Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 580
  1. 12-10-09 14:10 #16
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Οκ, τωρα καταλαβα πως το εννοεις.
    Ελπιζω να δουλεψει το ιδιο καλα και σε εμενα.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-09 14:10 #17
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Exουμε προβλημα κατανοησης μαλλον.Γραφω ειναι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ οχι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης.Και γραφω υπαρχει και η εφεδρινη ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΗ τουλαχιστον στην ελλαδα.
    και ειναι εκτoς καταστηματων stelako
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-09 14:22 #18
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Σημερα δε ξερω τι γινεται αλλα μαλλον εχω προβλημα κατανοησης.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-12-09 00:02 #19
    Προεπιλογή Βοήθεια σχετικά με το Mitotropin
    Εδω και μια εβδομάδα άρχισα γυμναστήριο με σκοπό να χάσω σιγά σιγά τα πολλά παραπανήσια κιλά που εχω ( 130κιλά 1.70 υψος 25 ετων)

    Αντιμετώπισα ομως ενα προβλημα το οποιο εμφανηστηκε για πρωτη φορα
    ( ασχολουμαι με το γυμναστηριο απο τα 16 μου αλλα λογο πολλυ ζορικου προγραμματος στη σχολη μου αναγκαστηκα να σταματησω και με πηρε ο κατηφορος).

    Πρωτη φορα δεν ειχα ενεργεια να κανω την αεροβια ασκηση και τις ασκησεις με βαρη.

    Για αυτο το λογο αποφασισα να κανω χρηση λυποδιαλυτη για περισσοτερη ενεργεια αλλα και για την οποια βοηθεια μπορει να μου δωσει ψυχολογικα αλλα και πρακτικα στην προσπαθεια για την απωλεια λιπους.

    Μετα απο τα σχετικα posts που διαβασα για τους λιποδιαλυτες (καλυτερος λιποδιαλυτης) κατεληξα στο να παρω το mitotropin και λογο των καλων σχολιων αλλα και λογο του οτι απο ψυχολογικη πλευρα πιστευω οτι το συγγεκριμενο σκευασμα μπορει να με <<σπρωξει>> λιγο στο να βγαζω το προγραμμα μου.

    Αγορασα το προιον προχτες και αρχισα με μια δοσολογια 1 χαπι 40 λεπτα πριν το γυμναστηριο ( παντα πρωι )και 1 χαπι 6 ωρες μετα. οντος με βοηθησε τρελα να κανω το προγραμμα μου ανετα .

    Σημερα ανεβασα σε 2 χαπια πριν το γυμναστηριο και αλλα 2 8 ωρες μετα.
    και δυστηχος εγινε κατι το οποιο με τρομαξε. ξαπλωσα κατα τις 9 και μετα απο λιγο ενιοθα οτι εγω ημουνα πολλυ ζεστος και τα σκεπασματα παγωμενα. αμεσος κοιταω να δω μηπως εχω ταχυκαρδια ( οπωσ ειπα τρομαξα) αλλα ημουνα οκ και κατοπιν εβαλα ενα θερμομετρο να δω μηπως επειδη εφυγα απο το gym ιδρωμενος μεχρι το κοκαλο ειχα ανεβασει κανα πυρετο και η θερμοκρασια μου ητανε στο 35.5 ενω συνηθως εχω παντα 36.5-37

    Μπορει κατι τετοιο να το προκαλεσε η αυξηση της δοσολογιας? ολο το σκηνικο κρατισε για περιπου 35 λεπτα και μαλλον καταφερα και κρυωσα αλλα το συγκεκριμενο σκευασμα ειναι αρκετα δυνατο και αμεσως σκεφτηκα να σας ρωτησω αν ειχατε ποτε καποια παρομια αντιδραση απο το mitotropin.

    Αυριο δεν θα παρω καθολου και σκεφτομαι να παρω δοκιμαστικα παλι μια καψουλα πριν το gym και αμα εχω παλι τιποτα παραξενο τελος δεν το ξαναπερνω.

    Συγνωμη για το μεγαλο post αλλα θελησα να το αναλυσω λιγο για να δοσω μια οσο γινετε πιο ακριβης εικονα για το τι προβλημα ειχα .

    καθε συμβουλη κριτικη κλπ καλοδεχουμενη ειναι

    παντος ειχατε 100% δικιο οσοι το υποστηριζατε το mitotropin μπορω να πω δινει φτερααααααα

    Εαν εχω ποσταρει σε λαθος μερος η εχω κανει κατι αλλο λαθος παρακαλω ενημερωστεμαι να το διορθοσω αμεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-09 09:49 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σου μετεφερα το ποστ σου στην αξιολόγηση Συμπληρωματων στην κριτικη του συγκεκριμενου προϊοντος....
    Το πρωτόκολλο λήψης που ακοουθουμε σε αυτα τα σκευασματα είναιδοσολογία 1 πρωι & ένα πριν την προπο για μια εβδομαδα μεχρι ο οργανισμος να συνηθισει την φόρμουλα και την 2η εβδομαδα αυξανουμε την δοσολογία,εσυ το έκανες από την 2η μερα λήψης και ο οργανισμος σου σοκαρίστηκε,πόσο μαλιστα είναι λογικο αν είναι και η πρωτη φορα που λαμβανεις λιποδιαλυτη μιας και απ΄ότι ακουγεται είναι από τους πιο ισχυρους της αγορας,χωρίς να το εχω δοκιμασει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-12-09 10:34 #21
    Προεπιλογή
    Panos21 έχω να σου πώ το εξής, αφού τώρα ξεκίνησες γυμναστική και διατροφή μη πάρεις τώρα το mitotropin. Οταν ξεκινάμε γυμναστική και διατροφή χάνουμε εύκολα τα πρώτα κιλά (ύγρά και λίπη). Πάρτο μετά από λίγους μήνες που ίσως θα "κολήσεις" και δεν θα χάνεις εύκολα λίπος. Το mitotropin είναι από ότι έχω διάβασει πολύ καλό λιποτροπικό. Είναι λοιπόν ένα ισχυρό όπλο ενάντια στο λίπος αρκεί να το χρησιμοποιήσεις την ώρα που πρέπει. Εχω επίσης να σου πώ πως μπορείς να πάρεις καφείνη για να σου δώσει "ενέργεια" για την προπόνηση. Επίσης έχει πολλά συμπληρώματα που μπορείς να πάρεις πριν την προπόνηση για να σου δώσουν ενέργεια. Ουτως ή άλλως το mitotropin δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς για ενέργεια γιατί άν διαβάσεις προσεκτικά τις οδηγίες θα διαπιστώσεις ότι μπορείς να το πάρεις για ένα μήνα μόνο.
    Οσον αφορά τα συμπτώματα που περιγράφεις θα έρθω να συμφωνήσω με τον Polyneikos. Προσοχή στις οδηγίες λοιπόν.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-09 10:43 #22
    Προεπιλογή
    Kαλημερα και ευχαριστω για τις συμβουλες καταναλωσης του σκευασματος και τη μεταφορα του στο σωστο μερος θα ποσταρω πιο προσχεχτικα μελλοντικα

    Εχεις δικιο για την δοσολογια και ητανε λαθος μου να ανεβασω σε 4 χαπια τη μερα μετα απο 2 μερες χρησης χωρις να συνυπολογισω οτι εχω 3 χρονια να δοκιμασω παρομοια συμπληρωματα και την γενικοτερη καταπονηση του οργανισμου μου απο το φορτο εργασιας που εχω και την προσπαθεια για προσαρμογη στο νεο τροπο ζωης με αλλαγμενες διατροφικες συνηθειες και με προπονηση στο gym.

    Εκανα το λαθος να σκεφτω οτι αφου δεν ειχα καποια παρενεργεια με 2 χαπια τη μερα θα μπορουσα να ανεβασω τον αριθμο σκεφτομουνα και οτι σιγα ειμαι 130 κιλα δεν νομιζω να εχω προβλημα δηλαδη λαθος τροπος σκεψης ακομα και για το πιο μαλακο σκευασμα,οι δοσολογιες υπαρχουνε για να τις ακολουθουμε.

    Παντος θα ηθελα να σας πω οτι και τις 2 μερες που εκανα σωστη χρηση ειχα τα αποτελεσματα που περιμενα και καμια παρενεργεια.αυτο γιατι δεν θα ηθελα να τρομαξω χωρις λογο καποιον που κανει χρηση η ειναι σε σκεψη να παρει το συγκεκριμενο σκευασμα .

    Εξαλου ο καθενας μας αντηδρα με διαφορετικο τροπο στο καθε σκευασμα ειδικα οταν ο οργανισμος του ειναι παρθενος σε αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-09 10:00 #23
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρτο μετά από λίγους μήνες που ίσως θα "κολήσεις" και δεν θα χάνεις εύκολα λίπος.
    Συμφωνώ, γιατί και διακοπή θέλει και ακριβό είναι. Πάρε έναν πιο απλό για αρχή ή καφεΐνη από το φαρμακείο για πριν την προπόνηση μόνο. Αλήθεια, γιατί παίρνουμε mitotropin το πρωί;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-12-09 23:52 #24
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλημερα και ευχαριστω για τις συμβουλες καταναλωσης του σκευασματος και τη μεταφορα του στο σωστο μερος θα ποσταρω πιο προσχεχτικα μελλοντικα

    Εχεις δικιο για την δοσολογια και ητανε λαθος μου να ανεβασω σε 4 χαπια τη μερα μετα απο 2 μερες χρησης χωρις να συνυπολογισω οτι εχω 3 χρονια να δοκιμασω παρομοια συμπληρωματα και την γενικοτερη καταπονηση του οργανισμου μου απο το φορτο εργασιας που εχω και την προσπαθεια για προσαρμογη στο νεο τροπο ζωης με αλλαγμενες διατροφικες συνηθειες και με προπονηση στο gym.

    Εκανα το λαθος να σκεφτω οτι αφου δεν ειχα καποια παρενεργεια με 2 χαπια τη μερα θα μπορουσα να ανεβασω τον αριθμο σκεφτομουνα και οτι σιγα ειμαι 130 κιλα δεν νομιζω να εχω προβλημα δηλαδη λαθος τροπος σκεψης ακομα και για το πιο μαλακο σκευασμα,οι δοσολογιες υπαρχουνε για να τις ακολουθουμε.

    Παντος θα ηθελα να σας πω οτι και τις 2 μερες που εκανα σωστη χρηση ειχα τα αποτελεσματα που περιμενα και καμια παρενεργεια.αυτο γιατι δεν θα ηθελα να τρομαξω χωρις λογο καποιον που κανει χρηση η ειναι σε σκεψη να παρει το συγκεκριμενο σκευασμα .

    Εξαλου ο καθενας μας αντηδρα με διαφορετικο τροπο στο καθε σκευασμα ειδικα οταν ο οργανισμος του ειναι παρθενος σε αυτα.
    Θαρρω οτι ειναι ο πιο δυνατος λιποδιαλυτης που εχω παρει και ειχα αποτελεσματα στον ενα μηνα χρησης αλλα για πρωτος λιποδιαλυτης οχι αδερφε δεν εχει προσαρμοστει το σωμα σου και κυριως το νευρικο σου συστημα στα διαολια αυτα.Κατεμε μην πας με τιποτα πανω απο τεσσερις καψουλες η φουλ δοση ειναι αρκετα δυνατη και θελει κανα δεκαημερο να την συνηθισεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-01-10 02:00 #25
    Προεπιλογή
    Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
    Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
    Ευχαριστω εκ των προτερων!

    υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-01-10 21:46 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -BATISTA- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
    Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
    Ευχαριστω εκ των προτερων!

    υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα
    μην το παρεις.δεν συνιστωνται σε ατομα κατο τον 18.και η βοηθεια που σ δινουν ειναι πολυ μικρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-01-10 12:59 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -BATISTA- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
    Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
    Ευχαριστω εκ των προτερων!

    υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα
    To mitotropin για να το πάρεις πρέπει να έχεις κλείσει τα 21. Νομίζω ξεχνα το για την ώρα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-01-10 02:51 #28
    Προεπιλογή
    εχετε να προτεινεται τοτε καποιο πιο "light" λυποτροπικο που μπορω να παρω σε αυτη την ηλικια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-10 12:50 #29
    Προεπιλογή
    Ειτε light είτε όχι δεν μου φαίνεται καλή ιδέα για την ηλικία σου.
    Δεν ξέρω......................
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-01-10 18:03 #30
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -BATISTA- Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχετε να προτεινεται τοτε καποιο πιο "light" λυποτροπικο που μπορω να παρω σε αυτη την ηλικια?
    Φερμουάρ στο στόμα, πράσινο τσάι.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 39 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία