Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 81
  1. 29-06-13 11:41 #61
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφού έχει τόσο μεγάλη δύναμη γιατί δεν γυρίζει ένα βίντεο με πιέσεις πάγκου να μας κάνει 270 κιλά να μας εντυπωσιάσει????
    από ότι ξέρω διατηρούσε δικό του γυμναστήριο !! όχι τίποτα άλλο αλλά μην μας κουνιόνται και κάτι κένελι , σπότο και λοιποί
    Θα ειχα μεγαλη περιεργεια να δω που θα εφτανε ο Τρομαρας αν εκανε απο μικρος προπονηση powerlifting κανονικα με διατροφη και χημικη υποστηριξη.

    Θα πρεπει να εσπαγε ολα τα παγκοσμια ρεκορ κατα πολυ

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-06-13 13:56 #62
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφού έχει τόσο μεγάλη δύναμη γιατί δεν γυρίζει ένα βίντεο με πιέσεις πάγκου να μας κάνει 270 κιλά να μας εντυπωσιάσει????
    από ότι ξέρω διατηρούσε δικό του γυμναστήριο !! όχι τίποτα άλλο αλλά μην μας κουνιόνται και κάτι κένελι , σπότο και λοιποί
    Γιατι κολλάτε με την bodybuidero-Powerliftaδικη νοοτροπία ότι δειξε μας πόσο δυνατός είσαι-πες μας πόσα κιλά παγκο κάνεις.
    Οι πιέσεις παγκου είναι μετρο σύγκρισης για το Bodybuilding- και πάλι όχι βεβαια,γιατι θα βρείς καποιον που θα σου πει δεν πιεζω 200 κιλά παγκο, αλλα κανω 250 κιλά αρσεις ή 250 κιλά σκουώτ. Αρα;;
    ο Τρομάρας ήταν φυσην δυνατός και έκανε επιδείξεις δυναμης κουνώντας φορτηγα κτλ., που καποιος που κανει 200 κιλά παγκο ,δεν θα μπορεί να τα κανει. Α και χωρίς όλα τα stimulants που έχουν στην διάθεση τους οι τωρινοί strongman..
    Αρα με την δικιά του λογική,ελα κουνα ενα φορτηγο ,να μας δείξεις αν εισαι δυνατός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-06-13 15:16 #63
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφού έχει τόσο μεγάλη δύναμη γιατί δεν γυρίζει ένα βίντεο με πιέσεις πάγκου να μας κάνει 270 κιλά να μας εντυπωσιάσει????
    από ότι ξέρω διατηρούσε δικό του γυμναστήριο !! όχι τίποτα άλλο αλλά μην μας κουνιόνται και κάτι κένελι , σπότο και λοιποί
    εδω αλλοι λενε οτι παιζουν 45kg καθε χερι καμψεις δικεφαλων με αλτηρες αυστηρα...τα 270 ειναι το τρομερο...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-06-13 15:56 #64
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αφού έχει τόσο μεγάλη δύναμη γιατί δεν γυρίζει ένα βίντεο με πιέσεις πάγκου να μας κάνει 270 κιλά να μας εντυπωσιάσει????
    από ότι ξέρω διατηρούσε δικό του γυμναστήριο !! όχι τίποτα άλλο αλλά μην μας κουνιόνται και κάτι κένελι , σπότο και λοιποί
    και εσυ μας λες οτι κανεις 200 κιλα, οτι θα κατεβαινες στο ατλας και δεν θα ειχαμε δει κατι παρομοιο για τραβα ενα βιντεο με τα 200 να δουμε ποσα απιδια βανει ο σακκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-13 17:21 #65
    Προεπιλογή
    Καλα μονο αυτο ειναι το θεμα; Ποσο παγκο θα εκανε στα νειατα του ο Τρομαρας; Τον εχετε δει οταν παλευε παρολο που ηταν ''χοντρος'' πως ιπταται στον αερα κ μετα ποδια του αρπαζε τον λαιμο του αντιπαλου του κ τον ανετρεπε;
    Μην λενε ασκημα κ χαζα για αυτους τους ανθρωπους ,ειναι τουλαχιστον ασεβεια κ ιεροσυλια.
    Ας παρουμε σαν παραδειγμα τον Σπυρο Μπουρναζο που ηταν κοντα στον Τζιμυ Αρμαο στα τελευταια του χρονια ,δεν ειναι μονο να εισαι πρωταθλητης αλλα κ ανθρωπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-13 17:59 #66
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εσυ μας λες οτι κανεις 200 κιλα, οτι θα κατεβαινες στο ατλας και δεν θα ειχαμε δει κατι παρομοιο για τραβα ενα βιντεο με τα 200 να δουμε ποσα απιδια βανει ο σακκος
    συμφωνώ απόλυτα ,μια από τις ομορφιές του αθλητισμού είναι η πρόκληση !! πιστέυω ότι θα νου δοθεί η ευκαιρία κάποια στιγμή !!
    αλλά άλο πράγμα είναι η ειρωνεία και άλλο η λογική , το να μην μπορείς να σηκώσεις κάποιο βάρος δεν είναι ντροπή
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-13 18:28 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ απόλυτα ,μια από τις ομορφιές του αθλητισμού είναι η πρόκληση !! πιστέυω ότι θα νου δοθεί η ευκαιρία κάποια στιγμή !!
    αλλά άλο πράγμα είναι η ειρωνεία και άλλο η λογική , το να μην μπορείς να σηκώσεις κάποιο βάρος δεν είναι ντροπή
    Το να λες παπατζες ομως και ******* οποτε βρεις ευκαιρια ειναι δυστυχως..
    Επισης, το να λες εχω βιντεο με 200κιλα και θα το ανεβασω καποια στιγμη ή κανω 200κιλα περιμεντε βιντεο (ισως να ειναι) ντροπη για καποιους, για καποια τρολλ εδω μεσα, δεν λεει κατι


    ** Προσοχή στις εκφράσεις μας απέναντι στα μέλη.Εκφράζετε την άποψη σας ή την αντίθεση σας,χωρίς να χαρακτηρίζετε ή να προσβάλετε.Mods Team **
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-13 14:39 #68
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ απόλυτα ,μια από τις ομορφιές του αθλητισμού είναι η πρόκληση !! πιστέυω ότι θα νου δοθεί η ευκαιρία κάποια στιγμή !!
    αλλά άλο πράγμα είναι η ειρωνεία και άλλο η λογική , το να μην μπορείς να σηκώσεις κάποιο βάρος δεν είναι ντροπή
    και εγω αμα παρω οτι κυκλοφορει απο ντοπα ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ θα μπορω να κανω 200 που θες να καταληξεις τωρα???οτι ο τρομαρας δεν ειναι δυνατος?προσωπικα με εντυπωσιαζει περισσοτερο η ασυνηθιστη δυναμη του να σκιζεις τηλεφωνικους καταλογους τραπουλες να τραβας τραινα και να σπας πετρες στο κεφαλι που κανανε οι παλιοι στρονγκ μαν παρα να σηκωσεις 200 κιλα παγκο που με την καταλληλη χημικη υποστηριξη μπορει να τα τραβηξει και η κουτση μαρια και να σημειωθει με κεφαλαια με τα καταλληλα φαρμακα και η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ τα σηκωνει αρκει να εισαι διατεθημενος να χασεις χρημα και ισως μακροπροθεσμα και υγεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-07-13 18:44 #69
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω αμα παρω οτι κυκλοφορει απο ντοπα ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ θα μπορω να κανω 200 που θες να καταληξεις τωρα???οτι ο τρομαρας δεν ειναι δυνατος?προσωπικα με εντυπωσιαζει περισσοτερο η ασυνηθιστη δυναμη του να σκιζεις τηλεφωνικους καταλογους τραπουλες να τραβας τραινα και να σπας πετρες στο κεφαλι που κανανε οι παλιοι στρονγκ μαν παρα να σηκωσεις 200 κιλα παγκο που με την καταλληλη χημικη υποστηριξη μπορει να τα τραβηξει και η κουτση μαρια και να σημειωθει με κεφαλαια με τα καταλληλα φαρμακα και η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ τα σηκωνει αρκει να εισαι διατεθημενος να χασεις χρημα και ισως μακροπροθεσμα και υγεια
    εγώ πάντως τα έκανα χωρίς φάρμακο !!! πάντως ξέρω αρκετούς φαρμακομένους που τα ονειρέυονται !!1 γιαυτό άσε τηνκουτση μαρία στον πόνο της ....είμαι 12 χρόνια στα βάρη και τα γυμναστήρια και έχω γνωρίσει κάθε καρυδιάς καρύδι ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-07-13 21:10 #70
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως τα έκανα χωρίς φάρμακο !!! πάντως ξέρω αρκετούς φαρμακομένους που τα ονειρέυονται !!1 γιαυτό άσε τηνκουτση μαρία στον πόνο της ....είμαι 12 χρόνια στα βάρη και τα γυμναστήρια και έχω γνωρίσει κάθε καρυδιάς καρύδι ..
    Με την καταλληλη χημικη υποστηριξη σου λεει, δηλαδη οχι απλα να εισαι φαρμακωμενος αλλα να εχεις παρει ο,τι υπαρχει. Και το παλικαρι στο ατλας που τα σηκωσε, χωρις να εχω διαθεση να τον μειωσω, πριν 4-5 χρονια ηταν λιγο πιο μυωδης απο τον σταθη ψαλτη...

    Το να σκιζεις εγκυκλοπαιδειες και να σπας πετρες στο κεφαλι ειναι σιγουρα πολυ πιο δυσκολο και δυσευρετο απο το να σηκωνεις 200 κιλα, δεν μπορουν να το κανουν πολλοι οσα και να παιρνουν, τα 200 κιλα ομως μπορουν σχεδον ολοι

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-07-13 22:40 #71
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως τα έκανα χωρίς φάρμακο !!! πάντως ξέρω αρκετούς φαρμακομένους που τα ονειρέυονται !!1 γιαυτό άσε τηνκουτση μαρία στον πόνο της ....είμαι 12 χρόνια στα βάρη και τα γυμναστήρια και έχω γνωρίσει κάθε καρυδιάς καρύδι ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-07-13 08:59 #72
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την καταλληλη χημικη υποστηριξη σου λεει, δηλαδη οχι απλα να εισαι φαρμακωμενος αλλα να εχεις παρει ο,τι υπαρχει. Και το παλικαρι στο ατλας που τα σηκωσε, χωρις να εχω διαθεση να τον μειωσω, πριν 4-5 χρονια ηταν λιγο πιο μυωδης απο τον σταθη ψαλτη...

    Το να σκιζεις εγκυκλοπαιδειες και να σπας πετρες στο κεφαλι ειναι σιγουρα πολυ πιο δυσκολο και δυσευρετο απο το να σηκωνεις 200 κιλα, δεν μπορουν να το κανουν πολλοι οσα και να παιρνουν, τα 200 κιλα ομως μπορουν σχεδον ολοι
    Αυτο που λες ...... ( Με την καταλληλη χημικη υποστηριξη σου λεει, δηλαδη οχι απλα να εισαι φαρμακωμενος αλλα να εχεις παρει ο,τι υπαρχει. Και το παλικαρι στο ατλας που τα σηκωσε, χωρις να εχω διαθεση να τον μειωσω, πριν 4-5 χρονια ηταν λιγο πιο μυωδης απο τον σταθη ψαλτη...)
    ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!! Ο γυμναστης μου ειναι 65 κιλα με 1.66 υψος κ σηκωνει παγκο επικλινη 90 κιλα για 6 επαναλ. κ 100 κιλα για 3 επαναλ.!!
    Επειδη μου ειναι πολυ γνωστος δεν κανει διατροφη κ δεν παιρνει ΤΙΠΟΤΑ! Με λιγα λογια ΥΠΟΣΙΤΙΖΕΤΑΙ!!!
    Οποτε το θεμα του παγκου για τα κιλα παιζει ρολο η κληρονομικοτητα....Εγω πχ. δεν μπορω να κανω πιεσεις αλλα εχω πολυ καλες ελξεις!!!
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-07-13 10:03 #73
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HIAB XS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο που λες ...... ( Με την καταλληλη χημικη υποστηριξη σου λεει, δηλαδη οχι απλα να εισαι φαρμακωμενος αλλα να εχεις παρει ο,τι υπαρχει. Και το παλικαρι στο ατλας που τα σηκωσε, χωρις να εχω διαθεση να τον μειωσω, πριν 4-5 χρονια ηταν λιγο πιο μυωδης απο τον σταθη ψαλτη...)

    ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!! Ο γυμναστης μου ειναι 65 κιλα με 1.66 υψος κ σηκωνει παγκο επικλινη 90 κιλα για 6 επαναλ. κ 100 κιλα για 3 επαναλ.!!

    Επειδη μου ειναι πολυ γνωστος δεν κανει διατροφη κ δεν παιρνει ΤΙΠΟΤΑ! Με λιγα λογια ΥΠΟΣΙΤΙΖΕΤΑΙ!!!

    Οποτε το θεμα του παγκου για τα κιλα παιζει ρολο η κληρονομικοτητα....Εγω πχ. δεν μπορω να κανω πιεσεις αλλα εχω πολυ καλες ελξεις!!!
    Ωραια αυτος με την χειροτερη κληρονομικοτητα μπορει να φτασει 200 αν παρει αυτα που χρειαζεται. Αυτος με την καλυτερη κληρονομικοτητα θα τα φτασει με λιγοτερα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-07-13 10:24 #74
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    ρε παιδια ξεφυγαμε τελειως απο το θεμα, οποιος σηκωνει 200 και 300 και 700 κιλα παγκο ας παει να το δειξει σε αντιστοιχο διαγωνισμο να βγει και πρωτος, εδω μιλαμε για ελληνες αθλητες που μας εντυπωσιασαν και ο τρομαρας ειναι παραδοση στην Ελλαδα, ολοι οι πατεραδες μας καποτε μας μιλησαν γιαυτον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-07-13 10:42 #75
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την καταλληλη χημικη υποστηριξη σου λεει, δηλαδη οχι απλα να εισαι φαρμακωμενος αλλα να εχεις παρει ο,τι υπαρχει. Και το παλικαρι στο ατλας που τα σηκωσε, χωρις να εχω διαθεση να τον μειωσω, πριν 4-5 χρονια ηταν λιγο πιο μυωδης απο τον σταθη ψαλτη...

    Το να σκιζεις εγκυκλοπαιδειες και να σπας πετρες στο κεφαλι ειναι σιγουρα πολυ πιο δυσκολο και δυσευρετο απο το να σηκωνεις 200 κιλα, δεν μπορουν να το κανουν πολλοι οσα και να παιρνουν, τα 200 κιλα ομως μπορουν σχεδον ολοι
    ια στάκα ρε φίλε , τότε γιατί εγώ που έχω πάει σε 12 τουλάχιστον γυμναστήρια δεν τους έχω δεί?
    προσωπικά γνωρίζω περίπτωση που είχε πάρει ******* είχε γίνει ο διπλάσιος απο μένα σε μυϊκότητα παίξαμε διαγωνισμό σε πάγκο και μου
    έκανε μια μισή επανάληψη στα 170 κιλά εγώ τότε τερμάτισα στην μία στα 200 κιλά δέν σου το παίζω δυνατός , απλά δεν τα έχω δεί αυτά που λέγονται ανα καιρούς για τεράστιους που κάνουν υπερφυσικά κιλά

    Απαγορεύεται κάθε αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες. ***Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία