Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 02-07-09 13:18 #1
    Προεπιλογή ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ
    παιδια,καλημερα.μετα απο προσεγμενο προγραμμα διατροφησ και αεροβια καταφερα και εφτασα πριν 3 βδομαδεσ 77 κιλα,υψοσ 1.80.εχασα τα πρηξιματα αλλα φαινομουν καλα.μετα απο ενα τριημερο off στο εξωτερικο με λιγο φαγητο και ποτο-καλοκαιρι ειναι-γυρισα 80 κιλα!3 κιλα σε τρεισ μερεσ!απογοητευτηκα.αρχισα παλι πολυ τρεξιμο και αυστηρη διατροφη και δε πεφτω γραμμαριο εδω και δεκα μερεσ.παρολα αυτα νομιζω με εξαιρηση τη κοιλια οτι εχω παρει και καλο ογκο απο τα 3 αυτα κιλα.η ερωτηση να μη σασ πρηζω ειναι:συνεχιζουμε αυστηρα διαιτα ,τρεξιμο :ωστε να ειμαστε μεχρι τελουσ ιουλιου 77 κιλα παλι η χαλαρωνουμε και βαζουμε 1 με 2 καλα κιλα?ειμαι ετοιμοσ να ακουσω γνωμεσ,καλοπροαιρετεσ παντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-07-09 13:31 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 κιλα σε τρεισ μερεσ!
    μη πανικοβαλλεσαι, λογικα νερα ειναι, 3 κιλα σε τρεις μερες οτι και να φας δε βάζεις.

    παντα οταν κάνεις αυστηρή διατροφή με το που θα φας (η θα πιεις) κάτι σε στιλ σαβούρας πρήζεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-07-09 13:37 #3
    Το avatar του χρήστη yannis88

    Εγγραφή
    16-09-2008
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    194
    Προεπιλογή
    Λογικό είναι μετά από αυστηρή δίαιτα να τραβάει το σώμα...ειδικά αν έπαιρνες λιποδιαλύτες πιο πριν...Κατά τη γνώμη μου τώρα πρέπει να ακολουθήσεις μία ισορροπιμένη διατροφή σε συνδιασμό με καλή προπόνηση,ώστε να ξεκουραστεί το σώμα σου...
    Great minds discuss ideas,average minds discuss events,small minds discuss people.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-07-09 13:44 #4
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδεσ,μου δωσατε κουραγιο.και εω υγρα λεω οτι ειναι γιατι η φλεβικοτητα δε χαθηκε και οταν τρεχω διαδρομα ειμαι λεσ και μου εριξαν κανα κουβα νερο στο προσωπο.σημειωτεον οτι παντα ετρεχα και εχω καλη φυσικη κατασταση.τελικα αυτον το ρημαδη το λιποδιαλυτη να τον χτηπησω η οχι?μαλλον οχι
    Απάντηση με παράθεση