Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 112 από 112
  1. 09-10-12 14:19 #106
    Το avatar του χρήστη kwstasgr90

    Εγγραφή
    04-05-2011
    Περ.
    Γερμανια
    Μηνύματα
    134
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj-thanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου πω την αληθεια οταν τους πηρα δεν τους πηρα για να κοψω τελείως.τους εχω στη φάση του ογκου και τους στακαρω μαζι με pre (performance matrix) kai one stop extreme + 1 ή 2 λιποδιαλύτες οταν εχω πολύ δυνατό πρόγραμμα.εκει βλέπω διαφορά.οταν τους πήρα μου είπε δεν ειναι σαν το lipo6 to black.απλά ήθελα κατι light για να μου κρατησει χαμηλά το bf.διαφορά δεν ορεξη δεν ειδα....
    Εδο ισχύει αυτο που λέμε " κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός "
    Είδες πράγματα που εγω δεν είδα και το αντίστροφο, είναι καλο να παίρνουμε διάφορες γνώμες αλλα ποτε να μην βάζουμε στην "μαύρη λίστα" κατι που δεν εχουμε δοκιμασει εωσ οτου το κανουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-10-12 19:57 #107
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstasgr90 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδο ισχύει αυτο που λέμε " κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός "
    Είδες πράγματα που εγω δεν είδα και το αντίστροφο, είναι καλο να παίρνουμε διάφορες γνώμες αλλα ποτε να μην βάζουμε στην "μαύρη λίστα" κατι που δεν εχουμε δοκιμασει εωσ οτου το κανουμε.
    οι λιποδιαλύτες δυστηχώς αντιδρούν διαφορετικά σε κάθε οργανισμό.εχω χρησιμοποιήσει πχ τον black burn που θεωρείται χάλια λόγω υψηλής καφείνης και δεν ειχα την παραμικρή ταχυκαρδία και είδα καλό αποτέλεσμα.και με αυτόν εδώ βαράω κάτι τρελές ταχυκαρδίες μόλις πάρω δύο μαζί....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-03-13 14:06 #108
    Προεπιλογή
    γεια σας κυριοι.1ο μου μηνυμα και αρχαριος στο θεμα γυμναστικη.για να μην πολυλογω πηρα διατροφολογο μου ειπε οτι το ποσοστο λιπους μου ειναι πολυ μεγαλο 35% (και ειμαι 76kg μονο 1.80 υψος).ειπα να κανω κατι δραστικο ετσι 1ο βημα διατροφη αυστηρη γιατι θελω αποτελεσμα επιπεδης κοιλιας μεχρι το καλοκαιρι 1400 θερμιδες μαξ τη μερα αεροβικη 40-50λεπτα τη μερα καθε μερα και οποτε δεν μπορω να παω για τρεξιμο κανω ποδηλατο και για να φτασω στο σημειο που πρεπει για το thread πηρα αυτους τους λυποδιαλυτες.μου προκαλουν κατι σαν επιδραση ναρκωτικου π.χ κοκκαινης τα καυστικα και αυτα τα παραμεριζω αφου λεει οτι εχει πιπερια αλλα τωρα μετα απο 3 εβδομαδες χρησης μου βγαζει κατι κοκκιναδια στο προσωπο και σκεφτομαι μηπως μου προκαλει αλλεργια εχεις κανεις παρομοια εμπειρια απο οποιοδηποτε λυποδιαλυτικο?και εμπειρικα αν πιστευεται οτι θα κατεβω στο 20% (και πιο κατω ισως) λιπους με το προγραμμα που ακολουθω.επισης σε 3 εβδομαδες κατεβηκα απο τα 82κ στα 76 φοβαμαι πως με αυτο το ρυθμο θα κατεβω πολλα κιλα μεχρι να χασω αρκετο λιπος.moderators sorry αν ξεφευγω απο το θεμα απο το 1ο μνμ μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-13 14:17 #109
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Dyma-Burn Xtreme (Dymatize)
    Δύσκολο μεχρι το καλοκαίρι να πέσεις 15% σε λίπος, θες 5-6 μήνες για να το καταφέρεις αυτο με αυστηρή διατροφη και πολυ αερόβια!

    1400 ειναι πολυ λίγες θερμίδες φίλε μου, παίξε γυρω στις 1800-2000. Με τους ρυθμούς που χάνεις και με τη λίγη μυικοτητα που έχεις ήδη, θα κρεμάσεις.

    Τους λιποδιαλυτες δεν τους χρειάζεσαι για κανένα λόγο.

    Καλη συνέχεια στους στόχους σου, με υπομονη και επιμονή θα τα καταφέρεις!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 18-03-13 στις 14:20
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-03-13 14:34 #110
    Προεπιλογή
    φιλε μαικ και εγω ετσι νομιζω αλλα ελπιζω οτι θα δω μια καλη διαφορα σε 3-4 μηνες αυστηρης δουλειας.τωρα μολις μετρηθηκα και εχω 102cm πλαδαρης κοιλιας.επισης θελω να ρωτησω τα "πλαινα" φευγουν και αυτα με την αεροβια ή χρειαζεται καποια γυμναστικη με βαρη π.χ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-03-13 14:35 #111
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Dyma-Burn Xtreme (Dymatize)
    Φυσικα και θα δεις καλη διάφορα, δεν το συζητάμε!

    Με αερόβια, αλλα γενικα καλο εινα να ακολουθήσεις ένα συνδυασμό για πολλούς λόγους.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-03-14 15:46 #112
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    Αν και με τρομοκράτησε η ιδέα αγοράς λιποδιαλυτικού το πήρα με κάθε επιφύλαξη. Στην ηλικία των 39 ετών έκοψα τον καφέ! Όμως το συγκεκριμένο προϊόν είναι εξαιρετικό, και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έχω δοκιμάσει και άλλα, όμως τα άλλα ενώ σε ξυπνάνε δεν σε βοηθάνε να χάσεις βάρος αν δεν κάνεις περιοριστική δίαιτα. κ το αγορασα σε πολλη καλη τιμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Tags for this Thread