Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 112
  1. 28-01-09 10:55 #31
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ποιο τηλεφωνω ξαναλεω για τους χαζους το ηξερα το σιτε που τα πουλαει αυτα και πριν παρω το πμ αλλα ειναι φαρμακειο εκει ο κουκος αιδονι ενα πραμα

    Εχω παρει και καθαρη και σιντα η καθαρη ποιο καλα σε πιανει

    Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες?
    Τι ευθηνες? να βγαζεις τον σκυλο βολτα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-01-09 14:40 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf
    Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)
    δλδ σε κατι τοσο σοβαρο απαγορευεται να ενημερονομαστε?

    τεσπα.και αν ελαφρυνω την δοση υπαρχει προβλημα και θελει αναγκαστηκα σταματημα ή θα ειναι οκ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-01-09 17:14 #33
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsakos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf
    Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)
    δλδ σε κατι τοσο σοβαρο απαγορευεται να ενημερονομαστε?

    τεσπα.και αν ελαφρυνω την δοση υπαρχει προβλημα και θελει αναγκαστηκα σταματημα ή θα ειναι οκ?
    δεν ξερω αμα σε κατι σοβαρο η κατι αστειο, απαγορευεται να ενημερονομαστε, αλλα το θεμα ειναι του οτι δεν ξερεις τι περνεις απο οτι εχω καταλαβει. το να διαβασεις 2-3 πραγματα ειναι 5 λεπτα δουλια. τιποτα το δυσκολο... μασιμενη τροφη ειναι!

    τωρα αμα ελεφρινεις την δόση θα γινετε παλι δουλια το θεμα ειναι τι δουλια... αλλα η μικροτερη ποσοτητα σε μεγαλητερο χρονικο διαστιμα δεν αποκλείει τον εθισμό... πραμα σπανιο αλλα αμα ειναι ο αλλος μ....
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-01-09 17:24 #34
    Προεπιλογή
    Αδερφε mitsako εχω την εντυπωση(και διορθωσε με αν κανω λαθος)οτι ψαχνεις ευκολες λυσεις για τα προβληματα σου.Καπου διαβασα θυμαμαι για την ηλικια και το βαρος σου.Αν ειναι ετσι οπως τα θυμαμαι τα πραγματα,εχεις πολυ δρομο ακομα μεχρι να χρησιμοποιησεις εφεδρινη.Εχουν προτεραιοτητα αλλα πραγματα πριν απ'αυτο.Δεν ειμαι ειδικος,αλλα προσφατα εκανα διαφορα search για να μαθω πραγματα για την εφεδρινη και αν μη τι αλλο εμαθα οτι δεν ειναι για παιχνιδια...

    Θελω να πω,εχεις εξαντλησει ολες τις αλλες επιλογες σου για να καψεις το λιπος σου???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-01-09 17:36 #35
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ^^^^^^^^+100 εκει ειναι η ουσια και η εφεδρινη αν και σε αλλο τοπικ ελεγα παρτε δεν ειναι εντελως ακινδηνη και που το ξερεις εσυ οτι εισαι 100% υγειης? εκανες εξετασεις καρδια κοιταξες η αλλα προβληματα που πηθανος σε κανουν να κινδηνευεις

    Που εισαι εσυ μεχρι τωρα? μικρος σε ηλικια δεν εκανες καμια αυστηρη διετα εχεις αρκετο εξτρα βαρος δεν εψαξες τι ακριβως διατροφη να κανεις δεν ξερεις ποτε να βαλεις την αεροβια και ποσο για να χασεις βαρος δεν τα τηρησες αυτα και τι κανεις την ευκολη λυση ας παρουμε εφεδρινη θα δουμε δεν δουλευουν ετσι

    να δες αυτο το βιντεακι ΟΛΟΚΛΗΡΩ στο τελος λεει τα βασικα
    http://www.youtube.com/watch?v=9Kn7-...ext=1&index=26
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-09 18:05 #36
    Προεπιλογή
    τα ειχα διαβασει ολα αυτα(οχι του βιντεο.τωρα θα το δω)και ηξερα οτι δεν πρεπει να παρω αν εχω προβλημα.δεν εχω ομως ουτε καρδιας ουτε τιποτα.εχω κανει εξετασεις.και δεν εψαχνα την ευκολη λυση.εχω ριξει πολλες ωρες γυμναστικης σε αρκετα αθληματα.δεν εβρισκα λυση.το οτι τωρα αρχισα τα βαρη δεν σημαινει πως δεν γυμναζομουν.τεσπα θα τα διακοψω αν λετε ολοι πως ειναι πιο ασφαλες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-01-09 19:09 #37
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    αυτο το video πρέπει να είναι πριν την απαγόρευση της εφεδρίνης ε Άλεξ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-01-09 19:31 #38
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    και ναι και οχι την απαγορευσαν σε ορησμενες πολιτειες σε μερικες ακομα επιτρεπουν σε μικρες δοσεις να πωλουντε8 μγ 10 κατι τετοιο αλλα σε ολη την πολητεια πουλανε φαρμακα για το ασθμα=καθαρη εφεδρινη και μπορεις να παρεις χωρις συνταγη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-01-09 05:22 #39
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    εγώ που έχω ιστορικό βρογχικού άσθματος λες να μου γράψει ο γιατρός μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-02-09 02:32 #40
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Είδα συσκευασία εφεδρίνης με 550 χάπια και αυτή την ετικέτα 500 Pure Ephedrine 30mg , γνωρίζει κάποιος να πει δυο λόγια; Είτε αν "λειτουργεί" είτε στον τρόπο λήψης; Ευχαριστώ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-09 23:17 #41
    Προεπιλογή Dyma-Burn Xtreme (Dymatize)
    το δοκιμασε κανεισ πεδια?πως σας φενετε?




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-09-09 01:04 #42
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    εγω το εχω αλλα δεν το εχω παρει ακομα γιατι εχανα μπακα ετσι κι αλιως και ειπα να μην το παρω ακομα.

    θεωρειται απ τους καλους παντος. αν εχεις θυροιδη απαγορευεται να το παρεις.

    το μονο που μου την εσπασε ειναι οτι η εταιρια εχει αυτο το efedrina formula αλλα δεν λεει πουθενα ποση εφεδρινη εχει μεσα τελικα. εψαξα και σε ξενα sites γιατι ηθελα να δω ποση ποσοτητα εχει ακριβως αλλα δεν βρηκα τιποτα.

    επισης, δεν θυμαμαι ακριβως τωρα, αλλα πρεπει να το καταναλωνεις με ορισμενο τροπο. νομιζω 3 μερες ον 2 μερες οφ, βδομαδα παρα βδομαδα κατι τετοιο. θα σου πουν οι πιο εμπηροι αλλα κανε και καμια αναζητηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-09-09 01:06 #43
    Προεπιλογή
    200mg εφεδρινη εχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-09 01:59 #44
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kyriakos23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    200mg εφεδρινη εχει
    αμα ειχε 200μγ στα 2 χαπια θα πηγενες στα θυμαρακια με τη μια.

    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...highlight=dyma


    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...highlight=dyma
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-09 02:09 #45
    Προεπιλογή
    παντος 200 βλεπο οτι εχει
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread