Σελίδα 557 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 57457507547555556557558559567607 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 8.341 έως 8.355 από 9134
  1. 07-06-13 12:57 #8341
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φιλε η πρωτεΐνη δεν θα σου δώσει τις έξτρα θερμίδες για να πάρεις κιλά!!!!

    Για δες λίγο αυτό το θέμα Svunt shake - 2000 θερμίδες
     

  2. 07-06-13 19:30 #8342
    Προεπιλογή ΗΜΒ
    καλησπέρα σας.
    γνωρίζει κάποιος να μου πει το χρόνο λήψης του hmb και την κατάσταση του στομαχιού υπό την οποία ενδείκνειται η λήψη?
    το κουτί πάνω λέει πρωί μεσημέρι βράδυ με τα γεύματα, αλλά κάπου πήρε και το μάτι μου πως πρέπει να λαμβάνεται με άδειο στομάχι, και η μία δόση σίγουρα μετά την προπόνηση
    ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!
    Γιώργος
     

  3. 07-06-13 23:23 #8343
    Προεπιλογή
    ξερετε ρε παιδια κανα καλο μαγαζι με πρωτεινες και τετοια στο κεντρο????
    αθηνας πλζ πεστε γτ δε μπορω να αγορασω μεσω ιντερνετ και θελω να παρω ρεφλεξ.εκτοσ χτρεμε στορες
     

  4. 08-06-13 01:57 #8344
    Προεπιλογή joiio
    ειναι αναγκεο να περνω πρωτεινες για να χτισω μυες;
     

  5. 08-06-13 02:00 #8345
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ Αλέξανδρε

    Όχι φιλε φτάνει όμως να παίρνεις την αναγκαία ποσότητα από την διατροφή σου
     

  6. 08-06-13 14:02 #8346
    Προεπιλογή
    Παιδια παιρνω βητα αλανινη βασικα τωρα την αρχισα πριν 2 μερες... διαβασα καπου να την παιρνω και μετα την προπονηση η το πρωι.. εγω ηξερα για πριν για να μου δινει αυτο που δινει.... θα μου πειτε και εσεις τις γνωμες σας επι του θεματος??
     

  7. 09-06-13 19:47 #8347
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Αλανινη 3γρ 20λεπτα πριν το πρωινο κ αλλα 3γρ 20λεπτα πριν τν προπονηση.
    Είσαι αναβολικός . Δεν με νοιάζει πως έγινες μέσα σε 6 μήνες θα είσαι πάντα αναβολικός για μένα!
     

  8. 09-06-13 20:52 #8348
    Προεπιλογή
    Όπως σου είπε ο σοκος ή 3+3 η σε 3 δόσεις των 2γρ ανά δόση.

    Γενικά καλό είναι να την παίρνεις με άδειο στομάχι, γιαυτό και πρωί και πριν την προπόνηση.

    Έτσι και αλλιώς βέβαια λειτουργεί αθροιστικά οπότε με τον καιρό θα δουλέψει όπως και να έχει, μπορείς να δοκιμάσεις και παραπάνω από 6γρ
    I love sweets
     

  9. 09-06-13 20:54 #8349
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Γιαννη θυμησε μου μονο ενα πραμα, κανουμε ληψη για 2 μηνες κ μετα 1 μηνα οφφ, ετσι ε;
    Είσαι αναβολικός . Δεν με νοιάζει πως έγινες μέσα σε 6 μήνες θα είσαι πάντα αναβολικός για μένα!
     

  10. 09-06-13 21:53 #8350
    Προεπιλογή Απ: Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα
    Δεν ξέρω να υπάρχει κάποιο στάνταρ πρωτόκολλο αλλά καλό είναι να το κάνεις όπως λες.

    Ανταγωνιζεται μεταβίβαστες άλλων ουσιών και εξαντλούνται εν μέρη οι άλλες ουσίες, οπότε καλό είναι να κάνεις ένα οφφ
    I love sweets
     

  11. 09-06-13 23:19 #8351
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστω πολυ αδερφια....! να στε καλα...!!
     

  12. 10-06-13 13:52 #8352
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolinos11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερετε ρε παιδια κανα καλο μαγαζι με πρωτεινες και τετοια στο κεντρο????
    αθηνας πλζ πεστε γτ δε μπορω να αγορασω μεσω ιντερνετ και θελω να παρω ρεφλεξ.εκτοσ χτρεμε στορες
    Δες εδω : Reflex
     

  13. 10-06-13 22:08 #8353
    Thumbs down Τι αλλο να δοκιμασω
    Χαιρετω την παρεα αλλη μια φορα. Παιδια αντιμετωπιζω προβλημα με τα συμπληρωματα που παιρνω. Βασικα δεν παιρνω αλλο. Ο λογος ειναι οτι δεν βλεπω ποτε και με οτι και να παρω καμια διαφορα. Ειμαι στα γυμναστηρια 3,5 4 χρονια (22 ετων) και εχω δοκιμασει αρκετα. Απο πρωτεινες που δεν περιμενα να δω διαφορα, μεχρι 4 5 διαφορετικα νιτρικα κατα καιρους, κρεατινη (απλη και krealkalyn), αμινοξεα, CLA. ΕΙδικα απο κρεατινες και νιτρικα που περιμενα να δω κατι, δεν ειδα το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ πρηξιμο, φλεβα, ενεργεια(ουτε στη ζυγαρια ουτε στα βαρη που σηκωνω). ΤΙΠΟΤΑ. Ειμαι απελπισμενος παιδια. Πηρα καλα συμπληρωματα καλων εταιρειων απο μεγαλη ελληνικη αλυσιδα καταστηματων. Επιβεβαιμενο οτι ειναι καλης ποιοτητας γιατι κολλητος που τα παιρναμε μισα μισα ειχε εμφανεις διαφορες. Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω. Απο εσας θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε τι μπορει να φταιει για το φαινομενο αυτο και να υπαρχει κατι νομιμο, παρανομο, απαγορευμενο η μη (πλακα κανω...) που να μπορει να με βοηθησει. (Σκεφτηκα test booster αλλα δεν ξερω αν αξιζει και αν θα εχει τιποτα παρενεργειες).

    Ευπροσδεκτες παρομοιες εμπειριες και ολες οι γνωμες. Να σημειωσω οτι τα παραπανω συμπληρωματα εχουν δοκιμαστει σε εποχη με χαλια διατροφη, με πολυ καλη διατροφη, σε ογκο, σε γραμμωση, σε ολα τα πιθανα σεναρια.

    Ευχαριστω!!!
     

  14. 11-06-13 10:12 #8354
    Προεπιλογή
    ΔΙΑΤΡΟΦΗ
     

  15. 11-06-13 12:28 #8355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BON Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετω την παρεα αλλη μια φορα. Παιδια αντιμετωπιζω προβλημα με τα συμπληρωματα που παιρνω. Βασικα δεν παιρνω αλλο. Ο λογος ειναι οτι δεν βλεπω ποτε και με οτι και να παρω καμια διαφορα. Ειμαι στα γυμναστηρια 3,5 4 χρονια (22 ετων) και εχω δοκιμασει αρκετα. Απο πρωτεινες που δεν περιμενα να δω διαφορα, μεχρι 4 5 διαφορετικα νιτρικα κατα καιρους, κρεατινη (απλη και krealkalyn), αμινοξεα, CLA. ΕΙδικα απο κρεατινες και νιτρικα που περιμενα να δω κατι, δεν ειδα το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ πρηξιμο, φλεβα, ενεργεια(ουτε στη ζυγαρια ουτε στα βαρη που σηκωνω). ΤΙΠΟΤΑ. Ειμαι απελπισμενος παιδια. Πηρα καλα συμπληρωματα καλων εταιρειων απο μεγαλη ελληνικη αλυσιδα καταστηματων. Επιβεβαιμενο οτι ειναι καλης ποιοτητας γιατι κολλητος που τα παιρναμε μισα μισα ειχε εμφανεις διαφορες. Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω. Απο εσας θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε τι μπορει να φταιει για το φαινομενο αυτο και να υπαρχει κατι νομιμο, παρανομο, απαγορευμενο η μη (πλακα κανω...) που να μπορει να με βοηθησει. (Σκεφτηκα test booster αλλα δεν ξερω αν αξιζει και αν θα εχει τιποτα παρενεργειες).

    Ευπροσδεκτες παρομοιες εμπειριες και ολες οι γνωμες. Να σημειωσω οτι τα παραπανω συμπληρωματα εχουν δοκιμαστει σε εποχη με χαλια διατροφη, με πολυ καλη διατροφη, σε ογκο, σε γραμμωση, σε ολα τα πιθανα σεναρια.

    Ευχαριστω!!!
    Φιλε και εγω το ιδιο προβλημα εχω,εχω παρει διαφορες πρωτεινες τιποτα,σε αυτα που λες με προβληματιζει πολυ που λες πας 4 χρονια σε γυμναστιριο και δεν εχεις κανει κατι.Καλα
    ο γυμναστης εκει τι σου λεει? και εγω πηγαινα σε γυμναστηριο αλλα μου ελεγε οτι ειναι απατη ολα αυτα, και θα χρειαστω λεει 10 χρονια για να φτιαξω σωμα,τελικα την κοπανησα
    και κανω σπιτι με πολυοργανο,παρολα αυτα συνεχιζω να περνω σκονες, σημερα εκανα και αντικαταβολη 80 ευρω, μαλλον θα τα κλαψω και αυτα.Οπως και να χει για παρε
    την ripped freak, muscle gainer 85 inkospor,αμπουλες amino+ inkospor kai stacker 2 black burn δες και την LAMUSCLE www.lamuscle.com, και εγω εκει ηθελα να παρω
    αλλα ειναι πακριβες 200 ευρω συνολο και το ακυρωσα.Να τρως και ομελετα μονο με ασπραδι,συκωτι 3 φορες την εβδομαδα αυτα απο μενα, αλλα ξαναλεω αυτα τα 4 χρονια
    ειναι πολλα και να μην εχεις τιποτα,παρε αμα θες τα παραπανω και εχεις λεφτα, ενας δικος μου παντως με αυτα εχει χτισει καλο κορμι.
     

Σελίδα 557 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 57457507547555556557558559567607 ... ΤελευταίαΤελευταία