" συστατικα. Το αγορασα προσφατα και θα κανω ενα κυκλο με σκοπο να φορτωσω μυες. Οταν τελειωσει ο κυκλος θα κανω και σχετικο review.










    Στο εντομεταξυ οποιος το εχει testarei η ξερει κανα hot hint καλο θα ειναι ητανε να το μοιραστει μαζι μας
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-09 23:32 #2
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Το μονο hint που εχω να σου δωσω ειναι να προσπαθησεις να το παιρνεις την ιδια ωρα καθε μερα εχοντας το χρησιμοποιησει δυο τρεις φορες.Ετοιμασου για πολυ φαι.Και μπορει να φας ενα crash ενα πενταωρο μετα την ληψη ειναι γιατι σε τσιτωνει αρκετα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 23-06-09 στις 23:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-07-09 20:14 #3
    Προεπιλογή
    Μετα απο ενα κυκλο μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλο... σιγουρα στο μελλον θα το δοκιμασω ξανα με περισσοτερο ΦΑΙ! ............ΑΝΙΜΑL RULES!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-07-09 17:19 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Tι ακριβως κανει το εν λόγω συμπλήρωμα παιδια;;Ρωτω τους γνωστους -αγνωστους θαυμαστες της σειρας !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-09 17:26 #5
    Προεπιλογή
    Αυξανει την προοδο σου προπονηση με την προπονηση... Προσωπικα μεσα σε 21 μερες σε ΚΑΠΟΙΕς ασκησεις καταφερα να σηκωνω τα 2πλασια κιλα απο οτι ξεκινησα να σηκωνω (ειμουν 2μιση μηνες off και ισως για αυτο) και γενικα εβλεπα διαφορες μερα με την ημερα και στην προπο αλλα και στο κορμι (σε κανει πιο ντουρο κ ανεβαινει κ η πυκνοτητα). Με βοηθησε παρα πολυ στο να ξυπνησω του μυες μου και να μπορεσω να κανω δυναμικο come back.....Φυσικα θα προτεινα 2πλο κυκλο και FULL καθαρο φαι, ετσι τουλαχιστον θα το χρησημοιποιησω τον χειμωνα και νομιζω οτι θα δω καπως καλυτερα αποτελεσματα. Να σημειωσω οτι χρησημοποιουσα το εν λογο προιον καταναλωνα και εθυλθεστερικη κρεατινη που σιγουρα επεξε τον ρολο της.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-09 18:00 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Το m stak ειναι κυριως για μυικη υπερτροφια και για να σε βοηθησει να παρεις καθαρο ογκο.Αυτο το βγαλανε για ectomorphs που δεν μπορουσανε να παρουνε ογκο.Το στακ παλι το απλο ειναι κυριως για δυναμη και αντοχη.Βαζεις και τα δυο μαζι και γινεσε γαιδουρι.asdf βαραγες crash κανα πενταωρο μετα απο την ληψη? Θυμαμαι οτι για δυο τρεις ωρες το σωμα μου τσιτωνε πολυ ακομα και χωρις τα στιμουλαντς.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 19-07-09 στις 18:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-09 18:08 #7
    Προεπιλογή
    Χαλαρος ημουνα μετα την προπονση και ιδιαιτερα μετα την ληψη του υγρου μεταπροπονητικου. Δεν ειχα crash ουτε ατονιες ουτε τπτ. Ισα ισα που μετα την προπο ηταν σαν να αρχιζε παλι η ημερα για μενα... Προσωπικα θα συνδιαζα το Μ-Stak με Pump διοτι με την διαστολη των αγγειων ολο και περισσοτερο αιμα θα πηγαινει στους μυες (δλδ περισσοτερα συστατικα) και το Μ-Stak θα βοηθαει στο "χτησιμο" αυτου του αιματος ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-09 18:14 #8
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Νταξει ναι εχεις ενα δικιο αλλα γενικα μπορεις να παιξεις μπαλα σχεδον με ολα αλλα οι συνηθεις συνδιασμοι ειναι stak-m-stak-nitro,cuts-stak-nitro,pump-stak-nitro.A ναι και ετσι και παρει κανεις m-stak και stak μαζι δεν τα μπουκωνεις και τα δυο πριν την προπονηση διοτι πρεπει να δωσεις ερεθισμα στον οργανισμο σου διαφορετικες ωρες με αυτα τα δυο και τα δυο μαζι ειναι overkill.Οποτε παιρνεις το m-stak 4 ωρες τουλαχιστον πριν απο την ληψη του stak , το stak παντα πριν την προπονηση για να ερεθισεις testosterone, growth hormone.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-08-09 00:48 #9
    Προεπιλογή
    Nα πω οτι μετα απο 1μιση - βδομαδα αποχης σχεδον ολο ο γεμισμα και ο ογκος που ειχα παρει εφυγε .... ελεος
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-08-09 01:34 #10
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Εγω το maximum κενο που μπορω να αφησω χωρις να με παει πισω ειναι 4 μερες. 1μιση βδομαδα θεωρητικα ειναι μικρο χρονικο διαστημα, αλλα οσον αφορα στα βαρη ειναι πολυ. Απτην αλλη ομως οταν λες ολος ο ογκος εφυγε, μου ακουγεται υπερβολικο. Το Stak ειναι κυριως για δυναμη και ογκο. Οι επιδοσεις σου εχουνε πεσει? Και αν ναι, πεσανε οσο πριν το παρεις? Εγω ξερω γνωστο μου που εχει πραγματικα πολυ ογκο και το ANIMAL Stak το λατρευε σα θεο. Και μαλιστα ελεγε οτι δεν παιρνει κανενα αλλο συμπληρωμα, ουτε καν πρωτεΐνη. Εγω εχω προμηθευτει και stak και Μ-stak και θα το αρχισω απο Σεπτεμβρη. τοτε θα εχω δικη μου αποψη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-10-09 21:49 #11
    Προεπιλογή
    Μου έχουν μείνει άλλα 4φακελάκια θα σας πω ολοκληρωμένες εντυπώσεις σε λίγες μέρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-10-09 21:59 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    21 φακελακια δεν εχει μεσα;Δεν εχεις μια εικόνα μεχρι στιγμης;;Σε εχει βοηθήσει;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-09 22:08 #13
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nα πω οτι μετα απο 1μιση - βδομαδα αποχης σχεδον ολο ο γεμισμα και ο ογκος που ειχα παρει εφυγε .... ελεος


    αυτο ειναι απ τα πιο χρησημα συμπερασματα που διαβασα στο thread
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-10-09 10:48 #14
    Προεπιλογή
    πάρα πολύ καλό μου έδωσε μάζα και δύναμη πάγκο από 110χ5 έφτασα120χ4 σκουώτ(βαθύ)από120χ7 πήγα 140χ4 άρσ.θαν.από130χ5 έφτασα 150χ5.Θα το ξαναπάρω μετά από 4 εβδομάδες να δω τι γίνεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-11-09 12:17 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων


    αυτο ειναι απ τα πιο χρησημα συμπερασματα που διαβασα στο thread
    σε εμενα κρατησε κ καλα μαλιστα! ειναι απο τα αγαπημενα μου σημπληρωματα. το εχω παρει σε τρεια διαφορετικα διαστηματα κ παντα ημουν υπερ ευχαρηστημενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 28 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία