Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 81
  1. 25-01-11 18:00 #46
    Προεπιλογή
    καλα ρε παιδεια τι ειναι ολα αυτα τα χαπια που χει μεσα???1 λιτρο νερο χρειαζετε για να τα κατεβασω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-05-11 01:21 #47
    Προεπιλογή
    Μου ηρθε πριν λιγες ημερες! Ενταξει σιγα τα χαπια, τα κατεβαζω ολα με την μια, με ελαχιστον νερο! Τεχνικη θελει!

    Ποτε ειναι η καλυτερη περιοδος να τα παιρνω; Λογικα μετα απο καποιο γευμα, ετσι;

    Επισης σε λιγο περιμενω και αυτο :

    http://www.jarrow.com/supplimentImg/...120_011311.gif

    Οποτε σκεφτομαι να τα παιρνω μαζι και τα 2! Το flex θα κρατησει 44 ημερες, ηδη το παιρνω 3 ημερες και το αλλο θα κρατησει 60 ημερες.

    Πιστευετε οτι ειναι καλος συνδιασμος; Σκεφτομαι να το συνεχισω για κανενα τριμηνο, δλδ ακομα ενα πακετο flex και μετα να το σταματησω για λιγο καιρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-11 01:07 #48
    Προεπιλογή
    To FLEX ποτε το παιρνετε; μετα το φαϊ; Επειδη τα ενζυμα (joint support complex) θελουν με αδειο. Ξερουμε μηπως πιο χαπακι ειναι αυτα? (Beef?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-11 02:21 #49
    Προεπιλογή
    Δε θελει με αδειο στομαχι. Μετα το φαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-12-11 21:58 #50
    Προεπιλογή animal flex
    καλησπερα παιδια εχω ενα animal flex που δεν το εχω ανοιξει καθολου ειναι σφραγισμενο.
    ληγει στρις 26/11/11
    λοιπον επειδη επαθα ενα τραυματισμο στην μεση σκεφτομε αφου κανω την θεραπαεια που μου ειπε ο γιατρος με xefo-norgesic ελεγα οταν αρχισω γυμναστηριο την μεθεπομενη εβδομαδα να αρχισω το animaflex μπας και βοηθησει καπως αν και ειναι για αθρωσεις ποιο πολυ αλλα ποτε δεν ξερεις,θα εχω προβλημα που λιγει συντομα?
    να τονισω ειναι ασφραγιστο δεν το εχω ανοιξει καν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-11 00:44 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια εχω ενα animal flex που δεν το εχω ανοιξει καθολου ειναι σφραγισμενο.
    ληγει στρις 26/11/11
    λοιπον επειδη επαθα ενα τραυματισμο στην μεση σκεφτομε αφου κανω την θεραπαεια που μου ειπε ο γιατρος με xefo-norgesic ελεγα οταν αρχισω γυμναστηριο την μεθεπομενη εβδομαδα να αρχισω το animaflex μπας και βοηθησει καπως αν και ειναι για αθρωσεις ποιο πολυ αλλα ποτε δεν ξερεις,θα εχω προβλημα που λιγει συντομα?
    να τονισω ειναι ασφραγιστο δεν το εχω ανοιξει καν.
    26/11/11; Δεν λήγει σύντομα, ΕΧΕΙ λήξει ήδη...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-12-11 00:51 #52
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Εγώ θα το έπαιρνα χωρίς ενδοιασμό
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-11 00:54 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    26/11/11; Δεν λήγει σύντομα, ΕΧΕΙ λήξει ήδη...
    ωχ ναι σωστα τωρα το συνηδειτοποιησα τον μηνα.χεχε
    στελακο λες?αφοβα να το παρω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-02-12 18:39 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωχ ναι σωστα τωρα το συνηδειτοποιησα τον μηνα.χεχε
    στελακο λες?αφοβα να το παρω?
    Τελικά το πήρες; Είδες κάποιο αποτέλεσμα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-02-12 00:36 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά το πήρες; Είδες κάποιο αποτέλεσμα;
    τελικα τα πεταξα λαο γιατι ειδα ορισμενα μεσα στο σακουλακι ειχαν αλιωθει τα χαπακια οποτε τα εστηλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-05-12 11:57 #56
    Προεπιλογή
    δευτέρα το παραγγέλνω με ξαναχτύπησαν αγκώνας και γόνατο 3 σετ για ζέσταμα κάνω ο φούστης και διατάσεις πρίν και μετά την προπόνηση και

    πάλι τα ίδια μόλις τσίμπησα κιλά στα τρικέφαλα και γενικά στα πόδια πάλι τα ίδια φαίνεται τις μ@λ@κίες πού έκανα όταν ήμουνα 16 και φόρτωνα αβέρτα

    χωρίςτεχνική χωρίς ζέσταμα κλπ θα τις κουβαλάω μία ζωή λογικά θα σταματήσω και τις anavite και θα βάλω στη θέση τους τις orange triad που έχουν +

    joint support complex και θα το τρέξω για κανα 3μηνο με την ελπίδα να στρώσει το θέμα γιατί με το γόνατο που έχω επιγονατιδική χονδρομαλάκυνση δεν μπορώ να

    κάνω ούτε αερόβιο θα ρίξω και τα κιλά γενικότερα ανεβάζοντας τις επαναλήψεις και κάνοντας πιό αργή αρνητική φάση ένα πράμα σαν τον dorian

    ίσως βάλω και collagen type 1 , 3 μεγάλο σπάσιμο πραγματικά και αυτή τη φορά το πήγαινα πολύ σιγά και προσεκτικά έχω κατέβει 40 κιλά συνολικά απο τα 136

    στα 96 και ετοιμαζόμουν να βάλω εντατικό αερόβιο για τα τελευταία 15-20 κιλά που θέλω να πέσω και το ξενέρωμα που έχω φάει δέν περιγράφεται

    αλλά δεν πειράζει κιόλας ας κατέβω πιο αργά μπας και μαζέψει και λίγο το δέρμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-10-12 22:26 #57
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδια σκεφτομαι να το παρω αλλα επειδη ειναι πολλα χαπια και το πινεις για καιρο οπως λεει μπορεις και χωρις κυκλους,δεν θα δημιουργηθει προβλημα απο τα πολλα χαπια καθε μερα σε συκωτι νεφρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-10-12 11:49 #58
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι γιατι?
    αυτα που περιεχει δεν εχουν παρενεργειες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-10-12 17:28 #59
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδια δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου αλλα 3 μερες που το περνω νιωθω καποιες στιγμες σαν να με πιανει ταχυπαλμια και πονοκεφαλος.παιζει αυτο η ειναι απο κατι αλλο?περνω και ω3 αλλα οχι την ιδια ωρα.ελεγε επανω να μην το περνουν αυτοι που εχουν ασθμα και εγω εχω.τι μπορει να φταιει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-03-13 14:21 #60
    Προεπιλογή
    ...το πηρα...το δοκιμασα..εχω φτασει στη μεση το κουτι.Αυτο που εχω να πω ειναι οτι τη δουλεια που εκανε το Cissus σε μενα...το Flex ουτε καν πλησιασε..
    ...life is fucking short...enjoy
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία