Σελίδα 370 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 270320360368369370371372380420470 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 5.536 έως 5.550 από 9134
  1. 30-09-11 12:02 #5536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmys46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους....Ηθελα να μαθω το εξης...Αν παρεις μια πρωτεινη και κανεις την διατροφη ογκου και κανονικα προπονηση θα δεις αμεσα αποτελεσματα????
    Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!!
    Άμεσα αποτελέσματα; Δηλαδή, τι περιμένεις, να πάρεις όγκο σε μία βδομάδα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  2. 30-09-11 12:03 #5537
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμεσα αποτελέσματα; Δηλαδή, τι περιμένεις, να πάρεις όγκο σε μία βδομάδα;
    Και βεβαια οχι....Εννοω οτι θα ειναι εμφανες το αποτελεσμα σε καποιο χρονικο διαστημα....?
     

  3. 30-09-11 12:06 #5538
    Προεπιλογή
    εξαρταται απο πολλους παραγοντες jimmys και κυριως απο προπονηση ξεκουραση διατροφη και σωματοτυπο.
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
     

  4. 30-09-11 12:07 #5539
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρταται απο πολλους παραγοντες jimmys και κυριως απο προπονηση ξεκουραση διατροφη και σωματοτυπο.
    Ναι οντως...Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες !!!!
     

  5. 30-09-11 12:16 #5540
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmys46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και βεβαια οχι....Εννοω οτι θα ειναι εμφανες το αποτελεσμα σε καποιο χρονικο διαστημα....?
    Φίλε μου, καλό είναι να μιλάμε πιο συγκεκριμένα.

    Φράσεις όπως «άμεσα» και «σε κάποιο χρονικό διάστημα» εκτός του ότι είναι αντίθετες μεταξύ τους, είναι και ασαφείς με αποτέλεσμα να μην καταλαβαίνει αυτός που σε διαβάζει τι θέλεις να πεις, άρα δεν θα πάρεις και συγκεκριμένες απαντήσεις.

    Τέσπα, επανέρχομαι στο 1ο σου post:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmys46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους....Ηθελα να μαθω το εξης...Αν παρεις μια πρωτεινη και κανεις την διατροφη ογκου και κανονικα προπονηση θα δεις αμεσα αποτελεσματα????
    Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!!
    Καταρχήν, καμία πρωτεϊνη από μόνη της δεν θα σου δώσει όγκο.

    Για να πάρεις όγκο, θα πρέπει να «καις» τον μυ που ασκείς, να τον «καταστρέφεις». Αυτό σημαίνει ότι όταν κάνεις ένα σετ, εκεί που αρχίζεις και νιώθεις ένα «κάψιμο», εκεί ακριβώς πρέπει να κάνεις 2, 3, 4 επαναλήψεις ακόμα.

    Στα λέω αυτά, γιατί δεν ξέρω τι εννοείς όταν λες «κανονικά προπόνηση».

    Πάμε τώρα στην «διατροφή όγκου». Σε γενικές γραμμές, αυτό σημαίνει ότι πρέπει κάθε μέρα να ξεπερνάς τις θερμίδες που σου αναλογούν βάσει του ύψους και του βάρους σου. Για περισσότερα, πήγαινε εδώ:

    http://forum.bodybuilding.gr/forumdi...BF%CF%86%CE%AE

    Εφόσον, λοιπόν, έχεις φτιάξει μια διατροφή και είσαι σε θέση να την ακολουθείς πιστά, τότε και μόνο τότε παίρνεις μια whey ώστε να καλύψεις τυχόν κενά.

    Τέλος, φροντίζεις να δώσεις στο σώμα σου τον χρόνο που χρειάζεται ώστε να αποθεραπευτεί, μιας και το «χτίσιμο» γίνεται τις μέρες που δεν γυμνάζεσαι.

    Αυτά.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  6. 30-09-11 12:26 #5541
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmys46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και βεβαια οχι....Εννοω οτι θα ειναι εμφανες το αποτελεσμα σε καποιο χρονικο διαστημα....?
    καλησπερα και απο μενα....να συμπληρωσω και γω σ αυτα που ειπε ο (lao ) οτι η γυμναστικη με βαρη ειναι μαραθωνιος ,οχι κατοσταρι ...η πρωτεινη ογκου ειναι μια βοηθεια εφοσον τηρεις τους βασικους κανονες....διατροφη σωστη-προπονηση-υπνος πλουσιος.....ξεκινησε την προσπαθεια σου αλλα να εχεις υπομονη...πιθανον να εχεις γρηγορα αποτελεσματα αλλα και ν αργησουν λιγο,μην απογοητευεσαι....(σκεψου εγω απο 104 κιλα (παχυς) εφτασα 84 κιλα σε 9 μηνες και βελτιωνομαι κι αλλο....και ειμαι και 33 ετων....καλη αρχη απο μενα......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
     

  7. 03-10-11 15:17 #5542
    Προεπιλογή Απλή ερώτηση
    Μια απλή απορία μιας και πειραματίζομαι αυτόν τον καιρό εσείς στις πρωτεΐνες ποσά ml νερό η γάλα βαζεται??
     

  8. 03-10-11 15:40 #5543
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    αυτο εχει να κανει κατ εμε με το γουστο σου....Αλλες μπορεις να τις φτιαξεις με λιγο νερο η γαλα σαν φρουτοκρεμα στην πυκνοτητα η με περισσοτερο σαν ροφημα...αναλογα και με τη γευση αν ειναι εντονη η πιο ουδετερη κτλ (εγω τις φτιαχνω σε πλαστικο ποτηρακι νερου 250ml με γαλα η νερο αναλογα και αναδευση με χτυπητηρι του φραπε (κανω τον μορφωμενο...))
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
     

  9. 03-10-11 21:50 #5544
    Προεπιλογή
    καλησπερα παιδια πηρα αυτες εδω απο την now foods Calcium & Magnesium,γραφει Serving Size: 3 Softgels και Suggested Use

    As a dietary supplement, take 3 softgels daily,
    ενοει μια δοση την ημερα 3 softgel ετσι δεν ειναι?
    προτιμοτερο ποτε?το βραδυ με το τελευταιο φαγητο καλυτερα που εχω κανει και προπονηση πριν.
     

  10. 03-10-11 23:10 #5545
    Προεπιλογή
    Παρτες με φαγητο οποτε σε βολευει δεν εχει και μεγαλη σημασια..Εγω θα τις επερνα το μεσημερι αλλα ο καθενας ειναι διαφορετικος.
    The true elite don't give a fuck what everyone else is doing. They spend their entire time critiquing themselves. They will never live up to their own expectations.


    so far
    tivadar
     

  11. 04-10-11 00:03 #5546
    Προεπιλογή
    [QUOTE=tivadar;449357]Παρτες με φαγητο οποτε σε βολευει δεν εχει και μεγαλη σημασια..Εγω θα τις επερνα το μεσημερι αλλα ο καθενας ειναι διαφορετικος.[/QU
    οκ γιαυτο αλλα η δοση?ειναι μια φορα 3 softgel?
     

  12. 04-10-11 00:07 #5547
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ γιαυτο αλλα η δοση?ειναι μια φορα 3 softgel?
    ειναι 3 softgels τη μερα....παιρνε 1 με καθε γευμα
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  13. 04-10-11 00:11 #5548
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι 3 softgels τη μερα....παιρνε 1 με καθε γευμα
    οκ σε ευχαριστω μαν.
     

  14. 05-10-11 00:30 #5549
    Προεπιλογή
    για το betaine CHL ποια η γνώμη σας;
    ποια μάρκα θεωρείται αξιόπιστη;
    παραγγελία μέσω ίντερνετ;
    ποια δοσολογία προτείνεται;
    παρενέργεις;
    ευχαριστώ πολύ
     

  15. 05-10-11 12:10 #5550
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    μπορουμε να πουμε οτι το E bol ειναι κατι παρομοιο με το m stak?
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
     

Σελίδα 370 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 270320360368369370371372380420470 ... ΤελευταίαΤελευταία