Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 580
  1. 18-01-10 02:30 #31
    Προεπιλογή
    Μετα απο μεγαλη απουσια απο το φορουμ επανερχομαι με ερωτηση ως συνηθως

    Παω 1 χρονο γυμναστηριο και ειμαι σε σχετικα καλη κατασταση πιστευω μιας και δε παω για να χαζευω τα γκομενακια
    -Να θυμησω οτι πριν 1 χρονο ακριβως ημουν 100 κιλα 1.80 υψος - τελειως αγυμναστος απο θεμα μυς-δυναμη κλπ.
    Στον χρονο αυτο επεσα στα 80 κιλα μεχρι το καλοκαιρι με πολυ αεροβια και βαρη και απο καλοκαιρι μεχρι τωρα λιγο ογκο και δυνατα στα βαρη ..

    Διατροφη προσεγμενη πολυ (ειχα κανει και τοπικ στο τομεα διατροφης για συμβουλες)
    Απο συμπληρωματα χρησιμοποιω μονο whey τους τελευταιους 5-6 μηνες.

    Γυρω Απριλιο-Μαιο θα μπω σε διαιτα "γραμμωσης" για να φυγουν και τα τελευταια αποθεματα λιπους που (ξε)μεινανε οποτε σκεφτομαι να χρησιμοποιησω και καποιον λιποδιαλυτη..

    Μετα το πολυ μπλα μπλα η ερωτηση μου ειναι η εξης:
    Στο x-treme stores πχ λεει:
    * Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διάστημα.
    ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.


    Να το παρω, ή θεωρουμαι ακομα "μη προχωρημενος"?

    Ευχαριστω και σορρυ για το πρηξιμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-10 15:35 #32
    Προεπιλογή gaspari mitotropin -συνθεση
    το μιτροτροπιν το δοκιμασα και ειχε πολυ καλα αποτελεσματα, και μιλαω για συνδυασμο προπονησης βαρη με αεροβικη.Διαδρομο 3 φορες την εβδομαδα.Απο τα καλυτερα εργαλεια που εχω βρει...
    Το ερωτημα ειναι απλό: άραγε ποσο επιβαρυνεται ο οργανισμος με τη χρηση πχ ενος μιτοτροπιν? ποια συγκεκριμενα στοιχεια στη συνθεση του το κανουν τοσο καλο? σημειωνω πως στο μηνα μετα τη χρησιμοποιηση του,επρεπε να προσεχω πολυ, γιατι οι καυσεις επεσαν αποτομα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-02-10 22:12 #33
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το mitotropin πρωι με αδειο στομαχι και να παμε για αεροβια? ή παιζει να μας κοψει το στομαχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-02-10 22:22 #34
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Απο θετικά σχόλια που διάβασα εδω για το mitotropin πήγα και το πήρα πριν κανα 3 μήνες. Έχω δοκιμάσει διάφορους λιποδιαλύτες στο παρελθόν και μπορώ να πω πως το mitotropin σε εμένα δεν δούλεψε. Δεν καταλάβαινα τίποτα, δεν ξέρω γιατί....και το άλλο που παρατήρησα ήταν κάθε πρωι που έπαιρνα δυο μετά με πονούσε το στομάχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-02-10 13:46 #35
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doctorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο θετικά σχόλια που διάβασα εδω για το mitotropin πήγα και το πήρα πριν κανα 3 μήνες. Έχω δοκιμάσει διάφορους λιποδιαλύτες στο παρελθόν και μπορώ να πω πως το mitotropin σε εμένα δεν δούλεψε. Δεν καταλάβαινα τίποτα, δεν ξέρω γιατί....και το άλλο που παρατήρησα ήταν κάθε πρωι που έπαιρνα δυο μετά με πονούσε το στομάχι.

    οταν λες δεν δουλεψε εκανες καθολου αεροβια η περιμενς να φυγει το λυπος μονο του?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-02-10 13:59 #36
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν λες δεν δουλεψε εκανες καθολου αεροβια η περιμενς να φυγει το λυπος μονο του?
    Τους λιποδιαλύτες δεν τους παίρνω για να φύγει το λίπος, ξέρω πως κάτι δεν πρόκειται να γινει, χρειάζονται άλλα πράγματα. Η μόνη αιτία που τους αγοράζω είναι για την "τσίτα", που μου δίνουν στην προπόνηση. Αυτό εννοούσε πως δεν δούλεψε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-02-10 14:05 #37
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doctorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους λιποδιαλύτες δεν τους παίρνω για να φύγει το λίπος, ξέρω πως κάτι δεν πρόκειται να γινει, χρειάζονται άλλα πράγματα. Η μόνη αιτία που τους αγοράζω είναι για την "τσίτα", που μου δίνουν στην προπόνηση. Αυτό εννοούσε πως δεν δούλεψε...

    λαθος προσεγκιση τοτε αδερφε.

    παρε κανα νιτρικο η πιες 2 διπλους ελληνικους.

    οι λυποδιαλιτες αυτο που κανουνε ειναι να πυροδοτουνε την καυση του λυπους. η τσιτα θα ειναι απο την καφεινη που εχουν μεσα.

    δοκημασε το black powder της mri και αν δεν θες να σπασεις το γυμναστηριο εμενα φτησε με
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-02-10 14:11 #38
    Προεπιλογή
    Συμφωνω και εγω με τον Qlim4X!

    Επισης νομιζω οτι το μιτοτροπιν δεν λειτουργει οπως οι αλλοι λιποδιαλυτες με το να σε τσιτωνει μεσω της καφεινης! Ειναι καπως πιο αθορυβο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-02-10 14:12 #39
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι λυποδιαλιτες αυτο που κανουνε ειναι να πυροδοτουνε την καυση του λυπους.
    Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-02-10 14:19 #40
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doctorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις .
    με νορμαλ διατροφη. αεροβια και 21 μερες κυκλου πηγα απο 92 στα 87 κιλα

    μπορη να ηταν η πρωτη φορα που δοκιμασα και δουλεψε και την επομενη να μην χανω ουτε γραμαριο.

    και το θεμα δεν ηταν τοσο η σιγαρια οσο οτι η κοιλια επεσε και αρχησαν να φενοντε κοιλιακοι κια να βλεπω περισοτερες φλεβες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-02-10 14:19 #41
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doctorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις .
    Αν θες τσίτες πάρε σκέτη καφείνη. Με προσοχή όμως γιατί την συνιθίζεις...
    Τα λιποτροπικά όπως είπαν και οι προλαλήσαντες είναι για άλλη δουλειά...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-02-10 15:43 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες τσίτες πάρε σκέτη καφείνη. Με προσοχή όμως γιατί την συνιθίζεις...
    Τα λιποτροπικά όπως είπαν και οι προλαλήσαντες είναι για άλλη δουλειά...
    Και έτσι είναι....
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-02-10 00:03 #43
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω και εγω με τον Qlim4X!

    Επισης νομιζω οτι το μιτοτροπιν δεν λειτουργει οπως οι αλλοι λιποδιαλυτες με το να σε τσιτωνει μεσω της καφεινης! Ειναι καπως πιο αθορυβο!
    Λαθος μεγιστο.Το μιτο περιεχει φαρμακευτικες ουσιες που διεγειρουν τις ορμονες του εγκεφαλου.Οποιος εχει το παραμικρο προβλημα με στομαχι τον αποτρεπω απο το να το παρει εντελως.Επισης αν ειστε σε φαση που εχετε νευρα αφηστε το καλυτερα.Παιζει σε δικη του κατηγορια το μιτο αστο ειναι πολυ δυνατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-10 02:19 #44
    Προεπιλογή
    φιλε ακριβως το ιδιο εννοουα, αλλα μαλλον δεν εκφραστηκα σωστα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-03-10 16:03 #45
    Προεπιλογή ενδιαμεσα με Μιτο ....
    αρα έχουμε καταληξει -ως αυτη τη στιγμη που μιλαμε- οτι το μιτο, είναι απο τα κορυφαια..αλλα θελει 1 μηνα χρηση ,ενα μηνα διακοπη!
    Υπαρχει προταση για άλλο προιον στο ιδιο επιπεδο που μπορει να χρησιμοποιηθει ενδιαμεσα?
    και βεβαια το σημαντικοτερο ολων είναι ΑΝ έχουμε εδω φιλους που εχουν χρησιμοποιήσει το Μιτο πχ για κανα χρονο η γνωμη των οποίων θα βαραίνει ιδιαιτερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία