Σελίδα 103 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.531 έως 1.545 από 1805
  1. 27-02-13 21:07 #1531
    Προεπιλογή
    Πολυβιταμίνες είναι καλύτερα να παίρνουμε κατά την περίοδο του όγκου της γράμμωσης ή για όλο το χρόνο??
     

  2. 28-02-13 00:26 #1532
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ολο το χρονο,αν πιστευεις οτι δεν καλυπτεσαι απο διατροφη...
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  3. 14-03-13 23:37 #1533
    Προεπιλογή
    17 χρόνων,έντονα 2ωρα προπονήσεων κάθε μέρα πλην Τετάρτης-Κυριακής,αναερόβιο,δύναμη,βάρη,πλυομετρικές κτλ.80 κιλά,18+% (μάλλον λίπος) 1,78 ύψος.Ποιά πολυβιταμίνη συστήνεται;Το τελευταίο καιρό νιώθω γενικά όλη τη μέρα μια αδιαθεσία,και οχι ακριβώς κούραση,απλώς δεν είμαι τόσο ενεργητικός όσο συνήθως.Από διατροφή παίρνω βιταμίνες κτλ,άλλα επειδή έχω θέμα με λίπος κτλ και είμαι σε διαδικασία μείωσης τρώω πολύ συγκεκριμένα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Action man : 14-03-13 στις 23:40
     

  4. 15-03-13 00:59 #1534
    Προεπιλογή
    Mάλλον τείνω να καταλήξω στην orange triad όπου θα παίρνω 3 ταμπλέτες τη μέρα οπότε θα με φτάνει για 3μηνο,και το γεγονός ότι βοηθάει με τις αρθρώσεις με χαροποιεί πολύ γιατί με αυτά που κάνω καταπονούνται πολύ.
     

  5. 15-03-13 03:58 #1535
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Action man Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mάλλον τείνω να καταλήξω στην orange triad όπου θα παίρνω 3 ταμπλέτες τη μέρα οπότε θα με φτάνει για 3μηνο,και το γεγονός ότι βοηθάει με τις αρθρώσεις με χαροποιεί πολύ γιατί με αυτά που κάνω καταπονούνται πολύ.
    Ποιο είναι το σκεπτικό σου σχετικά με το να παίρνεις την μισή δόση;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  6. 15-03-13 18:01 #1536
    Προεπιλογή
    1ον το οικονομικό,γιατί η αλήθεια είναι ότι και αυτό με το ζόρι θα το πάρω,και 2ον είχα δει σε σχετικά πόστ να λες:
    Guys, σκέφτομαι να κάνω μια παραγγελία... Με 3 ταμπλέτες την μέρα (6 που είναι το serving δεν μου χρειάζονται) βγάζει για 3 μήνες.
    ναι αλλα η δοση ειναι 6 ανα μερα
    Yeap, αλλά και με 3 μια χαρά δόσεις βγαίνουν. Check it out
    Είναι από το θέμα αξιολόγησης της συγκεκριμένης πολυβιταμίνης,οπότε υπέθεσα ότι μπορώ να το κάνω κι εγώ.Είναι καλύτερα να παίρνω ολόκληρη δόση;
     

  7. 16-03-13 16:16 #1537
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Action man Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον το οικονομικό,γιατί η αλήθεια είναι ότι και αυτό με το ζόρι θα το πάρω,και 2ον είχα δει σε σχετικά πόστ να λες:






    Είναι από το θέμα αξιολόγησης της συγκεκριμένης πολυβιταμίνης,οπότε υπέθεσα ότι μπορώ να το κάνω κι εγώ.Είναι καλύτερα να παίρνω ολόκληρη δόση;
    Αυτά που είχα γράψει αφορούσαν εμένα, και τα στακαρίσματα που έκανα εκείνη την εποχή.

    Σε ό,τι αφορά εσένα όμως, το όλο θέμα πιθανότατα αλλάζει, κάθε άνθρωπος διαφέρει και έχει άλλες ανάγκες.

    Αν ο κυριότερος λόγος που θες να την πας στο μισό serving είναι το οικονομικό, εγώ θα έλεγα να πάρεις κάτι που να είναι μέσα στις δυνατότητές σου, αλλά με full serving.

    Και μιας και είσαι 17 χρονών, θεωρώ πως η Orange Triad δεν είναι άριστη επιλογή για εσένα. Πάρε κάτι που να είναι πιο γενικής χρήσης με σκοπό να καλύπτεις διατροφικά κενά.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  8. 16-03-13 16:59 #1538
    Προεπιλογή
    Έχεις να προτείνεις κάτι; Απ όσα διαβάζω έχω ξεχωρίσει τις εξής: Avanite,Orange triad,Adam,optimum και animal pack.
     

  9. 16-03-13 17:31 #1539
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    παρε την Adam σε softgels
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  10. 16-03-13 17:39 #1540
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Action man Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις να προτείνεις κάτι; Απ όσα διαβάζω έχω ξεχωρίσει τις εξής: Avanite,Orange triad,Adam,optimum και animal pack.
    Η Anavite είναι πάνω κάτω στα ίδια λεφτά με την OT και, ομοίως, 6 ταμπλέτες την μέρα. Και επειδή ένα στοιχείο που την χαρακτηρίζει είναι η β-αλανίνη η οποία για να έχει κάποιο αποτέλεσμα πρέπει να είναι πάνω από 3 γρ. την μέρα, την ξεχνάς και αυτήν, χώρια το ότι προσωπικά ΠΟΤΕ δεν θα πρότεινα σε ένα παιδί της ηλικίας σου να μπλέξει με β-αλανίνες, κρεατίνες κτλ.

    Για την ΟΤ τα είπαμε ήδη.

    Η Adam θεωρώ απλά ότι δεν σου χρειάζεται.

    Το Pak είναι 11 ταμπλέτες την μέρα, οπότε επίσης δεν θα μπορείς να το σπας σε μικρότερες δόσεις, χώρια το ότι είναι επίσης ακριβό.

    Για μένα, καλύτερα είναι να πάρεις μια μαγιά μπύρας σε ΣΚΟΝΗ και ίσως καμιά D3.

    Κάνε μια αναζήτηση στο forum, έχουμε topics και για τα δύο.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  11. 16-03-13 17:40 #1541
    Προεπιλογή
    Δε τη βρίσκω σε softgels από Ελλάδα πουθενά.Μόνο σε caps των 60 :/
    Άλλη καλή επιλογή απ' ότι βλέπω είναι η opti-men...και έχω και μουρουνέλαιο για να καλύπτω την έλλειψη σε D3.
     

  12. 16-03-13 17:41 #1542
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Anavite είναι πάνω κάτω στα ίδια λεφτά με την OT και, ομοίως, 6 ταμπλέτες την μέρα. Και επειδή ένα στοιχείο που την χαρακτηρίζει είναι η β-αλανίνη η οποία για να έχει κάποιο αποτέλεσμα πρέπει να είναι πάνω από 3 γρ. την μέρα, την ξεχνάς και αυτήν, χώρια το ότι προσωπικά ΠΟΤΕ δεν θα πρότεινα σε ένα παιδί της ηλικίας σου να μπλέξει με β-αλανίνες, κρεατίνες κτλ.

    Για την ΟΤ τα είπαμε ήδη.

    Η Adam θεωρώ απλά ότι δεν σου χρειάζεται.

    Το Pak είναι 11 ταμπλέτες την μέρα, οπότε επίσης δεν θα μπορείς να το σπας σε μικρότερες δόσεις, χώρια το ότι είναι επίσης ακριβό.

    Για μένα, καλύτερα είναι να πάρεις μια μαγιά μπύρας σε ΣΚΟΝΗ και ίσως καμιά D3.

    Κάνε μια αναζήτηση στο forum, έχουμε topics και για τα δύο.
    Θα με καλύπτει η μαγιά μπούρας; +D3 από μουρουνέλαιο;
     

  13. 16-03-13 17:44 #1543
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Action man Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με καλύπτει η μαγιά μπούρας; +D3 από μουρουνέλαιο;
    Νομίζω ότι σου απάντησα ήδη, με αρκετή σαφήνεια.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  14. 16-03-13 17:51 #1544
    Προεπιλογή
    Ooook.Απ' ότι βλέπω είναι και οικονομικό οπότε συμφέρει,thanks for all
     

  15. 16-03-13 18:01 #1545
    Προεπιλογή
    Ερώτηση: Η μαγιά από το φούρνο είναι ίδια με τις συσκευασμένες από τα φαρμακεία ως προς τη ποιότητα,περιεκτικότητες κτλ;Οικονομικά από που συμφέρει,και τελικά ποιά είναι η δοσολογία;2 κ.σ.;
     

Σελίδα 103 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113 ... ΤελευταίαΤελευταία