Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 82
  1. 19-10-09 14:13 #16
    Muscular Development
    Το avatar του χρήστη J.P.

    Εγγραφή
    28-01-2009
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παιδιά και εγώ χάρηκα που κατάφερα να γνωρίσω μερικά παιδιά ακόμα απο το forum. Είστε όλοι πολλοί συμπαθείς. Μακάρι να μπορούσα να γνωρίσω και τα υπόλοιπα παιδιά αλλά το τρέξιμο και το άγχος από όλες τις μέρες τις έκθεσης δεν μου το επέτρεψαν.

    Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον Nasser, τον Polyneiko και τον Rambo για τη βοήθεια με το πανό. Δυστυχώς το άλλο παιδί δεν πρόλαβα να τον γνωρίσω . Θα ήθελα να ξέρω ποιος ήταν. Ελπίζω να καταφέρω να σας γνωρίσω όλους στην επόμενη συνάντηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-10-09 17:31 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο J.P. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά και εγώ χάρηκα που κατάφερα να γνωρίσω μερικά παιδιά ακόμα απο το forum. Είστε όλοι πολλοί συμπαθείς. Μακάρι να μπορούσα να γνωρίσω και τα υπόλοιπα παιδιά αλλά το τρέξιμο και το άγχος από όλες τις μέρες τις έκθεσης δεν μου το επέτρεψαν.

    Θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον Nasser, τον Polyneiko και τον Rambo για τη βοήθεια με το πανό. Δυστυχώς το άλλο παιδί δεν πρόλαβα να τον γνωρίσω . Θα ήθελα να ξέρω ποιος ήταν. Ελπίζω να καταφέρω να σας γνωρίσω όλους στην επόμενη συνάντηση.
    Απο οτι θυμαμε ο Τασος ηταν πανω και βοηθαγε με το πανο .... λιγη προπονηση ακομα για το Τασο ... δεν τον χαλασε καθολου
    H Julia δεν εχει ανεβασει ακομα φοτος .... δεν προλαβε ακομα , ή φταιει που τις τραβηξα ολες εγω ?
    VaNy που εισουν το Σαββατο ? Πειρες απουσια τρελη ! Εισουν ΑΑ ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-09 21:36 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINOULA Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ποιο κα8ίκι έβγαλε αυτή την φωτό;
    χαχαχαχ τι παιδιά είσαστε τέλος πάντων;
    χαχαχαχα απίστευτοι....!!! γι'αυτό άλλωστε σας λατρεύω.
    Επίσης συνειδητοποίησα απ'τις φωτό οτι είμαι πολύ χοντρή πλέον!!!
    Σε μερικούς μήνες θα σας φτιάξω τόπικ......."ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΆ by Katerinoula"..........
    με μαγιω η με δικτυωτο;;;;;;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-09 21:43 #19
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINOULA Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα ώστε εσύ είσαι ε;
    χαχαχαχα τι ωραία πόδια μαρή;
    Σαν βούζα είμαι.....
    εμενα παντως μου αρεσε το ποδαρακι σου την επομενη φορα θα κρυβομαστε απο την Μαιρη εχει γινει επικινδυνος παπαρατσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-09 23:13 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή



    Οι πρωταθλητες μας Γιαννης Αναγνωστου - Νίκος Σιγάλας !!



    Σταυρούλα Γκασιάμη - Τζούλια επί της σκηνης !!

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-10-09 00:54 #21
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    μπραβο παιδια βγαλατε καταπληκτικες φωτογραφιες ....δυστυχως εμενα με πικραινουν απο τη μια γιατι για προσωπικους λογους δεν μπορεσα να ερθω εκεινο το βραδυ....
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-09 02:13 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με μαγιω η με δικτυωτο;;;;;;;;;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα παντως μου αρεσε το ποδαρακι σου την επομενη φορα θα κρυβομαστε απο την Μαιρη εχει γινει επικινδυνος παπαρατσι
    έχω με μαγιώ αλλά δεν είμαι σίγουρη οτι θέλετε να δείτε!!!
    όταν έρθω πάλι στα ίσια μου θα τις βάλω για να γελάσουμε όλοι μαζί!
    όσο για σένα ιωάννη .....παίζει να είχα να βάλω φούστα και 2 χρόνια!!
    Μου το μάτιασες όμως το καλτσόν και έσκισε
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-09 16:09 #23
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINOULA Εμφάνιση μηνυμάτων

    όσο για σένα ιωάννη .....παίζει να είχα να βάλω φούστα και 2 χρόνια!!
    Μου το μάτιασες όμως το καλτσόν και έσκισε
    α τον αληταρα!


    (εχει ενα ματι αυτος αστα να πανε )
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-09 16:11 #24
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-09 16:52 #25
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-10-09 04:44 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωστε έτσι... Ξέρουμε το όνομα του για να ψάξουμε φωτογραφιες του απ το παρελθον;

    KATERINOULA

    είναι ο φίλος μου ο δημήτρης ο Μπαρμπαγιάννης παλιός πρωταθλητης αλλα έχει πολλα χρόνια να κατεβεί σε αγώνες και δεν είχε πολλες συμετοχές , αλλα ήταν καλός με ωραίο καλούπι , τον ψήνω να κανει κανένα καμ μπάκ και λέει μαζί να κατεβούμε , εγω ειληκρινα αν δεν είχα το ατύχημα και όλες τις ζημιές που βγήκαν εξαιτίας του μετα απο 20 χρόνια , για πλάκα θα κατέβαινα κάθε χρόνο αλλα βλέπετε η μοίρα τα έφερε αλλιώς και δεν θέλω να το σκεφτομε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-10-09 04:54 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.808
    Προεπιλογή
    ο τελικός απολογισμός ως αναφορα τα εξωαγωνιστικα γιατι αυτα σχολιάζουμε σ αυτό το τόπικ ήταν ότι περασαμε πολύ όμορφα και έχουμε δυνατότητα για ακόμη καλύτερα .

    η απουσία της βάνυ ήταν αισθητή το σάββατο , αλλα είχε τους λόγους της που είναι σεβαστοί και δικαιολογημένοι , ελπίζουμε άλλη φορα να είναι καλύτερες συνθήκες .

    όσο για την κατερινούλα που υποβαθμίζει τα μπούτια της , αυτό ας αφήσει να το κρίνουμε και να σχολιάσουμε εμείς οι άντρες σαν πιο ειδικοί και όταν εμείς σχολιάζουμε θετικα τότε τα λόγια είναι περιτα και οι αντιρήσεις , όπως εσείς σχολιάζετε τα διάφορα εξαρτήματα κάποιων αθλητών η αντρων γενικότερα επιτρέψτε να έχουμε και μεις την αποψή μας σε ότι αφορα το γυναικείο σώμα και εμφάνηση .

    άλλωστε δεν έχουμε΄ούτε καν μέτριες γυναίκες στο φόρουμ κάθε μια έχει και τα δυνατα της σημεία που επισκιάζουν κάτι που θεωρεί η ίδια ότι υστερεί .

    βέβαια καλό θα ήταν σε επόμενη συνάντηση να συμετείχαν και περισσότερες απο το φόρουμ απο τις ενεργές όπως πχ η μπέμπα αλλα χωρίς την ωραία περούκα του αβαταρ της .

    και ακόμη καλύτερα σε επόμενους αγωνες να έχουμε στην σκηνή και να εχω την χαρα να είμαι κριτης σε καποια απο τα μέλη του φόρουμ , αλλα όνομα δεν λέω βάνυ την λένε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-10-09 05:19 #28
    Προεπιλογή
    Αυτή κι'αν είναι μάχη ....σώμα με σώμα!




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-10-09 08:48 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι ο φίλος μου ο δημήτρης ο παπαντώνης παλιός πρωταθλητης αλλα έχει πολλα χρόνια να κατεβεί σε αγώνες και δεν είχε πολλες συμετοχές , αλλα ήταν καλός με ωραίο καλούπι , τον ψήνω να κανει κανένα καμ μπάκ και λέει μαζί να κατεβούμε , εγω ειληκρινα αν δεν είχα το ατύχημα και όλες τις ζημιές που βγήκαν εξαιτίας του μετα απο 20 χρόνια , για πλάκα θα κατέβαινα κάθε χρόνο αλλα βλέπετε η μοίρα τα έφερε αλλιώς και δεν θέλω να το σκεφτομε
    Δεν νομιζω οτι ρωτησε για τον Δημήτρη(είπε την δευτερη φωτο απο πανω,αν παρεις απο την αρχη ακριβως απο πάνω τις φωτο του εν λόγω ποστ,είναι αλλος,ο Δημητρης ειναι απο το τελος στη δευτερη φωτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-10-09 08:51 #30
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομιζω οτι ρωτησε για τον Δημήτρη(είπε την δευτερη φωτο απο πανω,αν παρεις απο την αρχη ακριβως απο πάνω τις φωτο του εν λόγω ποστ,είναι αλλος,ο Δημητρης ειναι απο το τελος στη δευτερη φωτο)
    για τον αλλον ρωτουσε το καταλαβα και εγω παροτι ειμαι ξανθια(γεια σου Μαιρη επι ευκαιριας)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία