Θέμα: Αγγελιες..

Σελίδα 54 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 4445253545556 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 796 έως 810 από 837
  1. 06-08-19 19:41 #796
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι σε πονάει που πουλάς το διάδρομο. Αυτό εννοώ.
    εκτος απο γιατρος και ψυχολογος τωρα...ναι ετσι ειναι.ενιοτε στη ζωη μας εχουμε καποια πραγματα συνυφασμενα με το εγω μας και την καθημερινοτητα μας και η απωλεια τους ειναι ανυπαρκτη στο μυαλο μας...ελα ομως που η ζωη δεν εχει δεδομενα και ειναι τοσο απροβλεπτη που σου φερνει τα πανω κατω χωρις να το καταλαβεις και τελικα συμβιβαζεσαι με τον χειροτερο σου εφιαλτη...οντως με ποναει οσο τιποτα αλλο δεν μ'εχει πονεσει ετσι στη ζωη μου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-08-19 20:11 #797
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λώρα είναι σίγουρα τόσο οριστικό ότι δνε θα ξανατρέξεις; Μου φαίνεται λίγο περίεργο , καθώς ηλικιακά είσαι μικρό κορίτσι, σου είπαν δλδ ότι δεν θα μπορέσεις ποτέ να ξανατρέξεις;
    οχι Κωστα μου το αντιθετο απλα εγω εχω παθει μεγαλη φοβια οχι μονο για το τρεξιμο αλλα γενικα για τον τροπο κινησεως μου στην καθημερινοτητα μου.μου ειπαν ν'αρχισω και απο τωρα να τρεχω αλλα εμενα μου εμειναν για ενθυμιο πονοι και στα 2 ποδια και αυτο μου θυμιζει καθημερινα τον γολγοθα μου,οποτε αυτο και μονο ειναι καταλυτικο για την αποφαση μου.θα γραψω την συνεχεια στο λογκ για να μην βγαινω εκτος θεματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-08-19 18:27 #798
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Ψωνάρα αν μη τι άλλο υπερβάλλεις

    Όλοι όσοι ασχολούμαστε με τα βάρη έχουμε βγάλει από μικρούς έως μεγάλους τραυματισμούς Μέσα στο πρόγραμμα είναι

    Αν είναι κάθε φορά που πονάς να σε πιάνει ψυχολογικό τότε κακώς ασχολείσαι με το συγκεκριμένο άθλημα

    Κρατά το διάδρομο και ξεκινά σιγά σιγά να κάνεις αυτό που γουστάρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-08-19 19:42 #799
    Προεπιλογή
    Λωρα για να ευθυμησουμε λίγο όπως θα έλεγε και ο μεγάλος Αντύπας που τόσο αγαπαμε

    Πωλείται έτσι όπως είναι προσεγμένος
    και ο τάπητας προσφάτως αλλαγμενοοος...
    Πωλείται να το πείτε παραεξω
    αφού δύσκολο εγώ να ξανατρεξωωω

    Να μην αγοράσει κανείς αυτό το διάδρομο γιατί η Λώρα θα ξανατρεξει απλά δεν το πιστεύει ακόμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-08-19 20:16 #800
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψωνάρα αν μη τι άλλο υπερβάλλεις

    Όλοι όσοι ασχολούμαστε με τα βάρη έχουμε βγάλει από μικρούς έως μεγάλους τραυματισμούς Μέσα στο πρόγραμμα είναι

    Αν είναι κάθε φορά που πονάς να σε πιάνει ψυχολογικό τότε κακώς ασχολείσαι με το συγκεκριμένο άθλημα

