Σελίδα 1 από 81 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 1212
  1. 11-09-09 18:19 #1
    Προεπιλογή BULK συμπληρωματα
    Για οσους δεν γνωριζουν τα bulk συμπληρωματα ειναι μια σειρα συμπληρωματων σαν του κοινου εμποριου με την μονη διαφορα οτι δεν εχει την super wow ετικετα πανω αλλα και δεν γινεται διαφημιστικη καμπανια για τα προιοντας οπως γινεται με τις μεγαλες εταιριες συμπληρωματων. Ολα τα παραπανω εχουν σαν αποτελεσμα το τελικο προιον να εχει φθηνοτερη τιμη απο μια επωνυμη μαρκα ΑΛΛΑ και να μπορειται να αγοραζετε μεγαλες ποσοτητες.

    Προσωπικα δεν εχω δοκιμασει ποτε την χρηση τετοιων σκευασματων παρα μονο δεξτροζη και μαλτο αλλα οσο περναει ο καιρος νομιζω οτι καλο θα ηταν να δωσω μια ευκαιρια αφου οι τιμες ειναι πολυ δελεαστικες. Επισης εχω δει οτι μια εταιρια που φτιαχνει bulk whey κτλ σπονσοραρει παιχτες απο την εθνικη ομαδα της βρετανιας στο rugby αλλα και σε αλλα αθληματα κατι το οποιο ειναι πολυ καλο point οσο αφορα την αξιοπιστια.

    Εσεις τι αποψη εχετε? Αξιζει να ασχοληθει κανεις εστω και με την αγορα μονο των βασικων supps?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-09-09 18:47 #2
    Προεπιλογή
    απο που τα βρισκεις αυτα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-09-09 22:46 #3
    Προεπιλογή
    Με ενα ΑΠΛΟ search στο google μπορεις να τα βρεις (σε ευρωπαικες χωρες παντα το search. Δεν μπορω να αναφερω κατι παραπανω διοτι δυστυχως εχουν υπαρξει περιστατικα χρηστων που χωρις κανενα λογο μας κατηγορησαν ή περιμενουν να μας κατηγορησουν για προωθηση συγκεκριμενων brand και οπως καταλαβαινεται ειναι λεπτη η θεση ολων μας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-09-09 00:51 #4
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Ποιος είναι ορισμός του bulk συμπληρώματος γαι σένα ? Γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα τι θες να πεις ...
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-09-09 01:02 #5
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για οσους δεν γνωριζουν τα bulk συμπληρωματα ειναι μια σειρα συμπληρωματων σαν του κοινου εμποριου με την μονη διαφορα οτι δεν εχει την super wow ετικετα πανω αλλα και δεν γινεται διαφημιστικη καμπανια για τα προιοντας οπως γινεται με τις μεγαλες εταιριες συμπληρωματων. Ολα τα παραπανω εχουν σαν αποτελεσμα το τελικο προιον να εχει φθηνοτερη τιμη απο μια επωνυμη μαρκα ΑΛΛΑ και να μπορειται να αγοραζετε μεγαλες ποσοτητες.

    Προσωπικα δεν εχω δοκιμασει ποτε την χρηση τετοιων σκευασματων παρα μονο δεξτροζη και μαλτο αλλα οσο περναει ο καιρος νομιζω οτι καλο θα ηταν να δωσω μια ευκαιρια αφου οι τιμες ειναι πολυ δελεαστικες. Επισης εχω δει οτι μια εταιρια που φτιαχνει bulk whey κτλ σπονσοραρει παιχτες απο την εθνικη ομαδα της βρετανιας στο rugby αλλα και σε αλλα αθληματα κατι το οποιο ειναι πολυ καλο point οσο αφορα την αξιοπιστια.

    Εσεις τι αποψη εχετε? Αξιζει να ασχοληθει κανεις εστω και με την αγορα μονο των βασικων supps?
    Και πως ξερεις για την ποιοτητα μαν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-09-09 10:53 #6
    Προεπιλογή
    Ειναι η πηγη συμπληρωματων μου εδω και αρκετα χρόνια και δεν την αλλαζω. Ειναι ποιοτικα, δεν μου εχουν δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα (πχ δεν ειχα αερια οπως με τις whey της ΟΝ και Dymatize).

    Προσωπικα τα προτεινω σε οποιον θελει να κανει αγορες σε ποσότητα για βασικα συστατικα (whey, υδατανθρακες κτλ)

    Ιδιως η βρωμη σε σκονη μου εχει λυσει τα χερια, την προσθέτω στα ροφηματα και δεν την καταλαβαινω και πολυ οταν το πινω.

    Υπαρχουν 2 εταιρίες στην Ευρωπη που χρησιμοποιω, με το 90% να αφορα αυτην που αναφερει ο asdf

    Edit: Η εταιρία εχει πιστοποιηση ISO9001 απο ανεξαρτητο οργανισμο και μεχρι στιγμης σχεδον μηδενικα παραπονα απο πελατες.
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-09-09 10:57 #7
    Προεπιλογή
    Πολυ καλα και πολυ ευχαριστημενος και φοβερες τιμες (αν θελετε και 5% εκπτωση στην πρωτη παραγγελια σας MP141483) καμια σχεση με τη ρεφλεξ και αλλες παρομοιες που προκαλουν ενα μικρο φουσκωμα
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-09 11:55 #8
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Δεν εννοουσα την ποιοτητα της ιδιας της εταιριας, αλλα ευκολια στην απομιμηση bulk συμπληρωματων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-09 14:27 #9
    Προεπιλογή
    Το σαιτ που χρησιμοποιω παντως εχει αναλυση απο εργαστηριο για την whey-isolate(τα ποσοστα % πρωτεινης) κτλ. τουλαχιστον και εχει και το αμινοπροφιλ,λιγες εταιριες κανουνε κατι παρομοιο.
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-09-09 21:23 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εννοουσα την ποιοτητα της ιδιας της εταιριας, αλλα ευκολια στην απομιμηση bulk συμπληρωματων.
    Τί ειδους απομίμιση; Ειναι 2 εταιρίες και πουλανε μονο απ' ευθείας. Δεν εχουν retailers.
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-09-09 22:26 #11
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο narta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τί ειδους απομίμιση; Ειναι 2 εταιρίες και πουλανε μονο απ' ευθείας. Δεν εχουν retailers.
    I see
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-09-09 03:53 #12
    Προεπιλογή
    ποιές ειναι ρε παιδιά αυτές οι εταιρίες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-09-09 18:17 #13
    Προεπιλογή
    Σε καποιες περιπτωσεις οπως πχ creatine monohydrate που ενδιαφερει εμενα, μου ερχεται πιο φτηνα μια επωνυμη τύπου Creapure βαρους 2Kgr παρα καποια bulk!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-09-09 15:00 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ballbreaker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καποιες περιπτωσεις οπως πχ creatine monohydrate που ενδιαφερει εμενα, μου ερχεται πιο φτηνα μια επωνυμη τύπου Creapure βαρους 2Kgr παρα καποια bulk!
    Τα bulk συμφέρουν ΜΟΝΟ αν κανεις αγορα σε ΠΟΣΟΤΗΤΑ. Αλλιως λογω μεταφορικων ειναι ασυμφορα.
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-09-09 15:13 #15
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Κι εγώ προχτές το έψαξα, με τις συμβουλές του φίλου sctp. Στα λίγα κιλά βγαίνει στα ίδια χρήματα με μια φτηνή στην Ελλάδα, πχ Ηρακλή, με εξαίρεση το 1 κιλό που έρχεται χωρίς μεταφορικά. Αλλά και πάλι, 1 κιλό πρωτείνη θα φέρεις απ την Αγγλία??
    Αλλά στα 15 κιλά(3x5kg) μου βγαίνει 12-13Ε το κιλό... Πολύ φτηνή θα έλεγα.


    EDIT: Μιλώ για whey 80%, όχι για isolate 90+%, εκεί η τιμή ανεβαίνει 2-3Ε ανά κιλό. Αλλά και πάλι αξίζει αν σκεφτείς ο,τι η τιμή μια επώνυμης isolate, πχ EAS είναι διπλάσια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sTeLaKoS : 22-09-09 στις 15:19
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 81 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία