Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 40
  1. 18-09-09 00:17 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    τωρα εκείνο που μένει είναι η ετυμηγορία να μας πεί η μπέμπα αν με όλα αυτα που΄διάβασε έχει ανέβει η ψυχολογία της . την είπαμε την θετική πλευρα των πραγμάτων .

    καί όπως λέω καμια φορα όταν είμαι στα καλά μου δεν βλέπω προβλήματα μόνο λύσεις , όταν βέβαια δεν είμαι καλά όλα βουνό φαίνονται .

    το χειρότερο μπέμπα είναι η ψυχολογική αρώστια αυτά είναι φυσιολογικα και είναι δεδομένο οτι θα περάσουν , τι κι αν μείνεις και λίγες μέρες στο κρεβάτι δες και την θετική πλευρα , δεν ενοώ του κρεβατιού που αν είσαι χάλια δεν την βλέπεις των πραγμάτων και καταστάσεων όπως αναφέραμε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-09 00:53 #17
    Προεπιλογή
    ευγε Ηλια! μιλας στην καρδια της ασθενούς!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-09-09 00:55 #18
    Προεπιλογή
    μπεμπα καμια φωτο θα δουμε? μας εχεις ταξει φωτος!

    και εγω εμψυχωση αλλη χωρις φωτος δε δινω!

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-09 01:32 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπεμπα καμια φωτο θα δουμε? μας εχεις ταξει φωτος!

    και εγω εμψυχωση αλλη χωρις φωτος δε δινω!

    έχει τα δίκια του ο γιατρός για να γίνει σωστή διάγνωση πρέπει να δεί τον σωματότυπο, αναλογίες , χαρακτηριστικά προσώπου μάτια , χείλη και τότε και μόνο τότε μπορεί να κάνει ασφαλή διάγνωση και να προχωρήσει σε αγωγή , συμφωνώ μαζί του επιστήμονας είναι ο άνθρωπος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-09 01:43 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχει τα δίκια του ο γιατρός για να γίνει σωστή διάγνωση πρέπει να δεί τον σωματότυπο, αναλογίες , χαρακτηριστικά προσώπου μάτια , χείλη και τότε και μόνο τότε μπορεί να κάνει ασφαλή διάγνωση και να προχωρήσει σε αγωγή , συμφωνώ μαζί του επιστήμονας είναι ο άνθρωπος
    ετσι ειναι! τιποτα στην τυχη. ολα πανε βασει μελετης!

    μας εχει ταξει! και δεν ξεχναμε ποτε φωτογραφιες που δε μας εδειξαν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-09 02:03 #21
    Προεπιλογή
    ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-09 02:34 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up
    αχ χαχαχαχαχχαχαχα!!!! δεν παιζεσαι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-09-09 09:49 #23
    Προεπιλογή
    Πρώτα από όλα καλημέρα σας. Επειδή έχω ιντερνετ μόνο στην δουλειά διαβασα τα post που γράψατε μετά τις 4.00 το απόγεμα σήμερα το πρωί. Αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι και με αυτά που μου γράψατε χτές το πρωι ήδη με εμψυχώσατε.
    Είχα λοιπόν αποφασίσει να κουλάρω για 2-3 μέρες δηλαδή να μην κάνω την πρωινή αερόβια και να μην πηγαίνω γυμναστήριο το απόγεμα γιατί για να κάτσω στο κρεβάτι μου είναι αδύνατο. Δεν θυμάμαι να εκατσα όλη μέρα στο σπίτι λογω αδιαθεσίας τα τελευταία χρονια. Αρρωσταινω και μόνο στην σκέψη πως θα μείνω στο κρεβάτι ολη μέρα. Και ενώ αποφάσισα να μην πάω γυμναστηριο, χτες το απόγεμα ήρθε η φίλη μου που γυμναζόμαστε μαζί να πάμε γυμναστήριο. Πήγα με την προοπτική μόνο να της κάνω παρέα αλλά μόλις μπήκαμε στο γυμναστήριο μου ήρθε τέτοια όρεξη για γυμναστική που έκανα σχεδόν όλο μου το πρόγραμμα και στο τέλος ένιωσα κουρασμένη και περέληψα δυο ασκήσεις. Μετά από αυτό ενιωσα τόσο υπέροχα, που κατάφερα να παρακάμψω αυτή την αδιαθεσία, που πετούσα. Χτές την νύχτα είχα λίγα δέκατα αλλά εντάξει. Κοιμήθηκα καλύτερα και ξύπνησα καλυτερότερα. Φυσικά δεν πήγα να περπατήσω το πρωι, εε μην το παρακάνω κιόλας. Για ξεροκέφαλη αμετάπιστη μπέμπα καλά δεν τα κατάφερα? Που βρήκες την φωτογραφία μου και την ποσταρες Levrone?
    Πάντως πιστευω πως η θετική ενέργεια με την οποία με περιβάλατε και τα ποστ σας
    είναι αυτά που μου έδωσαν την δύναμη να ξεπεράσω αυτή την αδιαθεσία.Σας ευχαριστώ. Φιλάκια πολλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-09-09 10:29 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που βρήκες την φωτογραφία μου και την ποσταρες Levrone?
    Πάντως πιστευω πως η θετική ενέργεια με την οποία με περιβάλατε και τα ποστ σας
    είναι αυτά που μου έδωσαν την δύναμη να ξεπεράσω αυτή την αδιαθεσία.Σας ευχαριστώ. Φιλάκια πολλά.
    γι αυτο σου λεω καλε, ενα pc-aki 8ες να μπαινεις και απ το σπιτι μετα τις 4 και θα χεις ψυχολογια στο φουλ!

    εγω δεν ποσταρα φωτογραφια σου αλλα θυμαμαι οτι μας εχεις ταξει φωτος και λεω οτι περιμενουμε! αν εννοεις κατι αλλο δε σε "πιανω"!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-09 12:02 #25
    Προεπιλογή
    Μα φυσικά αυτή.
    Βεβαια δεν είναι από τις καλύτερες μου δεν πειράζει όμως.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-09-09 12:04 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα φυσικά αυτή.
    Βεβαια δεν είναι από τις καλύτερες μου δεν πειράζει όμως.
    ααααασε μας καλε!!! δε θελω τετοια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-09-09 12:08 #27
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    καλη εισαι δε λεω

    παντως μαλλον ξεκουραση χρειάζεσαι οχι εμψύχωση, εχει παρει το αυτι σου τιποτα για υπερπροπονηση?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-09-09 13:16 #28
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-09-09 21:49 #29
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    μπεμπα!!! δεν ξερω πως εγινε αλλα με κολλισεις!!!!! ειμαι χαλια!!!! εχω 2 χρονια να αρρωστησω.δεν ξαναμπαινω στο φορουμ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-09-09 22:01 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπεμπα!!! δεν ξερω πως εγινε αλλα με κολλισεις!!!!! ειμαι χαλια!!!! εχω 2 χρονια να αρρωστησω.δεν ξαναμπαινω στο φορουμ!!!
    ναι η beba φταιει!!!! οταν γυριζεις μεσα στα ποταμια με τα παγωμενα νερα δεν περιμενεις να αρρωστησεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία