Θέμα: Μs Olympia 2009

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 29-09-09 17:40 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    απαπαππαα!! εγω τις βλεπω σαν τερατα, με ολη στη σημασια της λεξης, δηλαδη:

    - τερατα γιατι ειναι τεραστιες και πολυ εντυπωσιακες, και σιγουρα ριξανε ΠΟΛΥ δουλεια για αυτο το αποτελεσμα, οπως και ΠΟΛΥ ενεση...ισως και παραπανω απο τους αντρες γιατι ειναι γυναικες. Αλλα ως προς το αποτελεσμα φοβερες ΜΠραβο αφου τα καταφερανε και φτασανε τοσο ψηλα.!

    -τερατα επειδη ειναι σαν τερατα κατα την αποψη μου παντα, ειναι κακασχημες τοσο ως το προσωπο τοσο ως προς το σωμα, δεν εχουν τιποτα θυλικο πανω τους...πχ, τα σουτιεν του μπικινη αμα κοιταξετε με το ζορι κραταει το υποτεθεμενο "στηθος" και ειναι σαν καρικατουρα αντρα που παει να βαλει μπικινι!!

    Μια ερωτηση..ποσο χρονων να ειναι??? ρωταω γιατι οι αντιστοιχοι ΚΥΡΙΟΙ Ολυμπια φαινονται καπως νεοτεοι σε ηλικια απο αυτες τις γυναικες (ενας θεος να τις κανει)

    και γω νόμιζα σ αυτην την κατεύθυνση κινιόσουν βανη ήθελες να σε κάνουμε τέτοιο τούμπανο χαχαχαχα!!

    πέρα απο πλάκα όμως η αλοίωση αυτη γίνετε γιατι δεν είναι στην φυση της γυναίκας να αναπτύξει τετοιους μυς με φυσικό τρόπο και όταν γίνετε χρήση ανδρογόνων μαζί με τους μυς αναπτύσονται και τα ανδρικα χαρακτηριστικα .

    όπως επίσης και η υπερβολική μείωση του λίπους στην γυναίκα επειδή μειώνονται τα επίπεδα οιστρογόνων πάλι έχει συνέπειες στην ανδροποίηση .

    η ηλικία δύσκολα διακρίνετε γιατι σε αγωνιστικη φόρμα αλοιώνονται και σκληραίνουν τα χαρακτηριστικα , ενω στους άνδρες η χρήση ορμονων σε μεγαλη ηλικία σε συνδιασμό με προπόνηση και διατροφη τους κανει να δείχνουν νεότεροι αν όμως τα σταματήσουν εχουν απότομη πτώση .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-09 19:19 #17
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μπράβο γιαυτο που κατάφεραν αφου το θελανε, αλλα νομίζω ειναι η μεγαλύτερη δυσφήμηση του αθληματος για τον κοσμο που δεν ασχολείται με το ββ οταν φτάνει μια γυναίκα σε αυτο το επίπεδο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-09 20:31 #18
    Προεπιλογή
    H τελευταία η Yaxeni Oriquen, πολύ μου άρεσε και ως αθλήτρια και ως γυναίκα.

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-09-09 02:08 #19
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω οτι δεν αναφέρθηκα σε κρίση των γυναικών αν μου αρέσουν ή όχι. Είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό αυτό, εξάλλου στο offseason αρκετές μου αρέσουν κ σαν γυναίκες.

    Αναφέρθηκα στην πλευρά του αθλήματος και στη στάση του σε αυτή τη κατηγορία του γυναίκείου bodybuilding που δεν έβαλε ένα στοπ στην γυναικεία μυικότητα όταν έπρεπε (παρότι πολλές φορές ακούστηκε οτι θα αλλάξουν τα κριτήρια) με αποτέλεσμα οι αθλήτριες στο δρόμο προς την κορυφή να φτάνουν σε ακραία επίπεδα αντίθετα προς τη φύση τους.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-09-09 02:11 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    H τελευταία η Yaxeni Oriquen, πολύ μου άρεσε και ως αθλήτρια και ως γυναίκα.

    μου άρεσε η τοποθέτησή σου ισις απο δω το ψαξες απο κεί βρήκες κάποια θετικα στοιχεία , αλλωστε τό εχω ξαναπεί οταν μια γυναίκα εχει θυληκότητα το εκπέμπει καθε εκατοστο του σωματός της είτε εχει μυς είτε λίπος .

    εσύ και ο φωτης τελικα είστε μεγαλα σκαθάρια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-09-09 08:27 #21
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω νόμιζα σ αυτην την κατεύθυνση κινιόσουν βανη ήθελες να σε κάνουμε τέτοιο τούμπανο χαχαχαχα!!

    πέρα απο πλάκα όμως η αλοίωση αυτη γίνετε γιατι δεν είναι στην φυση της γυναίκας να αναπτύξει τετοιους μυς με φυσικό τρόπο και όταν γίνετε χρήση ανδρογόνων μαζί με τους μυς αναπτύσονται και τα ανδρικα χαρακτηριστικα .

    όπως επίσης και η υπερβολική μείωση του λίπους στην γυναίκα επειδή μειώνονται τα επίπεδα οιστρογόνων πάλι έχει συνέπειες στην ανδροποίηση .

    η ηλικία δύσκολα διακρίνετε γιατι σε αγωνιστικη φόρμα αλοιώνονται και σκληραίνουν τα χαρακτηριστικα , ενω στους άνδρες η χρήση ορμονων σε μεγαλη ηλικία σε συνδιασμό με προπόνηση και διατροφη τους κανει να δείχνουν νεότεροι αν όμως τα σταματήσουν εχουν απότομη πτώση .
    oχι Ηλια αππαπα τετοιο ογκο δεν θελω με τιποτα!!!! το figure ναι αλλα οχι bodybuiding...
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-09 14:14 #22
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    OMG

    Ούτε καν μοιάζουνε με γυναίκες....
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-12-09 18:18 #23
    Προεπιλογή
    πραγματικα πολυ φρικιαστικο θεαμα ειδικα η 1 κοπελα εχει αλιωθει τελειως και στο πρωσοπο και στα ματια.. χαλι μαυρο.. αν αναρωτιθεις και τι προβληματα υγειας αντιμετοπιζουνε αυτες οι γυναικες.. δεν το θεορω αθλητισμο αυτο αλλα show η μαλλον καλητερα freak show!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-12-09 19:27 #24
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    πραγματικα πολυ φρικιαστικο θεαμα ειδικα η 1 κοπελα εχει αλιωθει τελειως και στο πρωσοπο και στα ματια.. χαλι μαυρο.. αν αναρωτιθεις και τι προβληματα υγειας αντιμετοπιζουνε αυτες οι γυναικες.. δεν το θεορω αθλητισμο αυτο αλλα show η μαλλον καλητερα freak show!!
    φιλε το αθλημα σ' αυτα τα επιπεδα εχει ξεφυγει εντελως. και αυτο συνβαινει στα περισσοτερα αθληματα. απλα στο ΒΒ το βλεπει ο καθενας γιατι το οπτικο ειναι το αντικειμενο του.

    αν πεις οτι αυτες ειναι freaks τοτε το ιδιο freaks ειναι και οι αντρες, και οι αρσιβαριστες, και οι powerlifters.

    δλδ πιστευω οτι σε ολα τα αθληματα που χρειαζονται δυναμη κλπ, αυτο ειναι το επιπεδο. απλα στο ΒΒ μπορει να το δει ο καθενας ενω στα αλλα αθληματα λιγοι εχουν αισθηση του ποσα ειναι 300 κιλα ασ πουμε η τα 100 μετρα σε χ δευτερολεπτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-12-09 16:15 #25
    Προεπιλογή
    συμφονω σε αυτο που λες απολυτα. θεωροντας αυτην την κοπελα freak show ομως θεορω freak show ολες τις ακραιες καταστασεις.. δηστιχως επειδη το β.β ειναι το αντικειμενο του το (οπτικο) ειναι ενας λογος παραπανω να μην μου αρεσει καθολου αυτο που βλεπω και το θεορω πολυ παρατραβιγμενο.. συγουρα αναγνωριζω την προσπαθεια αλλα δεν με αγγιζει καθολου!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12