Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 03-02-13 18:10 #31
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    Το πριν και το μετά είναι ενδεικτικό της σκληρής δουλειάς που έχεις κάνει! Πολλά μπράβο Σταύρο! Γι αυτά που έχεις πετύχει, και εξακολουθείς να πετυχαίνεις βάζοντας τον πήχη ψηλά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-02-13 18:15 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Μπράβο Στάυρο, εισαι πολλά χρόνια στον χώρο και προσπαθείς για την σωματική σου διάπλαση και το εισπράττεις με τα αποτελέσματα..
    Μην ξεχναμε ότι η φωτό ειναι δίπλα σε Pro, όπου εντυπωσιάζεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-09-13 16:04 #33
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη korasanis

    Εγγραφή
    19-09-2009
    Περ.
    HERAKLION
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή Σταυρος Κορασανης
    Τα φώτα σβήνουν.. η αυλαία έπεσε!
    12 Χρόνια αγωνιστικό b.b ένα υπέροχο ταξίδι που έλαβε τέλος!! Ένα ταξίδι που ξεκίνησε στης 17 Μαΐου του 2000 στον κινηματόγραφο ΑSTORIA !Αποχωρώ από την ενεργώ δράση ως αθλητής του αγαπημένου μου αθλήματος της σωματικής διάπλασης αλλά συνεχίζω να είμαι κοντά του σαν προπονητής ασκούμενος και φυσικά θαυμαστής !
    Όλα αυτά τα χρόνια ένοιωσα τρομερά συναισθήματα κάθε είδους… χαράς ,πίκρας ,ενθουσιασμού, απογοητεύσεις το κάθε ένα από αυτά ξεχωριστό με το δικό του μοναδικό τρόπο.
    Κέρδισα ,έχασα, ευνοήθηκα, αδικήθηκα μα πάντα όποιο και αν ήταν το αποτέλεσμα είχα και έχω κοντά μου ανθρώπους που με αγαπούν και δίπλα τους είμαι πάντα νικητής!!
    Νοιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω όλα αυτά τα πρόσωπα που ήταν κοντά μου σε αυτό το πραγματικά υπέροχο ταξίδι!!Οικογένεια φίλους προπονητές και συναθλητές.
    Ευχαριστώ την οικογένεια μου και την σύζυγο μου που ήταν δίπλα μου όλα αυτά τα χρόνια και με στήριζαν σε αυτό που έκανα.
    Τους προπονητές μου .
    Νικό Τσουνακη που ήταν ο πρώτος πραγματικός προπονητής μου! Οι προπονήσεις και οι συμμετοχές μου στο Μr Αιγαίο στην όμορφη Πάρο θα είναι πάντα χαραγμένες στο μυαλό μου!’’Και φυσικά της φωνές του σε ένα ΜR KRHTH “ ΠΑΜΕ BOB PARIS””Ευχαριστώ πολύ Κύριε Νικό.
    Τάσο Μυσαηλιδη προπονητή και κουμπάρο μου που ήταν στο πλευρό μου σε κάθε αγώνα που έκανα από το 2006 και μετά!! Υπέροχες στιγμές που δεν μπορούν να αποτυπωθούν σε μερικές γραμμές. Αθήνα-Γερμάνια-Ισπανία-Κέρκυρα-Κρήτη παντού μαζί! Σε ευχαριστώ για όλα!!!
    Dave Palumbo Η γνώσεις που αποκόμισα από την συνεργασία μας αποδείχτηκαν πολύτιμες για την συνεχεία!
    Daniele Seccarecci ο άνθρωπος που πίστεψε σε μένα πιο πολύ ότι εγώ στον εαυτό μου ! Δυστυχώς δεν είναι πια μαζί μας και για αυτόν τον λόγο το b.b δεν θα είναι ποτέ πια το ίδιο για μένα. Τα λόγια είναι φτωχά μπροστά στον πλούτο της καρδίας του! Θα ζει πάντα μέσα μου. Grazie tante CAMPIONE!!!!
    Τους συναθλητές μου.
    Παναγιώτη Βιτσα για αυτήν την φανταστική μάχη το 2003 στην Πάτρα που άφησε εποχή !
    Αδέλφια Κατσετη για τον υπέροχο αγώνα το 2002 στην Γλυφάδα!
    Παπανικολα Βαγγελη για την πολύ δυνατή μάχη μας στο γενικό fitness το 2006 στην Νabba!
    Nasser Ammari για τις ωραίες στιγμές στα αποδυτήρια το 2012 στα Μελίσσια!
    Υφαντοπουλο Θανάση για το καταπληκτικό βάψιμο και ζέσταμα το 2006 στην ΝΑΒΒΑ και την όλη υποστήριξη του !
    Θεοχαρη Γιάννη για το κέρασμα με τα φοντανακια στην Κέρκυρα… αυτό και αν άφησε εποχή!!!!Ευχαριστώ Γιάνναρε!!
    Και όλους αυτούς φυσικά τους αθλητές που βρέθηκαν δίπλα μου επί σκηνής !! Ο αγώνας τους έδωσε νόημα στον κόπο μου και ο κόπος μου έδωσε νόημα στον αγώνα τους!!!
    Όλους τους φίλους που στάθηκαν δίπλα μου!!
    Αρβανιτη Γιώργο και Ηρακλή Ανδριανακη κολλητοί πάντα δίπλα μου!!ευχαριστώ αδέλφια!!
    Τζεκακης Γιώργος σύντεκνος και κατά σειρά πολλών ετών παρτενέρ μου στην προπόνηση!!! Υπό το άγρυπνο βλέμμα του κάθε προπόνηση μου έβρισκε την ησυχία της!!Οι εκατοντάδες προπονήσεις μας θα μου μείνουν αξέχαστες!!Χίλια ευχαριστώ!
    Μιχάλη Κρασσας κουμπάρος και άριστος ‘’μπογιατζής’’ πάντα εκεί για να βοηθήσει!!Σε ευχαριστώ για την αμέριστη συμπαράσταση σου!!
    Νίκος Σατσακης η’ Λαχανας ο ‘’ΜΑΝΑΤΖΕΡ’’ ήταν εκεί μια φορά το 2001 όταν όλοι οι άλλοι έλειπαν!!Ευχαριστώ Νικόλα!
    Κος Παναγιώτης Κατσελος πάντα θετικός ,πάντα με τον καλό λόγο !!!Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας σε πολλά θέματα και την στήριξη σας .
    Γιώργο Μπεκα και τα x-treme stores που ήταν στο πλευρό μου τον τελευταίο χρόνο !!Χωρίς την ομάδα των x-treme stores και τον Κύριο Σπύρο Μαραγκακη όλα θα ήταν πιο δύσκολα για μένα!!!
    Και φυσικά όλους αυτούς που με τίμησαν με την παρουσία τους στους αγώνες μου όλα αυτά τα χρόνια !! Με χειροκρότησαν και με επευφήμησαν!!
    Σας Ευχαριστώ όλους!!
    Είμαι ευγνώμων για όλα αυτά που έζησα πάνω και κάτω από την σκηνή όλα αυτά τα χρονιά! Σημασία δεν έχει η αφετηρία …Ούτε ο προορισμός …Σημασία έχει μονάχα το ταξίδι!!
    Καλό ταξίδι!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-09-13 21:39 #34
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-13 00:11 #35
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Σταύρο δεν μου έρχονται λόγια να εκφράσω τη συμπάθεια μου και τη συγκίνηση μου για τη δήλωση σου να αποχαιρετήσεις τη σκηνή. Είναι δύσκολο να το κάνει κάποιος πράξει αυτόν τον αποχωρισμό αλλά κατανοώ πως λειτουργείς ευσυνείδητα για να διαφυλάξεις πιο σημαντικά πράγματα στη ζωή σου.
    Δυστυχώς το φετινό φθινόπωρο είναι στενάχωρο για όλους μας και ειδικά στο περιβάλλον του αθλήματος. Εύχομαι πως θα έχουμε καλύτερες μέρες και θα απολαύσουμε νέους αγώνες κοντά σε συναθλητές και φίλους.
    Να σαι πάντα καλά και ευτυχισμένος με την υπέροχη οικογένεια σου.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-09-13 02:59 #36
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Αθλητής με χαρακτήρα, με χάρισμα, με μετρο, με τρόπους συμπεριφοράς πάνω και κάτω από τη σκηνή. Πολύ σπάνιο...

    Φίλε Σταύρο, τιμή μου που αγωνιστηκα μαζί σου.

    --

    Κορασάνης - Βίτσας
    WABBA-ΠΕΣΔ Mr Hellas 2003

    Όνομα: Korasanis-Vitsas.jpg Εμφανίσεις: 275 Μέγεθος: 34,8 KB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-09-13 10:57 #37
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη korasanis

    Εγγραφή
    19-09-2009
    Περ.
    HERAKLION
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    H τιμή ήταν όλοι δική μου!!!θα τα ξανά πούμε πιστεύω σύντομα θεατές σε κάποιον αγώνα πια!Η αγάπη μας για το άθλημα μας συνδέει άρρηκτα!!Σε ευχαριστώ Πανο για εκείνο τον τρομερό αγώνα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123