Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 220
  1. 04-07-12 14:44 #196
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του,δεν βρισκω κανενα λογο να γραφτουν συμβουλες για το πως να παρει καποιος αας.

    Τα νεαρα παιδια που λες ειναι ενα ματσο τεμπελιδες που ψαχνουν τις ευκολες λυσεις χωρις να εχουν φυσικη μυικη ωριμανση για μερικα χρονια και υπομονη.

    Οι περισσοτεροι που θελουν να παρουν αας δεν εχουν ουτε 5ετια προπονησεις στη πλατη τους ουτε ξερουν να γυμναζοντε σωστα(κανουν οτι βλακειες βλεπουν στο ιντερνετ) ουτε απο διατροφη γνωριζουν.

    Δεν υπαρχει λογος να μοιρασουμε γνωσεις περι αας,ειναι σα να μαθαινουμε σε παιδακια δημοτικου αλγεβρικες εξισωσεις χωρις να ξερουν πολλαπλασιασμο.




    Ο σοφος μαθαινει απο τα λαθη των αλλων,ο βλακας απο τα δικα του.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-12 15:24 #197
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    απο ενα σημειο και μετα αυτο το αρθρο εχει χαλασει γενικα απο τα οφ τοπικ ποστ των μελων.

    σχολιασμο αρθρου εχει free για τα μελη. και εχει φτασει να γινει η οποιαδηποτε αναφορα σε αναβολικα και τροπους χρησης τους.
    και μαληστα να αναφεροντε και διαφορετικες αποψεις απο το πως λειτουργουν το καθενα, και αν ειναι καλο η κακο να λαμβανοντε.

    τωρα για οποια ιδεα υπαρχει απο μελος μελη του φορουμ- για το φορουμ υπαρχει και αυτο το θεμα

    Οι προτάσεις σας για το νέο φόρουμ

    εε δεν θα κανουμε και σεμηναριο για το πως λαμβανοντε τα αας. ειναι σαν να κανεις σεμηναριο για οποιαδηποτε απαγορευμενη ουσια (ναρκωτικα ας πουμε).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-09-14 20:56 #198
    Banned
    Εγγραφή
    10-09-2014
    Μηνύματα
    2
    Προεπιλογή δωστε μου τις γνωσεις σας!!
    Παιδια ας μου απαντησει καποιος που ξερει παρακαλω χωρις κραξιμο περι αναβολικων!Λοιπον τωρα θα μπω τον πρωτο μου κυκλο για κοψιμο και αυτος που με ανελαβε μου ειπε να παρω ******** ****** και******!Μου ειπε να βαζω στη συριγγα καποια ml απο το καθενα και να τα κανω και τα τρια μαζι!Ετσι συνιθιζετε λεει αυτο για κοψιμο!Ποια ειναι η γνωμη σας??Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-09-14 21:13 #199
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Απαγορεύεται η αναφορά σε φάρμακα, αναβολικές ουσίες κτλ είναι κανόνας του φόρουμ. Εγώ στα έσβησα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-09-14 13:02 #200
    Banned
    Εγγραφή
    10-09-2014
    Μηνύματα
    2
    Προεπιλογή
    συγνωμη δε το ηξερα οτι ειχατε αυτο τον κανονα σε ενα forum για ''BODYBUILDING'' αλλα μαλλον εδω γραφουν οι ''BODYBUILDERS'' του σπανακορυζου και των φρουτων!!ΕΛΕΟΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-09-14 13:35 #201
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Άντε στην ευχη του Θεού παληκάρι μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-09-14 13:48 #202
    Προεπιλογή
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-09-14 21:58 #203
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristos1233 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη δε το ηξερα οτι ειχατε αυτο τον κανονα σε ενα forum για ''BODYBUILDING'' αλλα μαλλον εδω γραφουν οι ''BODYBUILDERS'' του σπανακορυζου και των φρουτων!!ΕΛΕΟΣ
    β´
    Δηλαδή ρε παλικάρι αν δεν τρυπιεσε η δεν κουμπονεις τα απαντα, τότε δεν κανεις bodybuilding,αν εχεις τέτοια άποψη τότε καλο θα ειναι να αλλάξεις site γιατι εδω ΔΕΝ είμαστε Mr olympia απλοί αθλούμενοι είμαστε ερασιτέχνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-14 08:55 #204
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μυαλά βασικά πρεπει να αλλάξει εκτός απο site.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-09-14 09:44 #205
    Προεπιλογή
    δεν φταίει το παλικάρι. είναι ότι το άθλημα δεν το σέβεται κανείς. πολύ λίγοι. άντε στα γυμναστήρια περιμένουν να πάρουν το χρήμα, ούτε που τους νοιάζει πως κάνουν την άσκηση οι πελάτες, ή τους ξερολες που κάνουν ότι ξέρουν τα πάντα και συμβουλεύουν τους νέους αφού οι ίδιοι οι παπάρες κάνουν τις ασκήσεις λάθος και μιλάνε για αναβολικά συμπληρώματα πάρε το ένα το άλλο και μπλα μπλα. η το βίντεο που είδα με τον γιατρό τον τουλιατο που του είχαν πάρει συνέντευξη τώρα πρόσφατα νομίζω στον άλφα. καλά είχαν βάλει ταμπέλα έπερνα 15 χρονιά αναβολικά λες και είναι εγκληματίας. και πολλά άλλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-09-14 14:20 #206
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μα εγκληματιας εισαι οταν εχεις στην κατοχη σου παρανομα σκευασματα , ειδικα οταν το κανεις τα τελευταια 15+ χρονια. Τωρα το οτι σταματησε , ναι τι αλλο θα ελεγε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-09-14 20:00 #207
    Προεπιλογή
    Οταν δεν κανεις κακο σε αλλον (μονο στον εαυτο σου) δεν εισαι εγκληματιας.

    Τουλαχιστον οχι ουσιαστικα.

    Γιατι τυπικα απο America να παρεις κατι χωρις φπα τοτε εγκληματιας εισαι. Τυπικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-09-14 21:55 #208
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Η κατοχή για προσωπική χρήση (σωστά) δεν ποινικοποιείται, εκτός αν είσαι αθλητής αναγνωρισμένης ομοσπονδίας.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-09-14 08:53 #209
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ironjimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν φταίει το παλικάρι. είναι ότι το άθλημα δεν το σέβεται κανείς. πολύ λίγοι. άντε στα γυμναστήρια περιμένουν να πάρουν το χρήμα, ούτε που τους νοιάζει πως κάνουν την άσκηση οι πελάτες, ή τους ξερολες που κάνουν ότι ξέρουν τα πάντα και συμβουλεύουν τους νέους αφού οι ίδιοι οι παπάρες κάνουν τις ασκήσεις λάθος και μιλάνε για αναβολικά συμπληρώματα πάρε το ένα το άλλο και μπλα μπλα. η το βίντεο που είδα με τον γιατρό τον τουλιατο που του είχαν πάρει συνέντευξη τώρα πρόσφατα νομίζω στον άλφα. καλά είχαν βάλει ταμπέλα έπερνα 15 χρονιά αναβολικά λες και είναι εγκληματίας. και πολλά άλλα.
    αν θέλετε να μιλήσουμε σοβαρά κακώς τον κάνατε banned το άθλημα είναι φούλ στην ντόπα .. μέχρι και ο απλός ερασιτέχνης παίρνει ΑΑΣ μου έχουν πλασάρει άνθρωποι με διακρίσεις στο άθλημα ΑΑΣ αλλά δεν πήρα γιατί φοβόμουν το απροβλεπτο.. και μιλάω για σκληρό πράγμα , επίσης γνωρίζω οτι αμα δεν πάρεις δεν κάνεις σώμα , αλλά αυτό είναι αλου παπα ευαγγελιο (σατανιστή)...
    ΤΗΕ POWER OF WILL
    THE POWER OF ONE

    Everybody wanna be a bodybuilder but don’t nobody wanna lift no heavy-ass weights
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-09-14 11:02 #210
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    morbit το ban δόθηκε όχι επειδή έγραψε για ΑΑΣ, σε αυτή τη περίπτωση θα του γινότανε σύσταση, αλλά επειδή ειρωνεύτηκε στη συνέχεια.


    Κι ο πάπας ο ίδιος να σου πρότεινε ΑΑΣ δεν αφορά το φόρουμ. Εμείς εδώ είμαστε κατά των απαγορευμένων ουσιών και θα ενημερώνουμε τον κόσμο για τις παρενέργειες που έχουνε αυτά.

    Επίσης, έχε κατά νου πως
    δεν χρειαζόμαστε συμβουλές διαχείρισης. Το φόρουμ έχει κανόνες και κάθε μέλος με τη συμμετοχή του τους αποδέχεται, διαφορετικά δεν έχει θέση εδώ. Αν δε συμφωνείς με αυτό μπορείς να αποχωρήσεις.


    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία