Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 21-03-18 23:42 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    H θα πας σε creapure μονουδρική, ή μπορείς να πάρεις μια φόρμουλα τύπου Creaplex Hardcore της SCI-MX.
    Αν δεν εχεις ξαναδοκιμάσει προιον κρεατίνης, θα σου προτεινα μια μονουδρικη για αρχή, σίγουρο προΪόν και πιο φθηνη επιλογή απο μια φόρμουλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-04-18 22:17 #17
    Προεπιλογή Φόρμουλα κρεατινης
    Παιδιά γειά σας... Θέλω να πάρω φόρμουλα κρεατινης και θέλω να μου πείτε αν πρέπει να παίρνω μαζί και κρεατίνη ή οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-18 00:20 #18
    Προεπιλογή
    Η φόρμουλα θα παρεις, η καποια άλλη μορφή κρεατινης π.χ. μονουδρικη,αλκαλικη.
    Η γνωμη μου ειναι να πας σε απλή μονουδρικη κρεατινη γιατι ειναι ενα συμπληρωμα που εχει χαμηλό κόστος σε σχεση με άλλες μορφές κρετινης + φόρμουλες,ειναι δοκιμασμένο συμπληρωμα με παρα πολλές έρευνες -ισως τις περισσότερες - και σαν συμπληρωμα ειναι 'τίμιο'.
    Τωρα για οτι κρατάει νερά και θα σε θολώσει να χαμε να λέγαμε και να χουμε να πούμε,για το αν κρατήσεις νερά η οχι ειναι θέμα διατροφης και οχι κρεατινης γιατι τα νερά που κρατάει η κρεατινη ειναι ενδομυικα και οχι υποδόρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-18 05:52 #19
    Προεπιλογή
    Είναι πιο αποτελεσματική η φόρμουλα κρεατινης ή όχι? Και είπαμε όχι μαζί με κρεατίνη έτσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-04-18 15:33 #20
    Προεπιλογή
    Αν επιλέξεις την φόρμουλα κρεατινης εισαι καλυμμένος απο την ποσότητα κρεατινης που πρεπει να παρεις,οποτε δεν χρειάζεται να παρεις και έξτρα κρεατινη.
    Τωρα για το τι ειναι καλητερο μεταξύ φόρμουλας και κάποιας άλλης μορφής κρεατινη ειναι σχετικό για τον καθένα.
    Το καλο -πιο πρακτικό-με τις φόρμουλες ειναι οτι εκτος απο κρεατινη περιέχουν και καποια επιπλέον συστατικά όπως υδατανθρακα που ειναι απαρατήρητος για την αποροφυση της κρεατινης,επίσης περιέχουν καποια αμινοξέα όπως αργινίνη,γλουταμινη.
    Επίσης κάποιες φόρμουλες περιέχουν και λυποικο οξύ,οποτε η φόρμουλες θεωρούνται πιο πλήρης.
    Γενικα να ξερεις οτι το καθε συμπληρωμα δεν δουλεύει το ιδιο σε ολους,υπάρχουν πολλοί παράγοντες που παίζουν ρολο σε αυτο.
    Ελπίζω να σε κάλυψα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-04-18 17:11 #21
    Προεπιλογή
    τα τελευταια χρονια προτιμω σκετη κρεατινη (μια απλη μονουδρικη) παλια ειχα χρησιμοποιηση την Cell tech μαζι με nitrotech με πολυ καλα αποτελεσματα παντως
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12