Σελίδα 12 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 1805
  1. 22-07-10 12:51 #166
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο traffic Εμφάνιση μηνυμάτων
    beef λες δεν ειναι κακο? δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι καμια επιβαρυνση?????δηλαδη αυτη η ουσια,στην οποια οφειλεται το χρωμα, να επιβαρυνει καποιο οργανο....... κτλπ κτλπ
    Το μονο οργανο που μπορει να επιβαρυνει ειναι αυτο που κρατας οταν κατουρας.Περα απο τη πλακα βιταμινη β ειναι που δεν χρειαζεσε εγω παιρνω δυο τρεις τετοιες και δεν βγαζω τιποτα εσυ βγαζεις καθε οργανισμος εχει αλλες αναγκες.Παιρνε μια δυο αφοβα.
     

  2. 22-07-10 15:54 #167
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μονο οργανο που μπορει να επιβαρυνει ειναι αυτο που κρατας οταν κατουρας.Περα απο τη πλακα βιταμινη β ειναι που δεν χρειαζεσε εγω παιρνω δυο τρεις τετοιες και δεν βγαζω τιποτα εσυ βγαζεις καθε οργανισμος εχει αλλες αναγκες.Παιρνε μια δυο αφοβα.
    χαχα!!οκ Μανο! ενδιαφερον αυτο που ειπες για τις βιταμινες Β....που μπορει να οφειλεται το οτι δεν τις χρειαζομαι τοσο ωστε ναμην τις αποροφω?δλδ τι επηρεαζει αυτες τις αναγκες του οργανισμου??thanx!!!!!
     

  3. 27-07-10 16:01 #168
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο traffic Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα!!οκ Μανο! ενδιαφερον αυτο που ειπες για τις βιταμινες Β....που μπορει να οφειλεται το οτι δεν τις χρειαζομαι τοσο ωστε ναμην τις αποροφω?δλδ τι επηρεαζει αυτες τις αναγκες του οργανισμου??thanx!!!!!
    Οι β εχουν να κανουν εντονα με το νευροφυτικο οποτε αν ο ογκος και η ενταση της προπονησης σου δεν ειναι σε υψηλα επιπεδα πιθανως θα τις αποβαλεις εξαρταται και τι κανεις στην ζωη σου τι σωμα κουβαλας κτλ.Οτι γραφω βεβαια ειναι απο προσωπικες μου εμπειριες δεν ειμαι ο isis η ο bane.
     

  4. 28-07-10 12:12 #169
    Το avatar του χρήστη traffic

    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι β εχουν να κανουν εντονα με το νευροφυτικο οποτε αν ο ογκος και η ενταση της προπονησης σου δεν ειναι σε υψηλα επιπεδα πιθανως θα τις αποβαλεις εξαρταται και τι κανεις στην ζωη σου τι σωμα κουβαλας κτλ.Οτι γραφω βεβαια ειναι απο προσωπικες μου εμπειριες δεν ειμαι ο isis η ο bane.
    παντος μετα απο 2-3 μερες που αρχισα τις προπονησεις(δεν ξερω αν οφειλεται σε αυτο) εφυγε η πολυ εντονη κιτρινιλα,πιο νορμαλ πραγματα....!!
     

  5. 28-07-10 16:29 #170
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο traffic Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντος μετα απο 2-3 μερες που αρχισα τις προπονησεις(δεν ξερω αν οφειλεται σε αυτο) εφυγε η πολυ εντονη κιτρινιλα,πιο νορμαλ πραγματα....!!
    Ε τις χρειαστικε το σωμα και το μυαλο σου αρα αποροφηθηκαν.
     

  6. 29-07-10 21:23 #171
    Προεπιλογή
    Μπορειτε να μου προτεινετε καποιες πολυβιταμινες για την κοπελα μου; Παιρνει μονο απο φαρμακειο, αλλα δε παλευονται οι τιμες!

    Μην εχει τιποτα υπερβολικες ποσοτητες, γιατι δε προκειται να τις παρει! Κατι σαν τις vital q10 αν ξερετε.
     

  7. 29-07-10 21:28 #172
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορειτε να μου προτεινετε καποιες πολυβιταμινες για την κοπελα μου; Παιρνει μονο απο φαρμακειο, αλλα δε παλευονται οι τιμες!

    Μην εχει τιποτα υπερβολικες ποσοτητες, γιατι δε προκειται να τις παρει! Κατι σαν τις vital q10 αν ξερετε.
    πες της να παρει της Optimum τις Opti-Women
     

  8. 29-07-10 22:18 #173
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορειτε να μου προτεινετε καποιες πολυβιταμινες για την κοπελα μου; Παιρνει μονο απο φαρμακειο, αλλα δε παλευονται οι τιμες!

    Μην εχει τιποτα υπερβολικες ποσοτητες, γιατι δε προκειται να τις παρει! Κατι σαν τις vital q10 αν ξερετε.
    Απο φαρμακείο;
    Geriatric
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
     

  9. 29-07-10 23:32 #174
    Προεπιλογή
    Οχι απο φαρμακειο, γιατι οι τιμες ειναι ακριβες και δεν εχουν και αξιολογες βιταμινες. Και εγω τις opti-women σκεφτομουν.
     

  10. 29-07-10 23:38 #175
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    απο χτες χρησημοποιω τις μουλτι της ast,καλες ειναι
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
     

  11. 30-07-10 00:11 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορειτε να μου προτεινετε καποιες πολυβιταμινες για την κοπελα μου; Παιρνει μονο απο φαρμακειο, αλλα δε παλευονται οι τιμες!

    Μην εχει τιποτα υπερβολικες ποσοτητες, γιατι δε προκειται να τις παρει! Κατι σαν τις vital q10 αν ξερετε.
    Εσύ τις πληρώνεις;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι απο φαρμακειο, γιατι οι τιμες ειναι ακριβες και δεν εχουν και αξιολογες βιταμινες. Και εγω τις opti-women σκεφτομουν.
    Ναι είναι γεγονός ότι οι βιταμίνες των φαρμακοβιομηχανιών είναι συνήθως ΓΤΠ σε σχέση με εκείνες των εταιριών συμπληρωμάτων.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CROCOJET : 30-07-10 στις 00:14
    Pain is Temporary, Glory is Forever
     

  12. 30-07-10 01:46 #177
    Προεπιλογή
    Ναι, εγω τις πληρωνω.
     

  13. 30-07-10 13:42 #178
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορειτε να μου προτεινετε καποιες πολυβιταμινες για την κοπελα μου; Παιρνει μονο απο φαρμακειο, αλλα δε παλευονται οι τιμες!

    Μην εχει τιποτα υπερβολικες ποσοτητες, γιατι δε προκειται να τις παρει! Κατι σαν τις vital q10 αν ξερετε.
    Πάρε αυτήν και πες της ότι την πήρες από φαρμακείο.

    Το μόνο που μπορεί να στραβώσει είναι οι «ποσότητες». Πόσο σχετική είναι με το θέμα;
     

  14. 30-07-10 15:54 #179
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εγω τις πληρωνω.
    Χουβαρντά...
    Pain is Temporary, Glory is Forever
     

  15. 31-07-10 01:10 #180
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι το ποσο σχετικη ειναι με το θεμα. Αν δε γυμναζετε, ποιος ο λογος να παιρνει βιταμινες με τεραστιες ποσοτητες; Απλα το οικονομικο ειναι το προβλημα.

    Δλδ αν μπορουσα να βρω lanes ή vital απο το εξωτερικο, θα αγοραζα.
     

Σελίδα 12 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112 ... ΤελευταίαΤελευταία