Θέμα: Adam (Now Foods)

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 216 από 216
  1. 25-11-15 20:46 #211
    Προεπιλογή
    εχει 3 μερες που ξεκινησα την συγκεκριμενη πολυβιταμινη σε συνδυασμο με 3γρ ωμεγα 3 της muscle pharm.παιδια δεν ξερω αν ειναι placebo effect αλλα εχω τρομερη αποκατασταση τις τελευταιες μερες παρολο που το προγραμμα μου ειναι ιδιο και ανεβαζω κιλα καθε βδομαδα νιωθω πολυ πιο ξεκουραστος κατα την διαρκεια της ημερας αλλα και μετα την προπονηση.λετε να κανει την δουλεια το fish oil η ειναι ο συνδυασμος?ισως 3 μερες ειναι πολυ λιγος χρονος για να δουλεψουν τα συγκεκριμενα συμπληρωματα αλλα σας γραφω αυτο που νιωθω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-16 18:39 #212
    Προεπιλογή
    http://prntscr.com/bfvg0f
    παίδες αυτή είναι η adam ? ποια η διαφορά με αυτή http://prntscr.com/bfvj8m ?
    μόνο στην ποσότητα διαφέρει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-06-16 19:12 #213
    Προεπιλογή
    Young man with an old soul

    Aυτη είναι η Αδαμ vcaps. Και η κάτω είναι tablets

    Έχει vcsps, tablets, softgels.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-06-16 20:20 #214
    Προεπιλογή
    ποια η διαφορά?
    δεν έχω ιδεα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-06-16 14:33 #215
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο OLDMAN PTOLEMAIDA Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια η διαφορά?
    δεν έχω ιδεα
    Η Adam βγαίνει σε ταμπλέτες, κάψουλες και softgels.

    Το προφίλ στις ταμπλέτες και στις κάψουλες είναι το ίδιο, αυτό που αλλάζει είναι η δοσολογία (ταμπλέτες ---> 2 την μέρα, κάψουλες ---> 3 την μέρα).

    Παράλληλα, το προφίλ της έκδοσης με τα softgels είναι διαφορετικό και η δοσολογία είναι 2 την μέρα.

    Το ποια έκδοση θα προτιμήσεις, είναι καθαρά δική σου επιλογή. Κάθε έκδοση έχει τα δικά της συν και πλην.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-20 21:53 #216
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    μια αξιολογηση και απο μενα,καθως εχω δοκιμασει αρκετα απο τα γνωστα σκευασματα πολυβιταμινης (optimen.anavite,nexgen κλπ)
    μπορω να πω οτι η adam δουλευει τουλαχιστον σε εμενα δινοντας μου ενεργεια και μειωση κοπωσης αντιστοιχα.επισης μου δουλεψε και η nexgen που ειναι φαρμακευτικης μορφης.οι optimen kai anavite μου δωσαν το συμπερασμα οτι δεν θα τις ξαναπροτιμησω γιατι δεν ειδα κατι ουσιαστικο.βεβαια ειδικα στις anavite επαιρνα την μιση δοση,δηλ 3 ταμπλετες αντι για 6,ισως και αυτο να παιζει ρολο.
    συμπερασματικα η adam αξιζει για εμενα και θα την εχω στην λιστα με τα βασικα συμπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415