Σελίδα 121 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.801 έως 1.805 από 1805
  1. 29-03-15 18:02 #1801
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spr13r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το animal pak -> θα επερνα μια βδομάδα και τα 11 χάπια και μετά τα μισα την μια μερα και τα αλλα μισα την άλλη, ενα pak ανα δυο μερες δηλαδή
    Το συν της είναι ότι μπορείς να βγάλεις κάποιο στοιχείο που δεν θες διότι είναι στα 11 χωρισμένη.
    Θα δω και αυτες που μου είπες!
    Και εγώ θα την επαιρνα απλά δεν θέλω να μπλέκω με πολλά χάπια, ναι , αν βρεις χρονο ριξε μια ματια και σε αυτές, έχουν πολύ καλα reviews η orange triad είναι λιγο τσιμπημένη βεβαια αλλά η solgar είναι σε προσιτές τιμές, ειδικά αν παραγγειλεις από έξω, είχα πάρει της solgar vm -75 120 caps (δηλαδή για 4 μηνες δεδομένου ότι παιρνεις ένα την ημέρα) γύρω στα 20 ευρώ ίσως λιγοτερο, στα δικά μας φαρμακειο κάνει 40-50 +
     

  2. 03-04-15 18:42 #1802
    Προεπιλογή
    Κοιταζοντας ολες τις πολυβιταμινες του xtr.gt διαπιστωσα οτι ολες εχουν μεγαδοσεις του συμπλεγματος Β εκτος απο την ΟΝ που οι δοσεις της ειναι περιπου επιπεδου centrum.
    Αν ξερει καποιος το λογο ας μου τον εξηγησει παρακαλω.
    Ειμαι ιδιαιτερα προβληματισμενος. Ειμαι αναμεσα σε
    Optimen και adam. Αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα με βοηθησουν οι μεγαλες ποσοτητες της adam και επισης φοβαμαι μηπως κανουν κακο στον οργανισμο.
    Διαβασα οτι οταν αποβαλλονται οι Β προκαλουν διαφορετικα ουρα. Χωρις να ειμαι γιατρος η ειδικος δεν μου ακουγεται φυσιικογικο η χωρις προβληματισμο εστω κατι τετοιο.
     

  3. 03-04-15 18:46 #1803
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στο εξηγησαν στο θεμα της ΟΝ.
     

  4. 03-04-15 19:02 #1804
     

  5. 03-04-15 19:18 #1805
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Αδερφε φροντισε να τρως αφθονα λαχανικα φρουτα κτλ οπως τα εφτιαξε η καλη η φυση ο καλος ο Θεος οπως θες παρτο,αφου ανυσυχεις τοσο πολυ τα οποια εχουν βιταμινες και μεταλλα που ειναι πολυ πιο βιοδιαθεσιμα απο συνθετικες βιταμινες.Δεν υπαρχει ουτε μια τροφη στον πλανητη που να εχει τα παντα απο βιταμινες και μεταλλα και προφανως υπαρχει λογος για αυτο.Το να τα περνεις σε ενα χαπακι δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι τα απορροφας αναλογα και φυσικα σε καμια περιπτωση οτι ειναι και το καλυτερο εκτος σε πολυ αναγκαιες περιπτωσεις που εκει χρησιμοποιουνται ενεσιμα.

    Αν δεις διαγραμμα vitamin mineral interaction πως αλληλεπιδρουν μεταξυ τους τα μεταλλα και οι βιταμινες θα χασεις την μπαλα,το να τα εχεις ολα μαζι σε μια καψουλα δεν ειναι το ιδανικο.Γνωμη μου.
    Δεν εχει σχεση με πρωτεινη η καποια βοτανα τα οποια ειναι απο φυσικες πηγες σε πυκνη συγκεντρωση για χρηση.Οι βιταμινες ειναι συνθετικες και τα μεταλλα εκτος απο απολυ συγκεκριμενες εξεραισεις.
     

Σελίδα 121 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121