Σελίδα 53 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 781 έως 795 από 1805
  1. 17-05-11 15:10 #781
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη ηρθε ο καιρος να μπουν και οι βιταμινες στο μενου μου
    τι γνωμη εχετε για τις :
    animal pak 3 φορες την βδομαδα που πηγαινω γυμναστηριο
    και daily vits για τις υπολοιπες 4 μερες?
    επισεις επειδη ξυπναω κατα της 1 το μεσημερι κανω μονο ενα διαλειμα για ενα γαλα κατα της 9-9:30 και ξανα κοιμαμαι κανει να τα παιρνω 9 η στης 1 οταν θα ξυπναω και κατα της 1 μιση τρωγω μεσημεριανο
    Οι Daily Vits παραείναι ελαφριές κατά την γνώμη μου, ακόμα και για off days. Και μην ξεχνάς ότι τότε είναι που γίνεται η αναδόμηση του σώματός σου βάσει της προπόνησης που έχεις κάνει.

    Για τις off λοιπόν, καλύτερα πάρε μια πιο καλή, όπως την Adam, την Opti-Men κτλ.

    Σχετικά τώρα με το 2ο σκέλος του ερωτήματός σου, αν κατάλαβα καλά ξυπνάς κατά τις 9-9.30, ξανακοιμάσαι μέχρι τις 13.00 και τρως μεσημεριανό στις 13.30. Αφού σου πω ότι καλό θα ήταν αν μπορείς να αλλάξεις αυτές τις συνήθειες καλύτερα παίρνε το Pak με το μεσημεριανό σου ή με το τελευταίο γεύμα πριν την προπόνησή σου.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  2. 17-05-11 15:25 #782
    Προεπιλογή
    ο υπνος ειναι ενα προβλημα αλλα τωρα που εχει τελειωσει το σχολειο κανω αναπληρωση
    εβαλα την daily επειδη βγαινει καπως ποιο φτηνα
    τωρα για τις αλλες που ειπες μονο την adam βρισκω αλλα γινεται να παιρνω 1 ταμπλετα αντι για 2 γιατι μετα ξεφευγει απο τιμη και νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να παρω αλλο ενα ανιμαλ πακ
     

  3. 17-05-11 15:27 #783
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο υπνος ειναι ενα προβλημα αλλα τωρα που εχει τελειωσει το σχολειο κανω αναπληρωση
    εβαλα την daily επειδη βγαινει καπως ποιο φτηνα
    τωρα για τις αλλες που ειπες μονο την adam βρισκω αλλα γινεται να παιρνω 1 ταμπλετα αντι για 2 γιατι μετα ξεφευγει απο τιμη και νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να παρω αλλο ενα ανιμαλ πακ
    Εχμ, μιας και ανέφερες το σχολείο... Πόσο χρονών είσαι και για ποιο λόγο θέλεις να πάρεις το Animal Pak;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  4. 17-05-11 15:34 #784
    Προεπιλογή
    18μιση ειμαι τωρα τελειωνω ^^
    εχω διαβαση οτι το ανιμαλ πακ ειναι απο τις καλυτερες πολυβιταμινες και επειδη ειμαι σε διαιτα εχω διαβαση οτι ειναι καλο να παιρνουμε βιταμινες.
    δεν ξερω και εαν βοηθησει στις επομενες μερες του γυμναστηριου που δεν μπορω να κουνησω
     

  5. 17-05-11 16:16 #785
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    18μιση ειμαι τωρα τελειωνω ^^
    εχω διαβαση οτι το ανιμαλ πακ ειναι απο τις καλυτερες πολυβιταμινες και επειδη ειμαι σε διαιτα εχω διαβαση οτι ειναι καλο να παιρνουμε βιταμινες.
    δεν ξερω και εαν βοηθησει στις επομενες μερες του γυμναστηριου που δεν μπορω να κουνησω
    Ουφ, προς στιγμήν σκέφτηκα ότι πας Γυμνάσιο και καταλαβαίνεις ότι το Pak δεν είναι και για να το παίρνουν τόσα νέα παιδιά.

    Κοίτα, καλό είναι, αλλά δεν πρέπει να ξεχνάς ότι η βάση είναι η σωστή διατροφή, η σωστή γυμναστική και η σωστή αποθεραπεία. Αν δεν τρως αξιοπρεπώς καλά, όσα Paks και να πάρεις δεν θα δεις κάποιο φοβερό αποτέλεσμα. Είναι συμπλήρωμα.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  6. 17-05-11 16:51 #786
    Προεπιλογή
    ναι κανω διατροφη(10 μηνες) και γυμναστικη(8 μηνες) αποθεραπια τωρα δεν ξερω τι ειναι
    απλα πιστευω πως πρεπει σιγα σιγα να παιρνω και συμπληρωματα για το κατι παραπανω
    η adam κανει ενα χαπι η παιρνω 2 κουτια ανιμαλ και μου βγαζει το καλοκαιρι
     

  7. 17-05-11 17:01 #787
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι κανω διατροφη(10 μηνες) και γυμναστικη(8 μηνες) αποθεραπια τωρα δεν ξερω τι ειναι
    απλα πιστευω πως πρεπει σιγα σιγα να παιρνω και συμπληρωματα για το κατι παραπανω
    η adam κανει ενα χαπι η παιρνω 2 κουτια ανιμαλ και μου βγαζει το καλοκαιρι
    Διατροφή με το να σηκώνεσαι στις 9 και να πίνεις ένα γάλα, να ξανακοιμάσαι, να σηκώνεσαι στις 13.00, να τρως μεσημεριανό στις 13.30 κτλ, δεν είναι και τόσο... διατροφή.

    Για τον λόγο αυτό στο λέω, φτιάξε πρώτα την διατροφή σου και μετά σκέψου για τα συμπληρώματα που θα σου δώσουν το κάτι παραπάνω. Αλλιώς, τσάμπα θα δώσεις τα λεφτά σου.

    Τώρα αν επιμένεις τόοοοοοοσο πολύ να πάρεις μια πολυβιταμίνη, πάρε 2 κουτιά Adam και παίρνε την δόση που λέει η εταιρεία, δηλαδή 2 χάπια την μέρα.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  8. 17-05-11 17:08 #788
    Προεπιλογή
    6 γευματα την ημερα κανω + 1 μετα το γυμναστηριο(με κενο 3 ωρες)(απο διαιτολογο ειναι)
    τα adam ειναι καλυτερη απο τα animal pak?
    γιατι τα ανιμαλ βγαινουν ποιο φτηνα και νομιζα οτι ηταν καλυτερα
     

  9. 17-05-11 17:13 #789
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο della Εμφάνιση μηνυμάτων
    6 γευματα την ημερα κανω + 1 μετα το γυμναστηριο(με κενο 3 ωρες)(απο διαιτολογο ειναι)
    τα adam ειναι καλυτερη απο τα animal pak?
    γιατι τα ανιμαλ βγαινουν ποιο φτηνα και νομιζα οτι ηταν καλυτερα
    Άλλο η διατροφή από διαιτολόγο και άλλο η διατροφή bodybuilding και γενικά η αθλητική διατροφή.

    Anyway, η Adam είναι πιο φτηνή από το Pak αλλά πάντοτε όλα έχουν να κάνουν και με το από που ψωνίζεις. Μπορείς να ξεκινήσεις με την Adam και αργότερα βλέπεις.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  10. 17-05-11 21:26 #790
    Προεπιλογή
    Η δοση για το PACK ειναι ενα σακουλακι ετσι?
    11 χαπια την ημερα?

    Λιγακι υπερβολικο μου φαινετε, οκ κανω γυμναστηριο συστηματικα και βαρη, αλλα δεν ειμαι και πρωταθλητης και σε καμια περιπτωση δεν βγαζω λεφτα απο αυτο ή αποσκοπω να βγαλω...

    Το PACK μαλλον απευθυνετε σε πολυ σκληροπυρινικους αθλητες με διπλες προπονησεις κτλ μου φαινετε...
     

  11. 17-05-11 23:51 #791
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δοση για το PACK ειναι ενα σακουλακι ετσι?
    11 χαπια την ημερα?

    Λιγακι υπερβολικο μου φαινετε, οκ κανω γυμναστηριο συστηματικα και βαρη, αλλα δεν ειμαι και πρωταθλητης και σε καμια περιπτωση δεν βγαζω λεφτα απο αυτο ή αποσκοπω να βγαλω...

    Το PACK μαλλον απευθυνετε σε πολυ σκληροπυρινικους αθλητες με διπλες προπονησεις κτλ μου φαινετε...

    Τα 11 χάπια από πού τα βγαλες?
     

  12. 18-05-11 00:38 #792
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hlias102 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 11 χάπια από πού τα βγαλες?
    Τόσα είναι στο κάθε σακουλάκι.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  13. 18-05-11 12:46 #793
    Προεπιλογή
    Αυτες οι πολυβιταμινες ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ - Geriatric, Solgar, Centrum, γνωριζετε αν κυκλοφορουν σε αναβραζουσα μορφη? Αν πχ, το εψαγα στο google λιγο, για Centrum και ελεγε 1 δισκιο την ημερα για εναν ενηλικα. Μηπως να παιρνω 2 εγω, λογω καθημερινης σωματικης ασκησης ξερω γω?

    Εχω στην διατροφη μου παντως ποικιλια, λαχανικα και φρουτα, αλλα μαλλον δεν ειναι αρκετα...
     

  14. 18-05-11 16:27 #794
    Προεπιλογή
    H δοσολογια για τις adam τελικα ποια ειναι?
    1 με το πρωινο και 1 με το μεσημεριανο η 2+2?
     

  15. 18-05-11 16:39 #795
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο d3m Εμφάνιση μηνυμάτων
    H δοσολογια για τις adam τελικα ποια ειναι?
    1 με το πρωινο και 1 με το μεσημεριανο η 2+2?
    2+2 αποκλειται να ειναι
    η συσκευασια τι λεει? 2 ή 3 την ημερα?
    συνηθως τις παιρνουν το πρωι και στο μεταπροπονητικο γευμα
     

Σελίδα 53 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563103 ... ΤελευταίαΤελευταία