Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 43 από 43
  1. 07-07-14 20:51 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γιατι κανουν ολα,εγω εχω παει σε 3 στην επαρχεια που εμενα κ κανενα δεν μου εκανε χρονο..ενα στην τριπολη,κ 2 στην κρητη..με τον μηνα πληρωνα..πως ολα δλδ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-07-14 20:55 #32
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    περιεργο εγω οπου κ να εχω παει κ απο φιλους μου που ζουνε αλλου,ειχαν συνδρομες χρονου....παραλογο να μην εχουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-07-14 21:17 #33
    Προεπιλογή
    Εγώ δεν έχω συναντήσει κανένα γυμναστήριο που να του έχω πει ότι θέλω για χρόνο και να μην έχει. Μου έχει τύχει όμως να έχει πχ προσφορά το εξάμηνο και να βγαίνει όσο μισός χρονος.

    Τεσπα στο θέμα μας. Γυμναστήρια έχουμε πολλά. Αλλά με 70 ευρώ το χρόνο δύσκολο να βρεις. Τα πιο φτηνά που ξέρω είναι yava(της γνωστής αλυσίδας ). Καινούριο αρκετά καλό. Μεγάλο. Αλλά με πάρα πολύ κόσμο. Agua flex, δεν έχει ελεύθερη μπάρα παρά μόνο ένα Smith αλλά έχει αρκετά μεγάλους αλτηρες. Παρα πολλά όργανα. Θα το έλεγα λίγο "γυναικείο" αλλά κανείς δουλειά.
    Factory fitness (κάπως έτσι λέγετε ) δυνατός κόσμος, νέα παιδιά, καλά όργανα. Παλιά έκανε και box,λογικά ακόμα.
    Αυτά έχουν τιμές γύρω στα 130-150 ευρώ περίπου ανάλογα τις προσφορές, μπορεί και λίγο πιο λίγο.

    Global gym, μεγάλο γυμναστήριο στο κέντρο(σχεδόν) ανοικτό πολλές ώρες. Μαζεύει πολλούς φοιτητές. Τιμές δεν ξέρω αλλά όταν το διαφημίζουν βλέπω γύρω στα 150(νομίζω). Πιστεύω ότι θα είναι το πρώτο που θα σου πουν πίσω έρθεις Ηράκλειο.

    Αρκετά γνωστό είναι και το my gym, είχα πάρει πριν χρόνια. Έχει ελεύθερα βαρη και δυνατά όργανα. Δεν ξέρω λεπτομέρειες και πιστεύω ότι δεν θα σε βολέψει η περιοχή αλλά μου άρεσε σαν γυμναστήριο.

    Gymnasium αρκετά μεγάλο. Πολλά όργανα. Πολλά ελεύθερα. Πολύς κόσμος και φοιτητές. Καθαρό και σωστό. Ανάλογος που μένεις θα σε βολέψει ή όχι.αν μένεις κέντρο όχι και τόσο. Αν μένεις προς jumbo θα σε βολέψει (συνήθως οι φοιτητές μένουν ή κέντρο ή προς jumbo γιατί βολεύει για να μετακινούνται για σχολή και κέντρο ) .

    Xtreme gym(της γνωστής αλυσίδας ) πολύ καλό γυμναστήριο. Με σωστούς γυμναστές. Σωστά όργανα και ελεύθερα. Δεν σε ενοχλούν αν φωνάξεις και λίγο. Κόσμος καλός και πάνε και επαγγελματίες. Αν δεν μένεις στη περιοχή λίγο δύσκολο να σε βολέψει.

    Μετά υπάρχουν διάφορα άλλα που δεν τα ξέρω αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Body fit. & Atlas είναι 2 που μου έρχονται τώρα.
    Αλλά γενικά θα βρεις σίγουρα πολλά κοντά στο σπίτι σου. Τώρα γύρω στα 100 ο χρόνος δεν ξέρω αν βρεις. Αν βρεις πες το μας πάντως. Ίσως τα πιο συνοικιακα να είναι πιο φτηνά.

    Καλές επιτυχίες να έχεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-07-14 21:25 #34
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-07-14 22:33 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Global gym, μεγάλο γυμναστήριο στο κέντρο(σχεδόν) ανοικτό πολλές ώρες. Μαζεύει πολλούς φοιτητές. Τιμές δεν ξέρω αλλά όταν το διαφημίζουν βλέπω γύρω στα 150(νομίζω). Πιστεύω ότι θα είναι το πρώτο που θα σου πουν πίσω έρθεις Ηράκλειο.

    O μηνας περυσι το καλοκαιρι 50 ευρω.
    Το τριμηνο 100.
    Ο χρονος δεν ξερω.


    Αρκετά γνωστό είναι και το my gym, είχα πάρει πριν χρόνια. Έχει ελεύθερα βαρη και δυνατά όργανα. Δεν ξέρω λεπτομέρειες και πιστεύω ότι δεν θα σε βολέψει η περιοχή αλλά μου άρεσε σαν γυμναστήριο.

    Αν εχει αμαξι βολευει η περιοχη, απ το ΤΕΙ ανεβαινεις ευκολα Μασταμπα. Παρκινγκ κτλ δεν ξερω.

    Gymnasium αρκετά μεγάλο. Πολλά όργανα. Πολλά ελεύθερα. Πολύς κόσμος και φοιτητές. Καθαρό και σωστό. Ανάλογος που μένεις θα σε βολέψει ή όχι.αν μένεις κέντρο όχι και τόσο. Αν μένεις προς jumbo θα σε βολέψει (συνήθως οι φοιτητές μένουν ή κέντρο ή προς jumbo γιατί βολεύει για να μετακινούνται για σχολή και κέντρο ) .

    Πολυ καλα οργανα, σε κεντρικη περιοχη. Οι γυμναστες καποιοι ηξεραν , καποιοι ηταν "μια απ ολα και χωρις κρεμμυδι".. Οχι πως ακομα θα χε τους ιδιους αλλα σε τετοια γυμναστηρια ξερεις πανω κατω τι να περιμενεις.

    Μετά υπάρχουν διάφορα άλλα που δεν τα ξέρω αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Body fit. & Atlas είναι 2 που μου έρχονται τώρα.
    Αλλά γενικά θα βρεις σίγουρα πολλά κοντά στο σπίτι σου. Τώρα γύρω στα 100 ο χρόνος δεν ξέρω αν βρεις. Αν βρεις πες το μας πάντως. Ίσως τα πιο συνοικιακα να είναι πιο φτηνά.

    Body fit εγγυηση. Ο Στελιος Κτιστακης το εχει και κατι αλλο σα συσταση δε χρειαζεται. Πασιγνωστος στο χωρο , γνωση , εμπειρια , τα παντα. Ωραια μηχανηματα , και το κυριοτερο δε θα σε ζαλισει κανεις. Εισαι αρχοντας! Σωστος κοσμος, βοηθανε, καθαρη και σοβαρη κατασταση. Εκει δεν παει οποιος βλεπει το γυμναστηριο για ....γκομενοδουλεια αλλα για προπονηση.
    .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-07-14 22:52 #36
    Προεπιλογή
    Γενικά συμφωνώ με τις επισυμανσεις του Levrone.
    Για το global πάντως είμαι σίγουρος ότι βάζει μερικές φορές πολύ καλές προσφορές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-07-14 22:58 #37
    Προεπιλογή
    Προσωπικα εμενα τα μηχανηματα που θα εχει δεν με ενδιαφερουν καθολου. Δεν τα αγγιζω σχεδον ποτε. Οι γυμναστες το ιδιο. Εγω απλα θελω να εχει ενα μεγαλο χωρο για τα ελευθερα βαρη με σωστες μπαρες και παγκους. Ολα τα αλλα ειναι πολυτελειες που δεν με απασχολουν.
    Απο λιγο που ειδα τα παραπανω γυμναστηρια στα σιτε τους το global το ειδα στα 245 ευρω το χρονο που νταξει δεν ειναι και ΤΟ ποσο αλλα ειδα κατι φωτογραφιες με αυτες τις πλαστικες ολυμπιακες μπαρες των 10 κιλων που τις συχαινομαι οποτε...
    Μετα απο τα υπολοιπα αυτα που μπορεσα να δω πως ειναι μεσα ειναι το fitness factory στα 120 ευρω με σωστες μπαρες και γενικα μου αρεσε. Πιστευω στην μιση τιμη του global θα ειναι τιμια επιλογη.
    Και ειδα και το Body fit, καλο και αυτο αλλα δεν ειδα να λεει τιμες.
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-07-14 23:37 #38
    Προεπιλογή
    Κοίτα global δεν έχω πάει "για γυμναστική ". Μια φορά πήγα για βόλτα. Η αλήθεια είναι ότι δεν τρελάθηκα, απλά συνήθως τους φοιτητές τους βολεύει λόγω σημείου. Οι τιμές του τόσο είναι, απλά πολλές φορές βάζει καλές προσφορές (άκυρο τελικά το 150 πάντως, ρώτησα μια φίλη μου που παει έχει πάρει τον χρόνο 180)

    Πάντως και εγώ σκέφτομαι για το factory αλλά εμένα με βολεύει γιατί μένω σχετικά κοντά. Είναι έξω από το κέντρο,αλλά είναι δίπλα σε μια έξοδο εθνικής οδού, οπότε πχ αν μένεις γιοφυρο (Δλδ jumbo, ΤΕΙ )είναι πολύ εύκολο να πας. Επίσης 5-10 λεπτά με τα πόδια απ στάση λεωφορείου(κεντρικης γραμμής ).

    Αλλά μην αγχώνεσαι. Όταν έρθεις θα βρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-07-14 00:08 #39
    Προεπιλογή
    κοιτα το θεμα ειναι αν εχεις αμαξι. Θα εχεις? Αλλιως θα ειναι λιγο δυσκολο το ολο σκηνικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-07-14 09:38 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα το θεμα ειναι αν εχεις αμαξι. Θα εχεις? Αλλιως θα ειναι λιγο δυσκολο το ολο σκηνικο.
    θα εχω αμαξι απλα οχι απο την αρχη. θα ειμαι κανα δυο μηνες χωρις αλλα μετα θα εχω.
    WESTSIDE BARBELL
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-02-19 13:50 #41

    Εγγραφή
    17-02-2019
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    94
    Προεπιλογή Γυμναστήρια Ηράκλειο Κρήτης
    Καλησπέρα παιδιά
    Υπάρχει καμία πρόταση για ενα καλό γυμναστήριο στο ηράκλειο; Εχω πάει στο fitnessfactory και απογοητεύτηκα με τα αποδυτήρια. Εχω δοκιμάσει και το 2b-fit και μαλλον θα ξανα παω εκει γιατι ειναι καθαρά και οι τιμες λογικές. Για Global έχουμε κανένα καλό σχόλιο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-02-19 17:20 #42
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Post
    BODY FIT
    ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΩΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-03-19 11:00 #43

    Εγγραφή
    17-02-2019
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    94
    Προεπιλογή
    Εγω εχω γραφτει στο γυμνάσιουμ και ειναι πολύ καλο και καθαρό. Βεβαια εχει αρκετο κοσμο το απογευμα γιαυτο προτιμω να πηγαινω μεσημέρι. Δεν εχω δοκιμασει το global και δεν εχω καποια γνωμη. Αν ηταν πιο κοντα μου θα το δοκίμαζα και αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123