    Κρατά το διάδρομο και ξεκινά σιγά σιγά να κάνεις αυτό που γουστάρεις
    θα συμφωνησω μαζι σου οτι εχω παθει φοβια αλλα δικαιολογημενη.εχω ακομα αρκετους πονους και οχι μονο στο ασθενες ποδι αλλα και στο υγιες και οχι μονο στον αχιλλειο και την φτερνα αλλα τωρα και στο γονατο.οποτε επειδη δεν διαννοουμαι να περασω παλι αυτο το μαρτυριο με ακινησια και γυψους και αποκατασταση,πηρα αποφαση να γυμναζομαι σε λιγοτερη ενταση και διαφορετικα αλλα με περισσοτερη ασφαλεια.το κακο ειναι οτι δεν κανω ουτε το 50% αυτων που εκανα αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι και να συμβιβαζομαι.οποτε στατικο ποδηλατο και βαρη ελεγχομενα.οποτε τον διαδρομο τον δινω για ψυχολογικους λογους.δεν μπορω να τον βλεπω και να στεναχωριεμαι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-08-19 20:18 #801
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λωρα για να ευθυμησουμε λίγο όπως θα έλεγε και ο μεγάλος Αντύπας που τόσο αγαπαμε

    Πωλείται έτσι όπως είναι προσεγμένος
    και ο τάπητας προσφάτως αλλαγμενοοος...
    Πωλείται να το πείτε παραεξω
    αφού δύσκολο εγώ να ξανατρεξωωω

    Να μην αγοράσει κανείς αυτό το διάδρομο γιατί η Λώρα θα ξανατρεξει απλά δεν το πιστεύει ακόμα!
    δεν μπορω να γραψω κατι αλλο απλα
    εσυ χαραμιζεσαι στα χειρουργεια.στιχουργος θα επρεπε να γινεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-08-19 23:37 #802
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Λωρα παντως θα σου πω το εξής:
    Οταν είχα εγχειρίσει με συνθετικο μόσχευμα το κομμένο μου χιαστό (πλήρης ρήξη για όσους καταλαβαίνουν), μετά απο πόνους, μεταγχειριτικες αγκυλώσεις, τις φυσικοθεραπείες, ενδυνάμωση με βάρη κτλ, ήρθε η ωρα που θα έπρεπε να το "δοκιμάσω", δηλαδή σιγά σιγα να κάνω ελαφρό τζόκινγκ, σταδιακά μέχρι να φτάσω να το λειοτουργήσω πλήρως.
    Είχα ταλαιπωρηθεί αρκέτα και μετά απο 6 μήνες έπρεπε να θυμηθώ πως είναι να τρέχεις.
    Ετρεχα ελαφρα λοιπόν και το μυαλο μου και όλες μου οι αισθήσεις ήταν συγκεντρωμένες στο γόνατο. Νόμιζω ότι θα κοπέι παλι ο χιαστός, ότι θα γυρίσει το γόνατο, μέχρι και πως δεν θα αντέξει το μόσχευμα κτλ.
    Οταν λοιπόν συνετα ξεπέρασα τις φοβίες, έφτασα στο σημείο να κάνω τα παντα με το εγχειρισμένο πόδι (μέχρι που μου κοπηκε ο χιαστός και στο άλλο γόνατο, αλλά αυτό είναι ιστορία για επόμενο επεισόδιο )
    ολο αυτό στο περιγράφω όχι για να σου δέιξω τι έχω περάσει αλλά κυρίως για να καταλάβεις πως ότι νιώθεις είναι φυσιολογικό αλλά από ένα σημείο και μετά πρέπει να το δουλέψεις και μέσα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-09-19 20:47 #803
    Το avatar του χρήστη Unknown

    Εγγραφή
    30-01-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^ Ακυρη η απο πανω αγγελια ^

    Ευχαριστω
    Στέλνω PM
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-10-19 13:01 #804
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    λογω τραυματισμου δεν θα ξανακανω τρεξιμο.Η αεροβια μου περιοριζεται μονο σε στατικο ποδηλατο πλεον απο τον ιουνιο και ετσι θα συνεχιστει πρωτα Ο Θεος.Οποτε επειδη δεν θελω ν'αχρηστευτει ο διαδρομος μου απο την ακινησια,θα ηθελα να τον χαρισω σε οποιον τον χρειαζεται.ειναι σε αριστη κατασταση με προσφατη αλλαγη ταπητα και δεν χρειαζεται απολυτως τιποτα...μονο διαθεση και συνεπεια...αλλα με μετρο.ο διαδρομος ειναι ο pegasus pr33.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-11-19 15:52 #805
    Προεπιλογή
    Πωλείται το πολυόργανο - πάγκος axxxon 5000.Φωτογραφίες εννοείται όποιος ενδιαφέρεται του στέλνω.

    Έχει χρησιμοποιηθεί αραιά και που η τροχαλία πλάτης και ο πάγκος για κοιλιακούς.

    Έχει κάποιες φυσιολογικές φθορές και σημάδια / γρατσουνιές.Εννοείται 100 % λειτουργικό.Το πεκ ντεκ δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ πχ.

    Αγορασμένο το 2014-15 από το bbclub.gr στα 500 ευρώ μόνο το πολυόργανο - πάγκος .

    Συμπεριλαμβάνονται και :

    1) Mπάρα ίσια (όχι ολυμπιακού τύπου) με σπείρωμα αξίας 30 ευρώ ,

    2) 4 x 10 kg βάρη αξίας περίπου 50 ευρώ

    3) 2 x 5 kg αξίας περίπου 15 ευρώ.

    4) 4 x 2.5 kg αξίας περίπου 15 ευρώ

    5) 2 x αλτήρες αξίας περίπου 15 ευρώ

    Δίνονται όλα μαζί στα 250 ευρώ.Περιοχή Πάτρα
    Όνομα: 178_a5000.jpg Εμφανίσεις: 819 Μέγεθος: 95,3 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vavrinka : 11-11-19 στις 16:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-01-20 16:05 #806
    Το avatar του χρήστη steg

    Εγγραφή
    22-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    515
    Προεπιλογή Αγγελίες
    Γεια σας φίλες και φίλοι σωματοδομιστές. Υπάρχει πρόβλεψη για ανάρτηση αγγελίας πώλησης σωματοδομιστικού εξοπλισμού; Καλή χρονιά σε όλους!
    100 γρ. μπέικον = 541 θερμίδες (377 από λίπος)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-01-20 20:33 #807
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας φίλες και φίλοι σωματοδομιστές. Υπάρχει πρόβλεψη για ανάρτηση αγγελίας πώλησης σωματοδομιστικού εξοπλισμού; Καλή χρονιά σε όλους!
    Έχω κάποια αξεσουάρ που δίνω, ορισμένα από αυτά καινούργια αχρησιμοποίητα. Σου στέλνω π.μ.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-02-20 13:04 #808
    Προεπιλογή
    Πωλουνται σφραγγισμενα συμπληρωματα ( EAA αμινοεξα + κρεατινη + omega 3) τα αμινοξεα και η κρεατινη ειναι γευση κοκα κολα. Η αρχικη του τιμη σημερα ειναι στα 59,35 ευρω οποτε αυτα πωλουνται στα 25 ευρω ολα μαζι οποιος ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει μηνυμα τα στελνω και εκτος αθηνας

    Όνομα: 87187893_1122702211404001_7555645044795899904_n.jpg Εμφανίσεις: 654 Μέγεθος: 71,2 KB
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-03-20 00:18 #809
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Athanasios2104 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγορασμένο το 2014, ελάχιστα έως καθόλου χρησιμοποιημένο, 399 ευρώ.

    Αναλυτικά: http://bio-force.finnlo.com/

    Χέρι - χέρι Θεσσαλονίκη, ή αποστολή με προκαταβολή.
    Όνομα: 4143YKpAUjL.jpg Εμφανίσεις: 603 Μέγεθος: 26,5 KB


    Νέα τιμή: 299 ευρώ
    "Αιέν αριστεύειν... καί πρώτευε έν όλω τώ βίω..." Όμηρος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-03-20 17:37 #810
    Προεπιλογή Πουλάω kettlebell 20kg 41€
    Πουλάω kettlebell 20kg ,black mat, καινούργιο μέσα στην συσκευασία του 41€. Ευχαριστω
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 54 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 4445253545556 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread