Σελίδα 15 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516172565 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 1061
  1. 10-07-11 17:14 #211
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nazgoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η χρήση τους ειναι καθαρά συμπληρωματική για τις περιπτώσεις που λόγω υποχρεώσεων χάνω ακόμα και αυτές τις λίγες φορές που πάω γυμναστήριο. Κλείνει και νωρίς....

    Τα έχω ήδη πάρει και τα δοκίμασα. Μιλάω πράγματι για εκείνα τα χρωματιστά λάστιχα,μονά, με λαβές στις άκρες. Πήρα το πιο σκληρό και δυστυχώς δεν φτάνει για να με κουράσει. Πρέπει να κάνω 20 επαναλήψεις για να καταλάβω κάψιμο ή έστω να νιώθω οτι παράγω. Φαντάζομαι συμππληρωματικά ειναι απλά επαρκή και αν.

    Το γυμναστήριο σε καμια περιπτωση δεν το αντικαθιστουν, γεγονός που δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση. I like lifting βεβαιως βεβαίως
    Ρε συ τοτε γιατι δεν παιρνεις αλτηρες για το σπιτι? Και καμια μπαρα και κανε ασκησεις οπως αυτη που σ εβαλα πιο πανω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-11 10:33 #212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ τοτε γιατι δεν παιρνεις αλτηρες για το σπιτι? Και καμια μπαρα και κανε ασκησεις οπως αυτη που σ εβαλα πιο πανω!
    Το σκέφτηκα. Το σκεπτικό ήταν βασισμένο στο οτι με τα λάστιχα θα έχω στην διάθεση μου περισσότερες ασκήσεις.
    Αλτήρες έχω ήδη και δεν μου φτάνουν επίσης. Για να πάρω σωστούς για τα κιλά μου αλτήρες πρέπει να σκάσω 30-40 ευρώ τα οποία ήθελα να αποφύγω. Εκτός αυτού με τους αλτήρες δεν έχω τόση ποικιλία ασκήσεων.
    Μπάρα απορίπτεται λόγω έλλειψης χώρου. Αν υπήρχε χώρος θα είχα ήδη πάγκο και μπάρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-11 10:46 #213
    Προεπιλογή
    ο χωροσ ειναι ενα θεμα παντα το οποιο δυσκολα βρισκεισ λυση εγω εχω δικο μου γυμ και το εκανα με ενα παλικαρι στο σπιτι του που ειχε (υπογειο)πιο πριν ειχα το δωματιο μου γυμ χαχαχα αναμεσα σε 2 κρεβατια ο παγκοσ με την μπαρα !!!!η μανα μου φρικαρε χαχαχαχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-11 11:40 #214
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nazgoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκέφτηκα. Το σκεπτικό ήταν βασισμένο στο οτι με τα λάστιχα θα έχω στην διάθεση μου περισσότερες ασκήσεις.
    Αλτήρες έχω ήδη και δεν μου φτάνουν επίσης. Για να πάρω σωστούς για τα κιλά μου αλτήρες πρέπει να σκάσω 30-40 ευρώ τα οποία ήθελα να αποφύγω. Εκτός αυτού με τους αλτήρες δεν έχω τόση ποικιλία ασκήσεων.
    Μπάρα απορίπτεται λόγω έλλειψης χώρου. Αν υπήρχε χώρος θα είχα ήδη πάγκο και μπάρα
    Mια ατραβομπαρα δεν χωραει?
    Κοιτα αλτηρες θα παρεις απο αυτους που προσθετεις δισκους, ελπιζω να το σκεφτηκες, ειναι πολυ καλη επιλογη, αλλα οι δισκοι ειναι πολυ ακριβοι! Το κιλο κανει 2 ευρω... Αρα αν παρεις 4 πεντακιλα για τους δυο σου αλτηρες για να κανεις δεκακιλο τον καθενα, θα πρεπει να δωσεις 40 ευρω! (Ποιος θα εβαζε το κιλο 2 ευρω? 1 ευρω καλα δεν ειναι?)
    ΟΣο για τα λαστιχα, πολυ λενε οτι κανουν καλη δουλεια αλλα θα χρειαστεις νομιζω και μια απαυτες τις φουσκωτες μπαλες για να καθεσαι πανω. Παντως οι βασικες ασκησεις που σε πιανουν καλα και κανουν ολοι, γινονται με αλτηρες. Δεν θες τιποτα αλλο. Μονο αλτηρες, δισκους και μπαρα(π.χ. στραβομπαρα ή ακομα καλυτερα και μπαρα γυρω στο 1,80)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-11 11:55 #215
    Προεπιλογή
    Για αρχη για τις βασικες ασκησεις, ψαχνω κατι σαν και αυτο εδω για τις μερες που ειμαι αθηνα (3-4 μηνες το χρονο) εχετε υποψην σας μηπως κατι παρομοιο? Γυρω στα 50 κιλα καλα ειναι πιστευω δεν νομιζω προς το παρον να χρειαστω παραπανω.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-07-11 11:56 #216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια ατραβομπαρα δεν χωραει?
    Κοιτα αλτηρες θα παρεις απο αυτους που προσθετεις δισκους, ελπιζω να το σκεφτηκες, ειναι πολυ καλη επιλογη, αλλα οι δισκοι ειναι πολυ ακριβοι! Το κιλο κανει 2 ευρω... Αρα αν παρεις 4 πεντακιλα για τους δυο σου αλτηρες για να κανεις δεκακιλο τον καθενα, θα πρεπει να δωσεις 40 ευρω! (Ποιος θα εβαζε το κιλο 2 ευρω? 1 ευρω καλα δεν ειναι?)
    ΟΣο για τα λαστιχα, πολυ λενε οτι κανουν καλη δουλεια αλλα θα χρειαστεις νομιζω και μια απαυτες τις φουσκωτες μπαλες για να καθεσαι πανω. Παντως οι βασικες ασκησεις που σε πιανουν καλα και κανουν ολοι, γινονται με αλτηρες. Δεν θες τιποτα αλλο. Μονο αλτηρες, δισκους και μπαρα(π.χ. στραβομπαρα ή ακομα καλυτερα και μπαρα γυρω στο 1,80)
    Αστα...δεν χωράει τίποτα. Αν είχα χώρο θα είχα ήδη πάγκο, μπάρα και διασκους. Αυτό που πρότεινες για τους αλτήρες με δίσκους για μεταβαλλόμενο βάρος το σκέφτηκα αλλα είπα να αποφύγω το κόστος (αρκετό δυστυχώς). Συν όπως είπα παραπάνω να έχω διαθέσιμο ένα μεγαλύτερο εύρος ασκήσεων. Αλτήρες χωρίς πάγκο περιορίζουν πολύ τις διαθέσιμες ασκήσεις. Αχ να είχα ένα υπόγειο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-07-11 12:00 #217
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nazgoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αστα...δεν χωράει τίποτα. Αν είχα χώρο θα είχα ήδη πάγκο, μπάρα και διασκους. Αυτό που πρότεινες για τους αλτήρες με δίσκους για μεταβαλλόμενο βάρος το σκέφτηκα αλλα είπα να αποφύγω το κόστος (αρκετό δυστυχώς). Συν όπως είπα παραπάνω να έχω διαθέσιμο ένα μεγαλύτερο εύρος ασκήσεων. Αλτήρες χωρίς πάγκο περιορίζουν πολύ τις διαθέσιμες ασκήσεις. Αχ να είχα ένα υπόγειο...
    και γω θα ηθελα να εχω ενα...μπουντρουμι γυμναστικης....(υπογειο).
    Αλλα μπορεις να κανεις υπερβολικα πολλες ασκησεις με αλτηρες!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-07-11 12:01 #218
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αρχη για τις βασικες ασκησεις, ψαχνω κατι σαν και αυτο εδω για τις μερες που ειμαι αθηνα (3-4 μηνες το χρονο) εχετε υποψην σας μηπως κατι παρομοιο? Γυρω στα 50 κιλα καλα ειναι πιστευω δεν νομιζω προς το παρον να χρειαστω παραπανω.
    Γιατι δεν τα παιρνεις ξεχωριστα?
    Εχει δυο μπαρες ή μ φαινεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-07-11 12:02 #219
    Προεπιλογή
    Τωρα ειδα οτι ειναι σπαστη, χεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-07-11 12:10 #220
    Προεπιλογή
    Ιδια λεφτα βγαινουν, και σπαστα να τα παρω, κανενα 140αρι θα παει. Για ποιοτητα και για τιμη ρωτησα, μηπως υπαρχει κανενα αλλο μαγαζι. Εαν δεν επιτρεπεται, πμ εαν ξερει κανεις
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-07-11 12:17 #221
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ιδια λεφτα βγαινουν, και σπαστα να τα παρω, κανενα 140αρι θα παει. Για ποιοτητα και για τιμη ρωτησα, μηπως υπαρχει κανενα αλλο μαγαζι. Εαν δεν επιτρεπεται, πμ εαν ξερει κανεις
    Που μενεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-07-11 12:19 #222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MusclesOfShadow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που μενεις?
    Αθηνα, βορεια αλλα δεν εχω προβλημα, παντου παω.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-11 13:44 #223
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 10κιλα είναι από x-treme γύρω στα 18ε το ένα, με λαβή (τα lux) και η μπάρα 26ε νομίζω, από praktiker...
    Ούτε συνενοημενοι να'μασταν.
    Κι εγώ απ'τα ίδια καταστήματα τα πήρα αυτά....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-07-11 16:18 #224
    Exclamation kettler delta πολυ πάγκος γυμναστικής
    http://www.kettler.gr/index.php?page...mart&Itemid=24

    Γειά σας και πάλι, θα ΄θελα να μου πείτε τη γνωμη σας για το εν λόγω προιόν και την εν λόγω εταιρεία, είναι καλό; ποιά η γνώμη σας γα την εταιρεία και την ποιότητά της; μήπως είναι καλύτερο να πάρω ξεχωριστά πάγκο και ορθοστάτες;
    Σας ευχαριστώ

    Όνομα: Delta_4adfffe181ae9.jpg Εμφανίσεις: 1623 Μέγεθος: 46,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-07-11 18:15 #225
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Phenom Εμφάνιση μηνυμάτων

    Γειά σας και πάλι, θα ΄θελα να μου πείτε τη γνωμη σας για το εν λόγω προιόν και την εν λόγω εταιρεία, είναι καλό; ποιά η γνώμη σας γα την εταιρεία και την ποιότητά της; μήπως είναι καλύτερο να πάρω ξεχωριστά πάγκο και ορθοστάτες;Σας ευχαριστώ

    Όνομα: Delta_4adfffe181ae9.jpg Εμφανίσεις: 1623 Μέγεθος: 46,2 KB
    Exω και γω την ιδια απορια!!!!

    --ΑΝ παρεις ξεχωριστα ορθοστατες θα μπορεις να κανεις και καθισματα!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MusclesOfShadow : 24-07-11 στις 18:21
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 71 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516172565 ... ΤελευταίαΤελευταία