Σελίδα 26 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 162425262728 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 376 έως 390 από 540
  1. 09-07-11 15:54 #376
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατα ΠΟΛΥ προσσεγγιση..

    δεν γραφω,οτι ειναι γτπ,για να μην φανω κακος
    Εγω να σ πω την αληθεια γτπ πιστευω, αλλα νομιζω οτι το 30-40% απο αυτο που γραφει ισχυει,ας πουμε καμια 30αρια θερμιδες οταν γραφει και καλα πως καις 100 .Εξαλλου με παλμους το παω αλλα και παλι δεν εμπιστευομαι την ενδειξη γιατι μου εχιε βγαλει πολλα αλλοκοτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-07-11 01:29 #377
    Προεπιλογή χάνεις ποιο γρήγορα?
    Ήθελα να ρωτήσω..αν κάνεις 5 λεπτά σχετικά τρέξιμο και αλλα 5 γρήγορο περπάτημα πριν τα βάρη για ζεστάμα και μετά 5 λεπτά τρέξιμο η όσο αντέχεις και στη συνέχεια γρήγορο περπάτημα πάνω απ 20 λεπτά..χάνεις ποιο γρήγορα λίπος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-07-11 02:37 #378
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατα ΠΟΛΥ προσσεγγιση..

    δεν γραφω,οτι ειναι γτπ,για να μην φανω κακος
    Σοβαρα μιλας; Δλδ τζαμπα χαρηκα μια φορα που εκαψα 500 θερμιδες μεσα σε 40 λεπτα; Και δεν βαζω ηλικια και κιλα.

    Μονο στο ποδηλατο βαζω αυτες τις ενδειξεις. Τοσο μουφα δλδ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-07-11 02:52 #379
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RectuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια ιδεα?
    Δε ξέρω για οοοόλους τους διαδρόμους, αλλά σε αυτον που τρεχω μάρκας Life 9500 νομίζω λέγεται, έχει καλή προσέγγιση.

    Έχω mp3 player και τσιπάκι στο αθλητικό παπούτσι, και σου μετράει απάσταση, χρόνους και Θερμίδες (βάζεις ηλικία, βάρος και φύλο, πιο πολλές παραμέτρους δηλαδή απο το διάδρομο). Τέλος πάντων, μου βγάζει πολυ κοντινές θερμίδες με το διάδρομο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-07-11 02:57 #380
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρα μιλας; Δλδ τζαμπα χαρηκα μια φορα που εκαψα 500 θερμιδες μεσα σε 40 λεπτα; Και δεν βαζω ηλικια και κιλα.

    Μονο στο ποδηλατο βαζω αυτες τις ενδειξεις. Τοσο μουφα δλδ;

    Μμμμμ... 500 σε 40 λεπτά?
    Ταχύτητα?
    Πρέπει να πήγαινες λίγο γρήγορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-07-11 02:59 #381
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρα μιλας; Δλδ τζαμπα χαρηκα μια φορα που εκαψα 500 θερμιδες μεσα σε 40 λεπτα; Και δεν βαζω ηλικια και κιλα.

    Μονο στο ποδηλατο βαζω αυτες τις ενδειξεις. Τοσο μουφα δλδ;
    Μπα δε νομιζω να ναι και τοσο μουφα..απ οτι εχω διαβασει με μια ωρα τρεξιμο με μετριο τεμπο καις περιπου 700-800 θερμιδες..αρα στα 40 λεπτα,καπου εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-07-11 07:59 #382
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Καλά, ούτε κατα προσέγγιση δεν είναι οι ενδείξεις των θερμίδων...εξαρτάται το άτομο...
    Καλά θα ταν να καίγαμε όλοι χιλιάρικο με μία ώρα χαλαρό τζοκινγκ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-07-11 23:38 #383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μμμμμ... 500 σε 40 λεπτά?
    Ταχύτητα?
    Πρέπει να πήγαινες λίγο γρήγορα.
    Κατι σαν hit εκανα. Το εφτασα μεχρι 12 ταχυτητα και 6 ανηφορα. Στο τελος εκαψα τις περισσοτερες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-07-11 11:19 #384
    Προεπιλογή
    παντως εγω τελευταια χτυπαω κατι πρωινες αεροβιες διαρκειας 90 λεπτων και τις βγαζω για πλακα..ανεβαινω πρωτα 45' στο ελλειπτικο με προγραμμα που σε κραταει πχ κοντα στους 130 σφυγμους...εκει πχ μου βγαζει 550 θερμιδες (και καλα...)..μετα ανεβαινω στο διαδρομο κ μαλλον λογω του ελλειπτικου βγαινει πολυ ευκολα το 45 λεπτο χωρις να το καταλαβω,τα ποδια πετανε,ειδικα στην αρχη..για καποιον που βαριεται ειναι καλουτσικη λυση..δοκιμαστε το αν θελετε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-07-11 11:22 #385
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nopantas Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως εγω τελευταια χτυπαω κατι πρωινες αεροβιες διαρκειας 90 λεπτων και τις βγαζω για πλακα..ανεβαινω πρωτα 45' στο ελλειπτικο με προγραμμα που σε κραταει πχ κοντα στους 130 σφυγμους...εκει πχ μου βγαζει 550 θερμιδες (και καλα...)..μετα ανεβαινω στο διαδρομο κ μαλλον λογω του ελλειπτικου βγαινει πολυ ευκολα το 45 λεπτο χωρις να το καταλαβω,τα ποδια πετανε,ειδικα στην αρχη..για καποιον που βαριεται ειναι καλουτσικη λυση..δοκιμαστε το αν θελετε!!

