Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 43
  1. 27-12-10 12:55 #16
    Προεπιλογή
    Χανεις απειροελαχιστους μυς, σχεδον δεν βλεπεις διαφορα και βλεπεις μεγαλη διαφορα στις γραμμες σου και τα κοψιματα, οπως θα εβλεπες αν εχανες το 4% με αλλο τροπο
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-12-10 13:15 #17
    Προεπιλογή
    Επανακτηση κιλων ειχες με την επιστροφη σου στους υδατανθρακες?
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-12-10 13:23 #18
    Προεπιλογή
    Οχι,προσεχω τι βαζω στο στομα μου... Φαντασου οτι δεν ανεβηκα σταδιακα σε θερμιδες οπως θα επρεπε. Μου πηρε καμια 10αρια μερες στις οποιες εβαζα 30-40 γρ υδατανθρακα / μερα. Ισως ελαχιστη θολουρα,αλλα το ποσοστο λιπους ειναι ιδιο.
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-12-10 15:41 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντυπωσιακό ομολογώ.........μπράβο

    Διαφορές πάνω σου να φανταστώ τραγικά μεγάλες έτσι? Γράμμωση κλπ ε?
    καταλαβες τι γινετε τωρα ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-12-10 16:14 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβες τι γινετε τωρα ε?
    χαχαχα, λιγο πιο ειρωνικος πεθαινεις
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-12-10 16:16 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Legacy Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα, λιγο πιο ειρωνικος πεθαινεις
    οχι ρε δεν ειμαι ειρωνικος....

    απλα ειχαμε μιλησει με τον μανο για τετοιου στυλ διαιτες....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-12-10 16:25 #22
    Προεπιλογή
    παντως εγω γελασα

    εσυ συμφωνεις ρε devil με τετοιες διαιτες?
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-12-10 16:31 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Legacy Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως εγω γελασα

    εσυ συμφωνεις ρε devil με τετοιες διαιτες?
    ο ναι.... αφου τις εχω δοκιμασει σχελον ολες.... απο atkins, anabolic/metabolic , ckd , ultimate diet.... και κανα 2 αλλες....

    μου λειπουν κανα 2 που ειναι λιγο hardcore.... πχ.. v-diet και mf-diet... αλλα που θα παει θα τις κανω και αυτες....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-12-10 16:42 #24
    Προεπιλογή
    ποια σου φανηκε πιο αποτελεσματικη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-12-10 16:42 #25
    Προεπιλογή
    αυτες μου την δινουν στα νευρα εμενα... αν καποτε μουρθει η διαθεση μπορει να τις δοκιμασω παντως, καθαρα για εμπειρια

    τουτη εδω ειναι πιο απλη , μ'αρεσει το κρεας και τα λαχανικα οποτε την βρισκω βερι γκουντ

    εχουμε και το ροφηματακι μας και πολυβιταμινη και ουτε ζαλαδες εχω ουτε τιποτα
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-12-10 16:44 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια σου φανηκε πιο αποτελεσματικη?

    atkins - anabolic/metabolic - ultimate diet

    αυτες εχω δοκιμασει εγω μεχρι στιγμης, η atkins για μενα ειναι οτι καλυτερο, γρηγορη, ευκολη και κυριως αποτελεσματικη
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-12-10 16:45 #27
    Προεπιλογή
    αδελφε η atkins δεν ειναι για αθλητες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-12-10 17:04 #28
    Προεπιλογή
    μια χαρα για αθλητες ειναι αν την κανεις σωστα, ενα φιλαρακι μου ειναι σαν να κατεβαινει σε αγωνες και εκανε την διαιτα αυτη πριν το καλοκαιρακι, αυτος μου την προτεινε

    παντως εγω το ειπα απο αποψη οτι χανεις αρκετο λιπος ευκολα
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-12-10 17:05 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια σου φανηκε πιο αποτελεσματικη?
    μμμ... δυσκολο να σου πω...

    κοιτα η anabolic/metabolic ηταν πολυ καλη βεβαια τις εκανα καποιες μικρες αλλαγες.. σε θερμιδες και γρ λιπαρων και πρωτεινων.... αν δεν κανω λαθος το recarb δεν το εκανα ολο το σ/κ.... μονο 24ωρο και την δευτερη νορμαλ διατροφη...

    καλη ηταν και η ultimate αλλα στις προπονησεις τις μου ερχοταν να ξερασω... με αυτη βεβαια δεν μπαινεις σε κετοση... εγω την εκανα για 2-3 εβδομαδες για να χασω κατι νερα που ηθελα... μπορω να πω με αδειασε για τα καλα...

    ηταν και μια αλλη που ειχα κανει... την ειχε φτιαξει ενας φιλος.... και θελω να την ποσταρω καποτε εδω αλλα το ξεχναω... τεσπα...
    ειναι μια lowcarb... υδατανθρακες σχετικα μετριοι προς το χαμηλο... βγαινουν καπου στους 70-100 αλλα ειναι μειρασμενοι φυρω απο την προπονηση... τα υπολοιπα ειναι λιπαρα και πρωτεινες(με το κιλο....)
    ειναι καλη φαση και αυτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-12-10 17:18 #30
    Προεπιλογή
    η ultimate ειναι οντως πολυ καλη, αν και εχει συγκεκριμενες δοσολογιες οπως οι περισσοτερες, που εμενα δεν μ'αρεσουν


    θεωρω οτι δεν χρειαζεται να εισαι στη τσιτα για να κανεις μια διαιτα εκτος αν εισαι αγωνιστικος και ειναι δουλεια σου να το κανεις αυτο...
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία