Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 232 από 232
  1. 12-05-12 14:52 #226
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georges Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον έχω δει εγώ φίλε, κάναμε προπονήσεις μαζί γιατί ρωτάς;
    Τι πρόγραμμα προπόνησης κανει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-12 16:35 #227
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georges Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλος σου έχουν κάνει κανα infraction και φοβάσαι να πεις αυτό που θες στα ίσια; Όντως υπάρχουν άτομα που τρολλάρουν, ποστάρουν ψεύτικες φωτό κ.λ.π. Ε λοιπόν επειδή το συγκεκριμένο άτομο το γνώρισα κάναμε και προπονήσεις μαζί λέω ότι το αποτέλεσμα που βλέπεις είναι εντελώς natural και δεν έχω κάνα λόγο να πω ψέμματα. Το μυστικό του είναι ότι είναι κομάντο σε θέματα διατροφής πέρα από την προπόνηση που είναι δεδομένη. Ε και τι να κάνουμε δεν έχουμε όλοι τα ίδια genetics. Αν ήταν έτσι με 2-3 χρόνια προπόνησης και 1-2 κύκλους όλοι θα πηγαίναν ολύμπια να συναγωνιστούν τον Phil Heath. Οπότε αφού έχεις αμφιβολίες πες αυτό που θες με το όνομά του ή και στείλε του π.μ. να σου εξηγήσει ο ίδιος πως και τι
    εγω ρωταω τι φορμουλα παιρνει και εχει τετοια εκπληκτικη επανοδο και εσυ μου λες τα δικα σου. μεγαλε εχεις τη μυγα μου φαινεται.τωρα για το αν ειναι νατουραλ μια και το εθιξες κανεις δεν μπορει να το ξερει παρα μονο ο ιδιος. ουτε καν εσυ.επισης ο δικος σου μια και μιλησες και για γεννετικα δεν εχει και καμια καλουπαρα αν κρινω απο την φωτο πριν ξεκινησει και προσεξτε τις τοποθετησεις σας με το νατουραλ γιατι εδω διαβαζουν και μικρα παιδια ετσι? με ακεφαλους νατουραλ χορτασαμε εδω μεσα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 12-05-12 στις 16:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-12 18:01 #228
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Βαγγέλη μετά την 5ετια θεωρεισε και παλι νατουραλ

    EDIT: Μιας και σχολιασα.. Είσαι δεν είσαι νατουραλ δεν το ξερω , μπραβο παντως για το σωμα που έχεις .

    Να τονισω ότι το να παιρνεις αασ ή όχι δεν σε κανει λιγοτερο ανθρωπο , ίσια ισια δειχνει την θεληση μερικων να κανουνε πραγματα που ειναι περα απο την ανθρωπινη φυση.

    Καλο ειναι βεβαια να ξεκαθαριζουμε την θεση μας με αποδειξεις γιατι υπαρχουνε δυσπιστοι που συνηθως βγαινουνε ΣΩΣΤΟΙ! βλ. Keirox , crazydoctor κτλ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ArgoSixna : 12-05-12 στις 18:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-12 22:39 #229
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαγγέλη μετά την 5ετια θεωρεισε και παλι νατουραλ

    EDIT: Μιας και σχολιασα.. Είσαι δεν είσαι νατουραλ δεν το ξερω , μπραβο παντως για το σωμα που έχεις .

    Να τονισω ότι το να παιρνεις αασ ή όχι δεν σε κανει λιγοτερο ανθρωπο , ίσια ισια δειχνει την θεληση μερικων να κανουνε πραγματα που ειναι περα απο την ανθρωπινη φυση.

    Καλο ειναι βεβαια να ξεκαθαριζουμε την θεση μας με αποδειξεις γιατι υπαρχουνε δυσπιστοι που συνηθως βγαινουνε ΣΩΣΤΟΙ! βλ. Keirox , crazydoctor κτλ
    Δηλαδη πως να το αποδειξει;;;
    Οκ το παιδι ειπε οτι προπονειται μαζι του..δε μπορει να κανει κατι αλλο!
    Και μη βγενουμε οφ θα εχουμε ιστοριες..
    Παντος εμενα με τρελενει η πλατη του caligula..μιας και η πλατη ειναι η αγαπημενη μου μυικη ομαδα!!!
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-12 00:52 #230
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ρωταω τι φορμουλα παιρνει και εχει τετοια εκπληκτικη επανοδο και εσυ μου λες τα δικα σου. μεγαλε εχεις τη μυγα μου φαινεται.τωρα για το αν ειναι νατουραλ μια και το εθιξες κανεις δεν μπορει να το ξερει παρα μονο ο ιδιος. ουτε καν εσυ.επισης ο δικος σου μια και μιλησες και για γεννετικα δεν εχει και καμια καλουπαρα αν κρινω απο την φωτο πριν ξεκινησει και προσεξτε τις τοποθετησεις σας με το νατουραλ γιατι εδω διαβαζουν και μικρα παιδια ετσι? με ακεφαλους νατουραλ χορτασαμε εδω μεσα.
    Εγώ έχω τη μύγα ε; Οκ. Πάντως υποδείξεις για τις τοποθετήσεις μου δεν δέχομαι από σένα. Over and out
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-12 01:27 #231
    Το avatar του χρήστη caligula

    Εγγραφή
    04-09-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή

    Παιδιά δεν υπάρχει λόγος να δημιουργούνται οποιουδήποτε είδους εντάσεις για θέματα που δε μπορούν εκ φύσεως να αποσαφηνιστούν εντός (ενίοτε και εκτός) φόρουμ πολλώ δε μάλλον με αποδείξεις. Προσωπικά δε θα σκαλίσω το θέμα εγείροντας έριδες.

    Έγραψα απλά για να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία επί του θέματος της επανεντάξεως κατόπιν μακράς αποχής. Και το έκανα αυτό κυρίως για αυτούς που είναι σε όμοια με εμένα φάση και για αυτούς οι οποίοι είναι προ των πυλών της επανενάρξεως, προκειμένου να μεταφέρω ένα ευχάριστο μήνυμα που πηγάζει από ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ επαναλαμβάνω εμπειρία.
    Στην ερώτηση τώρα, για τη φόρμουλα που χρησιμοποιώ, παίρνω τη Nitrotech που την είχα ξαναδοκιμάσει και γνωρίζω με ποιό τρόπο δουλεύει στο σώμα μου. Μια δόση μετά από κάθε προπόνηση. Να ξεκαθαρίσω πάντως, προς αποφυγή πάσας παρεξηγήσεως, πως δε χρεώνω στη Nitrotech τη γρήγορη επάνοδο, παρά μόνο ποσοστό της! Ξεκάθαρα βοήθησε αλλά δεν καθόρισε την διαδικασία της επαναφοράς (με όποια επιφύλαξη). Την έλαβα άλλωστε μετά το πέρας του πρώτου ενάμιση μήνα όπου ήδη είχα δει απρόσμενα θετικά αποτελέσματα.
    Εν κατακλείδι, όσοι ξαναμπαίνουν στο παιχνίδι, ας πιστέψουν περισσότερο στη “μνήμη” του σώματος τους και να ξέρουν ότι το σώμα τους δε θα ξεχάσει τις πρότερες προσπάθειές τους. Καταλαβαίνω πως αντιμετωπίζουν με σχετική επιφύλαξη και μετριοπάθεια αυτά που πολλές φορές ακούγονται περί μνήμης, αλλά από εμένα τουλάχιστον έχουν +1 !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-12 01:43 #232
    Προεπιλογή
    ανεβασε καμια φωτο ρε 8ηριο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516