Σελίδα 2 από 28 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 418
  1. 13-12-10 14:07 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλαράκο, αν ήξερα θα έμπαινα στον κόπο να ρωτήσω;
    ρε φιλε απλη λογικη ειναι...και μονο απο το ονομα καταλαβαινεις οτι ειναι πιο πολυ "προστατευτικο".δεν προκειται να δεις διαφορα στο γυμναστηριο!!και δεν νομιζω οτι ειναι τοσο απαραιτητο για οσους χρησιμοποιουν μονο συμπληρωματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-10 14:14 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε απλη λογικη ειναι...και μονο απο το ονομα καταλαβαινεις οτι ειναι πιο πολυ "προστατευτικο".δεν προκειται να δεις διαφορα στο γυμναστηριο!!και δεν νομιζω οτι ειναι τοσο απαραιτητο για οσους χρησιμοποιουν μονο συμπληρωματα..
    προστατευτικο σε τι ειναι?

    το συμπληρωμα αυτο ειναι αμινοξεα που προερχονται απο συκωτι βοδινο,σε αντιθεση με τα αλλα αμινο που ειναι απο ορο γαλακτος.
    το χω γραψει κατι ποστ πιο πανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-10 16:43 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε απλη λογικη ειναι...και μονο απο το ονομα καταλαβαινεις οτι ειναι πιο πολυ "προστατευτικο".δεν προκειται να δεις διαφορα στο γυμναστηριο!!και δεν νομιζω οτι ειναι τοσο απαραιτητο για οσους χρησιμοποιουν μονο συμπληρωματα..
    οχι δεν ειναι ''προστατευτικο'' για το συκωτι...

    δες το ποστ του beef απο πανω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-10 18:13 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dominik Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα πρακτικα αποτελεσματα θα τα δεις οταν κανεισ εξετασεις για ενζυμα κ μεταφορεις αμινοξεων,κ ειναι κομπλε...
    αυτα δεν επειρεαζονται.
    εχω κανει εγω εξετασεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-10 19:49 #20
    Προεπιλογή
    Tι επηρεαζεται?
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-10 19:50 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    προστατευτικο σε τι ειναι?

    το συμπληρωμα αυτο ειναι αμινοξεα που προερχονται απο συκωτι βοδινο,σε αντιθεση με τα αλλα αμινο που ειναι απο ορο γαλακτος.
    το χω γραψει κατι ποστ πιο πανω.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν ειναι ''προστατευτικο'' για το συκωτι...

    δες το ποστ του beef απο πανω...
    ωπα μαλακια μου...νομιζα ηταν προστατευτικο για συκωτι για οταν εισαι σε κυκλο...γραψτε λαθος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-12-10 21:21 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adinamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι επηρεαζεται?
    πρεπει να επειρεαζεται κατι δλδ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-12-10 16:33 #23
    Προεπιλογή
    Λοιπόν, μετά από τις πολύ καλές κριτικές που διάβασα σε διάφορα sites, τσίμπησα ένα 500άρι από το x-treme.

    Το πήρα την Τετάρτη που μας πέρασε και ξεκίνησα με 2 χάπια ανά γεύμα.

    Την Πέμπτη, ημέρα κατά την οποία το πρόγραμμά μου περιλαμβάνει προπόνηση-ξεπάτωμα 2,5 ωρών με ισομετρικές ασκήσεις, πήρα 2 το πρωί, 2 το μεσημέρι, 3 μία ώρα πριν την προπόνηση και άλλα 3 αμέσως μετά.

    Οι ασκήσεις βγήκαν πιο εύκολα απ'ότι συνήθως, ένιωσα να ανεβαίνω σε αντοχή και μετά το τέλος της προπόνησης ένιωθα πολύ πιο ξεκούραστος σε σχέση με πριν.

    Επειδή πάντα υπάρχει η πιθανότητα να είναι placebo, θα περιμένω να γράψω πιο πολλά χιλιόμετρα με το Uni-Liver και θα επανέλθω.

    Υ.Γ. Στακάρισμα με Animal Pak και κρεατίνη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lao : 18-12-10 στις 16:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-11 01:33 #24
    Προεπιλογή
    Δε παιρνεις πολλα χαπακια;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-11 01:43 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή πάντα υπάρχει η πιθανότητα να είναι placebo, θα περιμένω να γράψω πιο πολλά χιλιόμετρα με το Uni-Liver και θα επανέλθω.
    Ουπς, ξεχάστηκα και δεν επανήλθα από τότε...

    Λοιπόν, μετά από ενάμιση μήνα χρήση, για μένα είναι ένα από τα καλύτερα συμπληρώματα που έχω πάρει, πάντα σε συνάρτηση με την τιμή του.

    Καταρχήν, μπορεί να το πάρει κανείς οποιαδήποτε ώρα και να το στακάρει με οτιδήποτε. Ανά πάσα ώρα και στιγμή και αν π.χ. ένα γεύμα είναι ελλειπές, κατεβάζω 3-4 χάπια και όλα κομπλέ.

    Πριν τις προπονήσεις κατεβάζω 3-4 και άλλα τόσα μετά. Αποτέλεσμα, ό,τι έγραψα και στο προηγούμενο post μου. Παράλληλα, έχω προσέξει ότι έχει βελτιωθεί ο χρόνος ανάρρωσής μου τις μέρες που παίρνω και 2-3 πριν τον ύπνο.

    Για μένα, αξίζει πραγματικά τα λεφτά του και μάλιστα πολύ περισσότερο από άλλα πολυδιαφημισμένα προϊόντα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε παιρνεις πολλα χαπακια;
    Πως ορίζεις το «πολλά χαπάκια»; Η ίδια η Universal προτείνει 2 μετά από κάθε γεύμα, τα οποία μπορούν να φτάσουν και τα 6.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-11 22:06 #26
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    εγω λεω να το παιρνω ενδιαμεσα στα γευματα..ειδικα σε αυτα που απεχουν πανω απο 2-2,5 ωρες μεταξυ τους...στεκει...ετσι???
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-11 22:16 #27
    Προεπιλογή
    Μπα δε στεκει, μαζι με γευματα το αντιμετωπιζει ο οργανισμος ως κατι πιο φυσικο,

    As a dietary supplement, take 2-4 tablets with each meal. Daily intake can be increased to 6 tablets per each meal during periods of intense training and competition.

    εκτος και το βαζεις την ιδια ωρα που παιρνεις "δυνατα συμπληρωματα" που επηρεαζουν το συκωτι
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-03-11 22:23 #28
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα δε στεκει, μαζι με γευματα το αντιμετωπιζει ο οργανισμος ως κατι πιο φυσικο,

    As a dietary supplement, take 2-4 tablets with each meal. Daily intake can be increased to 6 tablets per each meal during periods of intense training and competition.

    εκτος και το βαζεις την ιδια ωρα που παιρνεις "δυνατα συμπληρωματα" που επηρεαζουν το συκωτι
    ναι το ξερω τι λεει...απλα ελεγα να τα χρησιμοποιω για να μη μεινω "αδειος"..κι οχι μονο για να συμπληρωσω το προφιλ αμινοξεων σε καθε γευμα...τελος παντων..θα δουμε...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-03-11 23:44 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω λεω να το παιρνω ενδιαμεσα στα γευματα..ειδικα σε αυτα που απεχουν πανω απο 2-2,5 ωρες μεταξυ τους...στεκει...ετσι???
    ναι μια χαρα ειναι..εχω παρει πολλα κουτια απο δαυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-03-11 01:32 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω λεω να το παιρνω ενδιαμεσα στα γευματα..ειδικα σε αυτα που απεχουν πανω απο 2-2,5 ωρες μεταξυ τους...στεκει...ετσι???
    Είναι συμπλήρωμα-πασπαρτού, μπορείς να το πάρεις μαζί με φαγητο ή και σαν amino, πριν και μετά την προπόνηση ή και πριν τον ύπνο. Όπως έχω ξαναπεί, από τα καλύτερα συμπληρώματα που υπάρχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 28 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία