Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 220 από 220
  1. 15-09-14 13:04 #211
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    morbit το ban δόθηκε όχι επειδή έγραψε για ΑΑΣ, σε αυτή τη περίπτωση θα του γινότανε σύσταση, αλλά επειδή ειρωνεύτηκε στη συνέχεια.


    Κι ο πάπας ο ίδιος να σου πρότεινε ΑΑΣ δεν αφορά το φόρουμ. Εμείς εδώ είμαστε κατά των απαγορευμένων ουσιών και θα ενημερώνουμε τον κόσμο για τις παρενέργειες που έχουνε αυτά.

    Επίσης, έχε κατά νου πως
    δεν χρειαζόμαστε συμβουλές διαχείρισης. Το φόρουμ έχει κανόνες και κάθε μέλος με τη συμμετοχή του τους αποδέχεται, διαφορετικά δεν έχει θέση εδώ. Αν δε συμφωνείς με αυτό μπορείς να αποχωρήσεις.


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-14 13:11 #212
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    morbit το ban δόθηκε όχι επειδή έγραψε για ΑΑΣ, σε αυτή τη περίπτωση θα του γινότανε σύσταση, αλλά επειδή ειρωνεύτηκε στη συνέχεια.


    Κι ο πάπας ο ίδιος να σου πρότεινε ΑΑΣ δεν αφορά το φόρουμ. Εμείς εδώ είμαστε κατά των απαγορευμένων ουσιών και θα ενημερώνουμε τον κόσμο για τις παρενέργειες που έχουνε αυτά.

    Επίσης, έχε κατά νου πως
    δεν χρειαζόμαστε συμβουλές διαχείρισης. Το φόρουμ έχει κανόνες και κάθε μέλος με τη συμμετοχή του τους αποδέχεται, διαφορετικά δεν έχει θέση εδώ. Αν δε συμφωνείς με αυτό μπορείς να αποχωρήσεις.


    αν θα αποχωρήσω η όχι αυτό αφορά εμένα ..και επαιδη είσε κακεντρεχης ούτε εγώ δέχομαι υποδείξεις ..
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-09-14 13:14 #213
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θα αποχωρήσω η όχι αυτό αφορά εμένα ..και επαιδη είσε κακεντρεχης ούτε εγώ δέχομαι υποδείξεις ..
    στη μέχρη τώρα πορεία μου στο φόρουμ έχω δεχθεί αρκετές <<προκλησεις>> και νομίζω ότι τις έχω χειριστεί με κόσμιο τρόπο σεβόμενος τους κανόνες του φόρουμ , αποφεύγοντας την προσωπική αντιπαράθεση , που ούτος η άλλως δεν με αφορά
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-09-14 13:16 #214
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    όσο αφορα τα ΑΑΣ είμαι καιεγώ κατα και το ανέφερα για αυτό το λόγο
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-09-14 17:08 #215
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    , επίσης γνωρίζω οτι αμα δεν πάρεις δεν κάνεις σώμα ,
    μια χαρα σωμα κανεις φιλε...φυσικα αναλογα τα ορια του καθενος στο θεμα αυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-14 17:41 #216
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θα αποχωρήσω η όχι αυτό αφορά εμένα ..και επαιδη είσε κακεντρεχης ούτε εγώ δέχομαι υποδείξεις ..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-09-14 20:22 #217
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morbit_killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    όσο αφορα τα ΑΑΣ είμαι καιεγώ κατα και το ανέφερα για αυτό το λόγο
    και εσυ κατα???και ο lee priest το ιδιο για πραγματα που δεν μπορειτε να αποδειξετε απλα μην μιλατε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-09-14 20:16 #218
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παιδιά μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.
    Το αλκοολίκι αυτό έχει μπει παντού.
    Σε βάθος χρόνου όλα έχουν τον αντίκτυπό τους. Σωματικά-γενετικά-ψυχικά-κοινωνικά...παντού.

    Έχω φίλο που κάνει κύκλους επί κύκλων, είναι τέρας,σώμα ζηλευτό για πολλούς αλλά ο ναρκισισμός πρέπει αν μετριαστεί κάπου γιατί αυτά είναι μονόδρομος και δυστυχώς γλυκιά λύση. Προσωπικά έχω δοκιμάσει για έναν μήνα πόσιμα την πιο απλή ουσία που υπάρχει για στέγνωμα και σκληράδα (καταλάβατε) μόνη της χωρίς τεστο κλπ μόνο γαϊδουράγκαθο. Είδα μεγάλη διαφορά και αυτό ήταν που με απέτρεψε διότι γλυκάθηκα.
    Όταν λοιπόν κουβεντιάζω και ακούω πράγματα εξωπραγματικά και πέραν της ιατρικής,γιατί το βάλε αυτό με λίγο αυτό και λίγο από το άλλο δεν πατάει σε έρευνα αλλά ισχύει εμπειρικά μιας και το σώμα μας είναι μηχανή. Δουλεύει σε πολλούς όχι σε όλους.
    Για να μην πούμε για την σκατονοθεία που υπάρχει...

    Δεν είμαι πολέμιος απλά διαφωνώ. Ο καθένας πράτει κατά το δοκούν, ποιός είμαι εγώ που θα σου πω τι θα κάνεις? Απλά να είσαι έτοιμος να αποδεχθείς τα πάντα.....από το φαινόμενο του ακορντεόν μέχρι το χειρότερο.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9.  

  10. 16-09-14 22:47 #220
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εσυ κατα???και ο lee priest το ιδιο για πραγματα που δεν μπορειτε να αποδειξετε απλα μην μιλατε
    καμία σύγκριση με τον lee priest αυτός έχει την διπλάσια μυϊκή πυκνότητα αν για μένα έχεις κάποιες αμφιβολίες για τον lee priest είσε σίγουρος

    αυτός που έχει λέπτή μέση καλώδια φλέβες και συμπαγεις πυκνούς μυες , με κοκκινισμένο δέρμα έχει πάρει του κερατα..είναι μέσα και λέει ότι παίρνει νιτρικό και τέτοιες τρίχες παραπληροφορώντας τους υποτιθέμενους εραστές του αθλήματος , εχω δει ...σςαρράντα χρόνια φούρναρης
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415