    το ελλειπτικο ειναι λιγο υπουλο αν δεν σωστη ενταση να ξερεις γιατι λες,ε ωραια παω και ερχομαι περα δωθε...αν δεις οτι ειναι πολυ χαλαρο ανεβασε λιγο ενταση εκτος κ αν εχεις μετρησει τους παλμους σου κ εισαι οκ...μην εμπιστευεσαι το μηχανημα παντως...εκτος κ αν φορας παλμογραφο και στα βγαζει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-07-11 11:59 #386
    Προεπιλογή
    Το προσεγγιστικο ειναι πιθανο γιατι δοκιμασα σε κανα 45λεπτο,ισως κ κατι παραπανω,να καψω 650 με τρεξιμο κ διαλειμματικη, κ την επομενη φορα ανεβασα την κλιση οσο περισοτερο γινοταν,και με περπατημα γυρω στο 6,5-7,0 εκαψα πανω απο 600 .Πανα με ηλικια κτλ.Οσοι ρωτησα λενε πως εχει μια αποκλιση +-30 θερμιδες τωρα τι να πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-07-11 15:32 #387
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ελλειπτικο ειναι λιγο υπουλο αν δεν σωστη ενταση να ξερεις γιατι λες,ε ωραια παω και ερχομαι περα δωθε...αν δεις οτι ειναι πολυ χαλαρο ανεβασε λιγο ενταση εκτος κ αν εχεις μετρησει τους παλμους σου κ εισαι οκ...μην εμπιστευεσαι το μηχανημα παντως...εκτος κ αν φορας παλμογραφο και στα βγαζει...
    μμ δν ηταν κ πολυ χαλαρο ειδικα τα πρωτα 18-20 λεπτα μετα πηρα τα πανω μου...απλα εχει χειρολαβες που μετρανε σφυγμους κ τις επιανα μονιμως...ημουν στους 125-140 διαρκως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-07-11 18:30 #388
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nopantas Εμφάνιση μηνυμάτων
    μμ δν ηταν κ πολυ χαλαρο ειδικα τα πρωτα 18-20 λεπτα μετα πηρα τα πανω μου...απλα εχει χειρολαβες που μετρανε σφυγμους κ τις επιανα μονιμως...ημουν στους 125-140 διαρκως..
    α τον κουλοχερη-ελλειπτικο λες...
    καλα τοτε.,..ενταξει δεν σε μαλωνω καλα ησουν...γκοου ον μαι φριεντ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-07-11 20:54 #389
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    α τον κουλοχερη-ελλειπτικο λες...
    καλα τοτε.,..ενταξει δεν σε μαλωνω καλα ησουν...γκοου ον μαι φριεντ...
    ευχαριστω κυρια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-11 13:02 #390
    Προεπιλογή
    χαιρετω..θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την αεροβικη με σχοινακι..το υψος μου ειναι 1.84 και τα κιλα μου 96..εχω αγορασει σχοινακι για να καψο το περιττο λιπος..για να εχω αποτελεσματα ποση ωρα πρεπει να κανω και σε τι ενταση..;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 26 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 162425262728 ... ΤελευταίαΤελευταία