Σελίδα 70 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 2060686970717280120 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.036 έως 1.050 από 1805
  1. 14-08-11 16:56 #1036
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    διαβασε λιγες σελιδες απο το εν λογο θεμα και θα παρεις τις απαντησεις που θελεις. γιαυτο εχει φτιαχτει αυτο το θεμα, και για τετοιες αποριες εχουν ποσταρει τα μελη.
     

  2. 05-09-11 23:22 #1037
    Προεπιλογή multi max της m-double you
    multi max της m-double you σε τι ηλικιες απευθυνετε?εγω ειμαι 17 μισο...
     

  3. 06-09-11 00:17 #1038
    Προεπιλογή
    και κατι ακομα κανει να παιρνω και προτεινι ταυτοχρονα την ιδια μερα?
     

  4. 06-09-11 00:54 #1039
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    George007
    multi max της m-double you σε τι ηλικιες απευθυνετε?εγω ειμαι 17 μισο...
    δεν υπαρχει προβλημα
    ..


    George007
    και κατι ακομα κανει να παιρνω και προτεινι ταυτοχρονα την ιδια μερα?
    σκεψου τ λογικα φρουτα κ κοτοπουλο αν φας μαζι θα παθεις κατι???....
    εε τοτε γτ να υπαρχει προβλημα με τον συνδυασμο πολυβιταμινης με πρωτεινη...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
     

  5. 06-09-11 09:22 #1040
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Lao , απο οτι εχω δει εισαι ο ειδικος των multi
    εκανα μια ερευνα και βρηκα ως καλυτερες αυτεσ.. , με τι σειρα θα τις εβαζεις ?

    animal pak
    optimen
    anavite
    orange triad
    adam
    active sport
    multi pro 32x
    vitakic

    εχω σκοπο να τις συμπεριλαβω, αν οχι ολες, στην επομενη παραγγελια μου για να εχω και ιδια γνωμη....
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
     

  6. 06-09-11 10:49 #1041
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει προβλημα
    ..




    σκεψου τ λογικα φρουτα κ κοτοπουλο αν φας μαζι θα παθεις κατι???....
    εε τοτε γτ να υπαρχει προβλημα με τον συνδυασμο πολυβιταμινης με πρωτεινη...
    ok euxaristw
     

  7. 06-09-11 14:08 #1042
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο themisdas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Lao , απο οτι εχω δει εισαι ο ειδικος των multi
    εκανα μια ερευνα και βρηκα ως καλυτερες αυτεσ.. , με τι σειρα θα τις εβαζεις ?

    animal pak
    optimen
    anavite
    orange triad
    adam
    active sport
    multi pro 32x
    vitakic

    εχω σκοπο να τις συμπεριλαβω, αν οχι ολες, στην επομενη παραγγελια μου για να εχω και ιδια γνωμη....
    Δεν μπορώ να τις βάλω σε μια σειρά, γιατί πρώτον δεν τις έχω δοκιμάσει όλες και δεύτερον δεν είναι όλες στην ίδια κατηγορία.

    Από αυτές που αναφέρεις, έχω δοκιμάσει Animal Pak, Opti-Men, Anavite και Adam. Κορυφαία από αυτές, θεωρώ την Anavite, με αυτήν έχω δει τα καλύτερα αποτελέσματα σε διάφορους τομείς.

    Από κει και πέρα, το Pak θεωρώ ότι, αν και είναι καλό, εν τούτοις είναι υπερτιμημένο, έχει ελλείψεις και είναι κάπως ξεπερασμένο. Πρέπει εκεί στην Universal να βελτιώσουν την φόρμουλα γιατί αν κάποιος θέλει pak, υπάρχουν πλέον και καλύτερες επιλογές.

    Οι Adam και Opti-Men είναι ένα σκαλί πιο κάτω σε σχέση με την Anavite. Είναι και οι δύο καλές επιλογές, ωστόσο έχουν ελλείψεις. Για παράδειγμα, η Opti-Men έχει μόλις 300 IU D3, ποσότητα η οποία για μένα είναι απλά ανεπαρκής. Η Adam από την άλλη, σε ό,τι αφορά τις εκδόσεις με τα vcaps και τις ταμπλέτες έχει D2, άρα εγώ τις απορρίπτω. Μένει η εκδοση με τα softgels που έχει 1.000 IU D3 αλλά έχει λίγο μαγνήσιο.

    Με αυτά και μ'αυτά, για μένα κορυφή είναι η Anavite, ωστόσο και αυτή έχει το μειονέκτημα ότι χρειάζεται ένα διάλειμμα στους 2 μήνες λόγω β-αλανίνης. Πάντως κάνει δουλειά και αξίζει τα λεφτά της.

    Τέλος, σχετικά με τις υπόλοιπες που αναφέρεις, καλή πρέπει να είναι η Orange Triad αλλά δεν ξέρω αν θέλει και αυτή κύκλους λόγω γλουκοζαμίνης κτλ. Πάντως σαν προφίλ είναι καλή. Τις άλλες τρεις που αναφέρεις δεν θα τις προτιμούσα, την κάθε μια για διαφορετικούς λόγους.

    Κλείνοντας, θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και αυτήν:

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...r-Nutrition%29

    η οποία μάλλον θα γίνει η επόμενη «συμβατική» πολυβιταμίνη μου, καθώς και αυτό:

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...r-Nutrition%29

    το οποίο θα γίνει το επόμενο pak μου.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  8. 06-09-11 14:15 #1043
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    lao τησ anavite t caps ειναι πιο μικρα απο του ανιμαλ πακ???..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
     

  9. 06-09-11 14:17 #1044
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    lao τησ anavite t caps ειναι πιο μικρα απο του ανιμαλ πακ???..
    Επειδή το Pak έχει 11 χάπια διαφόρων μεγεθών... σε ποιο/ποια αναφέρεσαι;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  10. 06-09-11 14:22 #1045
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή το Pak έχει 11 χάπια διαφόρων μεγεθών... σε ποιο/ποια αναφέρεσαι;
    Όνομα: universal_animal_pak_tabletki[1].jpg Εμφανίσεις: 474 Μέγεθος: 14,0 KB

    σε συγκριση με τ πιο μεγαλα τ πακ..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
     

  11. 06-09-11 14:25 #1046
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορώ να τις βάλω σε μια σειρά, γιατί πρώτον δεν τις έχω δοκιμάσει όλες και δεύτερον δεν είναι όλες στην ίδια κατηγορία.

    Από αυτές που αναφέρεις, έχω δοκιμάσει Animal Pak, Opti-Men, Anavite και Adam. Κορυφαία από αυτές, θεωρώ την Anavite, με αυτήν έχω δει τα καλύτερα αποτελέσματα σε διάφορους τομείς.

    Από κει και πέρα, το Pak θεωρώ ότι, αν και είναι καλό, εν τούτοις είναι υπερτιμημένο, έχει ελλείψεις και είναι κάπως ξεπερασμένο. Πρέπει εκεί στην Universal να βελτιώσουν την φόρμουλα γιατί αν κάποιος θέλει pak, υπάρχουν πλέον και καλύτερες επιλογές.

    Οι Adam και Opti-Men είναι ένα σκαλί πιο κάτω σε σχέση με την Anavite. Είναι και οι δύο καλές επιλογές, ωστόσο έχουν ελλείψεις. Για παράδειγμα, η Opti-Men έχει μόλις 300 IU D3, ποσότητα η οποία για μένα είναι απλά ανεπαρκής. Η Adam από την άλλη, σε ό,τι αφορά τις εκδόσεις με τα vcaps και τις ταμπλέτες έχει D2, άρα εγώ τις απορρίπτω. Μένει η εκδοση με τα softgels που έχει 1.000 IU D3 αλλά έχει λίγο μαγνήσιο.

    Με αυτά και μ'αυτά, για μένα κορυφή είναι η Anavite, ωστόσο και αυτή έχει το μειονέκτημα ότι χρειάζεται ένα διάλειμμα στους 2 μήνες λόγω β-αλανίνης. Πάντως κάνει δουλειά και αξίζει τα λεφτά της.

    Τέλος, σχετικά με τις υπόλοιπες που αναφέρεις, καλή πρέπει να είναι η Orange Triad αλλά δεν ξέρω αν θέλει και αυτή κύκλους λόγω γλουκοζαμίνης κτλ. Πάντως σαν προφίλ είναι καλή. Τις άλλες τρεις που αναφέρεις δεν θα τις προτιμούσα, την κάθε μια για διαφορετικούς λόγους.

    Κλείνοντας, θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και αυτήν:

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...r-Nutrition%29

    η οποία μάλλον θα γίνει η επόμενη «συμβατική» πολυβιταμίνη μου, καθώς και αυτό:

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...r-Nutrition%29

    το οποίο θα γίνει το επόμενο pak μου.
    ευχαριστω για την απαντηση !
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
     

  12. 06-09-11 14:36 #1047
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: universal_animal_pak_tabletki[1].jpg Εμφανίσεις: 474 Μέγεθος: 14,0 KB

    σε συγκριση με τ πιο μεγαλα τ πακ..
    Πιο μικρά είναι.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  13. 06-09-11 15:05 #1048
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    παιδες λιγο προσοχη γενικα με το φολικο οξύ...οσες ερευνες εχουν γινει πανω σε αυτο εχουν δειξει οτι δοσεις ανω των 800mcg καθημερινα σε καποιο βαθος χρονου εχουν προκαλεσει καρκινο στον προστατη....και αυτο το πακ που προτεινε ο Lao μαρεσει και μενα πολυ αλλα με το φολικο το εχουν παρακανει λιγο...ασε που θα παιρνεις και απο τις τροφες οποτε φαντασου ποσο θα πηγαινει
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  14. 06-09-11 15:54 #1049
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες λιγο προσοχη γενικα με το φολικο οξύ...οσες ερευνες εχουν γινει πανω σε αυτο εχουν δειξει οτι δοσεις ανω των 800mcg καθημερινα σε καποιο βαθος χρονου εχουν προκαλεσει καρκινο στον προστατη....και αυτο το πακ που προτεινε ο Lao μαρεσει και μενα πολυ αλλα με το φολικο το εχουν παρακανει λιγο...ασε που θα παιρνεις και απο τις τροφες οποτε φαντασου ποσο θα πηγαινει
    Η τοξικότητα από μακροχρόνια υπερκατανάλωση φολικού οξέως είναι ιδιαίτερα δύσκολο να συμβεί μιας και πρόκειται για υδατοδιαλυτή βιταμίνη. Έχει θεσπιστεί ένα άνω όριο στο 1 μg για τους ενήλικες άντρες, αλλά και πάλι δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Έτσι και αλλιώς, όποιος θέλει μπορεί να το πάρει για 1-2 μήνες, να κάνει διάλειμμα με κάτι ελαφρύτερο κτλ...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  15. 06-09-11 15:58 #1050
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τοξικότητα από μακροχρόνια υπερκατανάλωση φολικού οξέως είναι ιδιαίτερα δύσκολο να συμβεί μιας και πρόκειται για υδατοδιαλυτή βιταμίνη. Έχει θεσπιστεί ένα άνω όριο στο 1 μg για τους ενήλικες άντρες, αλλά και πάλι δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Έτσι και αλλιώς, όποιος θέλει μπορεί να το πάρει για 1-2 μήνες, να κάνει διάλειμμα με κάτι ελαφρύτερο κτλ...
    εσυ μιλας υποθετικα και γω σου μιλαω για ερευνες που ειχε παρει το ματι μου κανα 2μηνο πριν...τσεκαρε το και μονος σου
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

Σελίδα 70 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 2060686970717280120 ... ΤελευταίαΤελευταία