Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 87 από 87
  1. 09-12-12 18:36 #76
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ ενδιαφερον Devil σε ευχαριστω....απ οτι φενεται ξαναγυρναω στις παλιες καλες πρωτεινες
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-13 12:02 #77
    Προεπιλογή
    sorry που θα το χαλάσω σε ορισμένους ειδήμονες που τα ξέρουν όλα έτσι κι αλλιώς αλλά γράφω για μας τους υπόλοιπους που δεν κατέχουμε: η πρωτεϊνη απλά τα σπάει. τόσα χρόνια, τόσες πρωτεϊνες κλπ και πρώτη φορά τέτοια ταχεία αποκατάσταση. το προϊόν είναι το καλύτερο και με διαφορά, ξαναλέω, όσον αφορά στην αποκατάσταση. φαντάζομαι και στους υπόλοιπους τομείς αλλά δεν έχω προλάβει να τσεκάρω. το μόνο που ξέρω είναι ότι σε λιγότερο από 2 εβδομάδες, οι τραυματισμοί που με ταλαιπωρούσαν μήνες πήραν πόδι. και όχι, δεν είναι ιδέα μου. δεν την αλλάζω με τίποτα. πλατίνα σκέτη η φάση. όποιος το πιστέψει μαγκιά του. οι υπόλοιποι...συνεχίστε τη θεωρία. αυτά
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-05-13 19:59 #78
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    H κορυφαια πρωτεινη και για μενα την εχω παρει 3 φορες αλλα δυστηχως ακομα ακριβη 66 ευρο και μονο 40 δοσεις.....οποτε συνεχιζω την gold standard.........
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-10-14 15:55 #79
    Προεπιλογή
    κορυφαια πρωτεινη.τη δοκιμασα καλοκαιρι και δουλεψε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-10-14 17:18 #80
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Όταν λες δούλεψε?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-14 17:38 #81
    Προεπιλογή
    μου καλυψε τις αναγκες για αποκατασταση επειτα απο μια σκληρη προπονηση σε υψηλες θερμοκρασιες που επικρατουσαν λογω καλοκαιριου και η συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι πολυ καθαρη και εχω την εντυπωση οτι ειναι η καταλληλη για τους θερινους μηνες του ετους
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-14 17:43 #82
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-14 17:46 #83
    Προεπιλογή
    και επειτα απο πολλες δοκιμες σε πρωτεινες εχω πλεον καταλληξει σε αυτη την πρωτεινη για τους 3 μηνες του καλοκαιριου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-10-14 21:47 #84
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    απο την στιγμη που περιεχουν οτι αναγραφουν στην ετικετα και δεν βαζουν αλευρια ολες οι πρωτεινες ιδιες ειναι τωρα δυο γραμμαρια πρωτεινη πανω 2 γραμμαρια υδατανθρακες κατω δεν θα κανουν την διαφορα απο εκει και περα βρες την φθηνοτερη που μπορεις να βρεις στην αγορα και να σε ικανοποιει και λιγο γευστικα και παρτην
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-10-18 09:32 #85
    Προεπιλογή On platinum hydrowhey vs scimx omni mx rippedcore
    Καλημέρα,
    Θα ήθελα αν είναι εύκολο να μου λύσει κάποιον την απορία για τις διαφορές τους. Μου τις πουλήσαν και τις 2 για μεταπροπονητικες. Η μία υδρολυμενη και η άλλη με υδατανθρακα. Σε ποιες περιόδους ταιριάζει η κάθε μία ; το πρωινό ρόφημα είναι καλυμμένο με την sci-mx diet pro, οπότε μεταπροπονητικη πρέπει να διαλέξω μια και την άλλη να την κρατήσω στην άκρη προς το παρόν.
    Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-10-18 12:56 #86
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    H υδρολυμένη είναι ταχείας απορρόφησης λόγω επεξεργασίας, χωρίς όμως υδατάνθρακες κτλ,που πολλοι υποστηρίζουν ότι είναι απαραίτητοι για το afterworkout,είτε συμπληρώνοντάς τους με τροφή ή μέ καποιο τύπου υδατάνθρακα πόσιμο (waxy maize, vitargo, δεξτρόζη κτλ).
    Κάποιοι θελουν όμως μονο πρωτεινη και η Platinum είναι η ιδανική.
    Η αλλη με υδατάνθρακα είναι έτοιμο προιον, που δνε πρέπει να πάρεις κατι αλλο, κρεατίνη, γλουταμίνες, υδατάνθρακες κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-12-21 17:28 #87
    Προεπιλογή
    Ενώ δεν έχω σκοπό να την αγοράσω έπεσε στα μάτια μου σε ένα γερμανικό σάιτ (που έχει και σχετικά καλές τιμές) η τιμή της και είπα θα μπω να το γραψω στο φορουμ.
    Η τιμή λοιπόν της πρωτεινης σε αυτό το κατάστημα είναι 70 ευρώ τα 1600 γραμμάρια. (43 ευρώ το κιλό).

    Σε κάνουν να αναρωτιέσαι μήπως θεραπεύει και τον καρκίνο. Για τον κορονοϊο δεν το συζητώ..το θεωρώ στάνταρ..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456