Σελίδα 11 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 532
  1. 12-10-10 18:08 #151
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Κατ εμέ πρωτεϊνη δεν είναι κακό. Δεν πέρνω προς το παρών τίποτα μόνο θα αρχίσω πολυβιταμίνες..
    Με υπερβολική κατανάλωση ή δόση σε ό,τιδήποτε είτε φαγητό λέγεται ή ποτό ή τα κέρατα μου..έχεις επιπτώσεις..
    Κατά πάσα πιθανότητα θα αρχίσω την πρωτεϊνη αλλά όχι ακόμα..
    Κρεατίνη και τέτοια πράγματα τα έχω απο μακριά γιατί πολύ απλά τα φοβάμαι κ δεν εχω πλήρη γνώση επί του θέματως.. Όχι φυσικά ό,τι έχω και πλήρη γνώση για τις πρωτεϊνες ή τις πολυβιταμίνες αλλά κάτι ξέρω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-10 21:35 #152
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κολλάει στο ότι διόρθωσες κάποιον (τον Andrikos) που είπε ότι E300= ασκορβικό οξύ = βιταμίνη C και του είπες ότι η βιταμίνη C είναι μια μορφή ασκορβικού οξέος. Αυτό όμως είναι λεπτομέρεια της λεπτομέρειας και μια που ξεκίνησες να τη γράφεις, στην ξαναέγραψα εγώ σωστά, διότι την έγραψες λανθασμένα.



    Έλεος δλδ....ανάξιο σχολιασμού....



    Συνεχίζεις να προσβάλλεις προσωπικά (ναι ξέρω τι θα πεις πάλι, ότι δεν έγραψες πουθενά τίποτα τέτοιο κτλ κτλ). Well done. Ναι από τη φαντασία μου το έβγαλα, δεν έχω άλλη δουλειά από το να κάθομαι να απαντάω σε πράγματα που φαντάζομαι ότι είπε ο καθένας. Ακόμα και έτσι να ήταν, εφόσον εσύ δεν συμφωνείς με όσα σου γράφω, δεν μπορείς να εκθέσεις την άποψή σου λίγο πιο ευγενικά και με λίγο πιο ανθρώπινους τρόπους;



    Τι να του πει κανείς τώρα...όσοι γνωρίζουν τι επαγγέλομαι, γνωρίζουν αν χρειάζομαι να ανατρέχω στο google για να απαντάω σε τέτοια θέματα... αλλά εν πάσει περιπτώσει, ακόμα και αυτή η συμβουλή που δίνεις με ύφος και ειρωνεία, καλό θα ήταν να την ακολουθεί ο κόσμος λίγο περισσότερο πριν ξεκινήσει να γράφει ποστς.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Beef, δεν είναι δική μου δουλειά εδώ μέσα να το παίζω αστυνόμος και να λέω στον καθένα πώς πρέπει να συμπεριφέρεται. Αυτό που είπα για τη συμπεριφορά του Michelangelo αφορούσε τη συμπεριφορά του προς εμένα και μόνο εμένα. Λέω την άποψη μου χωρίς να τον βρίζω, και εκείνος λέει την άποψή του και με "στολίζει" και με μερικά επίθετα παράλληλα. Αυτό το τελευταίο δεν χρειάζεται να υπάρχει, αυτό λέω.


    Το ξέρω, αλλά το ότι έχω προσωπική γνωριμία με κάποιον δεν σημαίνει ότι συμφωνώ ούτε με όλα όσα γράφει, ούτε με τον τρόπο του κάποιες φορές. Και ούτε θα υποστηρίξω κάποιον φίλο μου αν πιστεύω ότι έχει λάθος μόνο και μόνο επειδή είναι φίλος μου. Στη συγκεκριμένη περίπτωση άλλωστε, ο Αντρέας είχε ήδη κλείσει το θέμα από την πλευρά του πριν καν απευθυνθώ εγώ στον Michelangelo για τις ανακρίβειες που έγραφε.
    Αδερφέ, να είσαι αντικειμενικός. Τον διόρθωσα σε κάτι που πήγε να μου την πει (και ας ήταν κάιρο) και ήταν αρκετό σε αυτό που του είπα χωρίς να χρειάζεται να κάνω ανάλυση στο πως και τι, γιατί ήδη αποδεικνυόταν ότι ήταν εκτος θέματος. Ο καθένας κατάλαβε. Αν εσύ δυσκολεύτηκες μπορούσες να το σχολιάσεις!

    Κάτσε ρε φιλε, εμενα δεν με πρόσβαλες πρώτος, προσπαθώντας να με μειώσεις λέγοντας ''δω your homework'', μπερδεύω λέξεις και βάζοντας λόγια που δεν έχω πει ότι τα οργανικά είναι καλύτερα (κυρίως για αυτά που δεν είπα) από τα χημικά k.t.l.? Λογικό δεν είναι να αρπαχτώ? Τι στιγμή που 3 άτομα, χωρίς λόγο μου κάνετε επίθεση, ενώ δεν λέτε κάτι να με βγάλετε άδικο, ο ένας να μου λέει δεν ξέρω τι λέω, ο άλλος να λέει αλλάντη άλλων και για Greenpeace και εσύ να λες ότι λέω για οργανικά και χημικά και ότι βγάζω κινδυνολογία k.t.l. χωρίς να έχω πει tipota tetoio σε κανένα post? Έκανες η όχι? Μην κανεις λοιπόν και εσύ τον αθώο.

    Οποτε άκυρο το ότι λες τι γνώμη σου χωρίς να με βρίζειs. Όπως και να το κανεις, έκανες και εσύ μια άσκοπη επίθεση. Και πες μου (η αν δεν θες μην πεις) αν θα έκανες το ίδιο. Στο ξαναλέω δεν πρόσβαλες λιγότερο από ότι εγώ και έκανες πριν αρχίσω σε σένα..

    Δες το μια από μια τρίτη οπτική γωνια και πες μου αν κατάλαβες το λόγο που αρπαχτικa. Αν προσβλήθηκες από μένα, σου ζητω και συγγνώμη, αλλα θα σου ζητήσω την επομενη το post σου να είναι πιο normal.

    Και θα προτιμούσα να λήξει εδώ το θέμα. Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν, οι επιθέσεις χωρίς λόγο (spam/flame δηλαδή) όσο να 'ναι είναι λίγο....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michaelangelo : 12-10-10 στις 21:41
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-10 21:50 #153
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Λοιπόν, για να τελειώνει το θέμα, GRF, δεν αμφισβητώ ότι ξέρεις 5 πράγματα (μεταφορικά), μπορεί να είσαι ειδικός περί αυτού του θέματος και να γνωρίζεις και πολύ περισσότερα από μένα (γιατί όχι), αλλα το θέμα είναι άλλο. Και ελπίζω να κατάλαβες γιατί έγινε το όλο σκηνικό.

    Το ότι μπορεί να είσαι φίλος με τον Αντρικό με αφήνει παγερά αδιάφορο. Αυτό που έγινε είναι ότι εδώ ούτε διορθώθηκα ούτε έγινε κουβέντα. Επιεικώς θα το χαρακτηρίσω spam/flame και από τους 4 που μιλήσαμε.

    θέλω να πιστεύω ότι έχω δικαίωμα να πω και την "παπατζα" μου (γιατί όλοι κάποια στιγμή τι λέμε) χωρίς να αρχίσει κάποιος να με προσβάλλει! Στη προκειμενη περίπτωση και δεν είπε κάποιος κάτι να με βγάλει εκτος (αυτό που μου είπαν ήταν σωστό εγκυκλοπαιδικά, λάθος παραδειγματικά. Το ότι είναι πράσινη και η φύση και ένα αμάξι, μονο η ονομασία, η λέξη πράσινο δηλαδή, είναι κοινό τους, αλλα ουδεμία σχέση το ένα με το άλλο!) και έγινε ότι έγινε.

    Anyway, ότι θέλετε παιδιά, καλή καρδια πάνω απόλα και σας παρακαλώ τελειώστε το θέμα! Αν 8elei να κάνει κάποιος κουβέντα πάνω σε αυτό που είπα, ευχαρίστως να το συζητήσουμε!

    Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν σας και καλά να περνάτε!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michaelangelo : 12-10-10 στις 22:46
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-10 23:06 #154
    Respected member
    Το avatar του χρήστη GRF

    Εγγραφή
    20-11-2006
    Μηνύματα
    110
    Προεπιλογή
    Michelangelo, αυτό που εμένα με ενοχλεί είναι όταν οι όποιες απόψεις εκφράζονται με ύφος, με ειρωνεία κτλ. Στον Αντρέα τα έχω πει και κατ'ιδίαν πάνω από μία φορά και για το δικό του ύφος. Όσον αφορά το θέμα των γνώσεων, δεν είχα εγώ κανένα σκοπό να το παίξω ξερόλας διότι δεν είμαι, άσε που σε μια τέτοια περίπτωση θα έκανα κάτι που με ενοχλεί να το βλέπω σε άλλους. Αλλά αν πρέπει κάποιος να γράψει κάτι το οποίο γνωρίζει είτε από τις σπουδές του, είτε από τη δουλειά του, κτλ κτλ, τι να κάνει, θα θελήσει να το γράψει. Αλλά και ουδείς γνωρίζει τα πάντα, και κάποιες φορές και στην πορεία αλλάζουμε και αυτά που πιστεύαμε πιο πριν κτλ, αυτό είναι λογικό και ίσως και καλό από μια άποψη να μην μένει κανείς στο ίδιο βιολί επί χρόνια (δεν αναφέρομαι σε σένα). Και όλοι κάνουμε και λάθη στην πορεία. Ουδείς άσφαλτος όπως λέει και η Άντζελα Δημητρίου. Άντε καλή συνέχεια σε όλους και καλή καρδιά παρομοίως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-10-10 23:15 #155
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Michelangelo, αυτό που εμένα με ενοχλεί είναι όταν οι όποιες απόψεις εκφράζονται με ύφος, με ειρωνεία κτλ. Στον Αντρέα τα έχω πει και κατ'ιδίαν πάνω από μία φορά και για το δικό του ύφος. Όσον αφορά το θέμα των γνώσεων, δεν είχα εγώ κανένα σκοπό να το παίξω ξερόλας διότι δεν είμαι, άσε που σε μια τέτοια περίπτωση θα έκανα κάτι που με ενοχλεί να το βλέπω σε άλλους. Αλλά αν πρέπει κάποιος να γράψει κάτι το οποίο γνωρίζει είτε από τις σπουδές του, είτε από τη δουλειά του, κτλ κτλ, τι να κάνει, θα θελήσει να το γράψει. Αλλά και ουδείς γνωρίζει τα πάντα, και κάποιες φορές και στην πορεία αλλάζουμε και αυτά που πιστεύαμε πιο πριν κτλ, αυτό είναι λογικό και ίσως και καλό από μια άποψη να μην μένει κανείς στο ίδιο βιολί επί χρόνια (δεν αναφέρομαι σε σένα). Και όλοι κάνουμε και λάθη στην πορεία. Ουδείς άσφαλτος όπως λέει και η Άντζελα Δημητρίου. Άντε καλή συνέχεια σε όλους και καλή καρδιά παρομοίως.
    Έρχεσαι στα λόγια μου. Νομίζω καταλαβαίνεις τον λόγο που αρπαχτικa, κακώς μεν, δεν είναι δικαιολογία, αλλα βλέπεις από τι δικια σου μεριά πως είναι.
    Φυσικά και θα γράψεις ότι γνωρίζεις, μπορείς είτε να συμπληρώσεις τον άλλον είτε να τον διορθώσεις (ειδικά αν είναι εντός θέματος, αν είναι εκτος, κανεις μια παρένθεση).

    Δεν ξέρω τι επαγγέλλεσαι, αλλα θα ήθελα να συνεχίσουμε τι κουβέντα πλέον ως προς το topic είτε ως προς αυτό που έγραψα (το αρχικό) αν έχεις να κρίνεις. Όπως είπες, ουδείς αλάνθαστος!

    Καληνύχτα!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-10 23:19 #156
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα θα ήθελα να συνεχίσουμε τι κουβέντα πλέον ως προς το topic είτε ως προς αυτό που έγραψα (το αρχικό) αν έχεις να κρίνεις.
    Amen, παμε παρακάτω παιδιά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-10 23:30 #157
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον Αντρέα τα έχω πει και κατ'ιδίαν πάνω από μία φορά και για το δικό του ύφος.


    Καμιά φορά σίγουρα έχεις δίκιο.

    Ρε συ Michelangelo , πέρα από την ουσία του ποστ μου σου είπα μία κουβέντα για το επίπεδο γνώσεων σου, κατά την γνώμη μου έχεις πολύ σοβαρές ελλείψεις και επιμένω, στο είπα ωμά για να σε ταρακουνήσω γιατί ακουγόσουν πολύ απόλυτος και αμέσως "τσίμπησες" , θα μπορούσα να στο πω και με πιο πολιτικά ορθό τρόπο αλλά δεν το έκανα. Αλλά πέραν αυτού άρχισες να συζητάς σε καθαρά προσωπικό επίπεδο, έχασες όλην την ουσία της κουβέντας.Αυτό είναι χαρακτηριστικό των φανατικών , όσων πιστεύουν ότι έχουν την απόλυτη αλήθεια, με το που κάποιος τους αμφισβητεί τα παίρνουν στο κρανίο και αρχίζουν τα προσωπικά. Δες την ουσία των ποστ και μετά έλα σε άλλα θεματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-10-10 23:47 #158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων


    Καμιά φορά σίγουρα έχεις δίκιο.

    Ρε συ Michelangelo , πέρα από την ουσία του ποστ μου σου είπα μία κουβέντα για το επίπεδο γνώσεων σου, κατά την γνώμη μου έχεις πολύ σοβαρές ελλείψεις και επιμένω, στο είπα ωμά για να σε ταρακουνήσω γιατί ακουγόσουν πολύ απόλυτος και αμέσως "τσίμπησες" , θα μπορούσα να στο πω και με πιο πολιτικά ορθό τρόπο αλλά δεν το έκανα. Αλλά πέραν αυτού άρχισες να συζητάς σε καθαρά προσωπικό επίπεδο, έχασες όλην την ουσία της κουβέντας.Αυτό είναι χαρακτηριστικό των φανατικών , όσων πιστεύουν ότι έχουν την απόλυτη αλήθεια, με το που κάποιος τους αμφισβητεί τα παίρνουν στο κρανίο και αρχίζουν τα προσωπικά. Δες την ουσία των ποστ και μετά έλα σε άλλα θεματα.
    Φίλε μου...ειρήνη... πείτε τα αμα ειναι μέσω pm...το πεθάναμε το topic
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-10-10 23:51 #159
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    θα περίμενα καποιοι να δείχνετε μεγαλύτερη κατανόηση παιδιά, δλδ τη πρεπει να γινει να το κλειδώσουμε, να τα σβήσουμε, τη............
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-10 08:21 #160
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων


    Καμιά φορά σίγουρα έχεις δίκιο.

    Ρε συ Michelangelo , πέρα από την ουσία του ποστ μου σου είπα μία κουβέντα για το επίπεδο γνώσεων σου, κατά την γνώμη μου έχεις πολύ σοβαρές ελλείψεις και επιμένω, στο είπα ωμά για να σε ταρακουνήσω γιατί ακουγόσουν πολύ απόλυτος και αμέσως "τσίμπησες" , θα μπορούσα να στο πω και με πιο πολιτικά ορθό τρόπο αλλά δεν το έκανα. Αλλά πέραν αυτού άρχισες να συζητάς σε καθαρά προσωπικό επίπεδο, έχασες όλην την ουσία της κουβέντας.Αυτό είναι χαρακτηριστικό των φανατικών , όσων πιστεύουν ότι έχουν την απόλυτη αλήθεια, με το που κάποιος τους αμφισβητεί τα παίρνουν στο κρανίο και αρχίζουν τα προσωπικά. Δες την ουσία των ποστ και μετά έλα σε άλλα θεματα.
    Πρώτα απόλα, δεν ξέρεις το επίπεδο των γνώσεων μου. Αυτό που είπες δεν είχε καμια σχέση με αυτό που έλεγα (θα μπορούσες να το πεις όμως σαν ''off topic'' συμπλήρωση, που βασικά δεν νομίζω να χρειαζόταν να πω κάτι παραπάνω για να καταλάβει ο άλλος, αν τα έλεγα εγκυκλοπαιδικά ούτε εσύ μπορεί να καταλάβαινες! Να αναφέρω ότι ήταν και απλά ένα παράδειγμα για να πω δεν έστεκαν αυτά που είπε η γιατρός), συν το ότι άρχισες να μου λες περί ασχετοσύνης (χωρίς όμως να δώσεις στοιχεια ότι είχα άδικο), για Greenpeace (από που και ως που?) και δεν συμμαζεύεται. Εγώ είμαι λοιπόν αυτός που άρχισε να μιλάει σε προσωπικό επίπεδο?

    Ακόμα και τώρα να με λες φανατικό k.t.l., είναι κάπως, δεν νομίζεις? Δεν νομίζω να έδειξα τέτοια στοιχεια.

    Ξανάδες μια τα posts plz. Δεν με ενδιαφέρει το θέμα, αλλα ok, μην το παραχεζουμe.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-10 08:42 #161
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Πάντως Αντρικό, αν έχεις κάτι να πεις περί του αρχικού post που έκανα, θα χαρώ να την ακούσω. Mporeis να διορθώσεις, να συμπληρώσεις, να αναφερθείς εγκυκλοπαιδικά, κάτι που ίσως μπορούσες να το κανεις εξαρχής και να γίνει μια ωραία... κουβεντούλα!
    Για να σε βοηθήσω, θα πω άλλη μια φορα το νόημα. Το νόημα ήταν ότι η αθλίατρος ήταν άκυρη σε αυτά που έλεγe περί χημικής επεξεργασίας γιατί η πλειοψηφία των προϊόντων που τρώμε (και πίνουμε), έχουν idi επεξεργαστεί χημικά! Το παράδειγμα ήταν τα συντηρητικά τα οποια μπαίνουν για να συντηρηθούν περισσότερο μεγαλύτερο διάστημα αναλώσιμα και οποιος ξέρει περί του θέματος, σαν ''off topic'' ξέρει ότι τα συγκεκριμένα E (τα συντηρητικά E) δεν είναι καθόλου καλά για μας!!!


    Νομίζω είναι ότι πιο κατανοητό και απλό μπορώ να αναφέρω ώστε να καταλάβει ο καθένας
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-10 14:01 #162
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως Αντρικό, αν έχεις κάτι να πεις περί του αρχικού post που έκανα, θα χαρώ να την ακούσω. Mporeis να διορθώσεις, να συμπληρώσεις, να αναφερθείς εγκυκλοπαιδικά, κάτι που ίσως μπορούσες να το κανεις εξαρχής και να γίνει μια ωραία... κουβεντούλα!
    Για να σε βοηθήσω, θα πω άλλη μια φορα το νόημα. Το νόημα ήταν ότι η αθλίατρος ήταν άκυρη σε αυτά που έλεγe περί χημικής επεξεργασίας γιατί η πλειοψηφία των προϊόντων που τρώμε (και πίνουμε), έχουν idi επεξεργαστεί χημικά! Το παράδειγμα ήταν τα συντηρητικά τα οποια μπαίνουν για να συντηρηθούν περισσότερο μεγαλύτερο διάστημα αναλώσιμα και οποιος ξέρει περί του θέματος, σαν ''off topic'' ξέρει ότι τα συγκεκριμένα E (τα συντηρητικά E) δεν είναι καθόλου καλά για μας!!!


    Νομίζω είναι ότι πιο κατανοητό και απλό μπορώ να αναφέρω ώστε να καταλάβει ο καθένας
    Ωραίο επιχείρημα...αλλά θα προσθέσω και...το οτι το Ε είναι ΕΠΙΣΗΣ το ΠΕΜΠΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΛΦΑΒΗΤΟΥ.... το ξερες;; οχι ε;; lol
    PEACE!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-10 14:25 #163
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JasonBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο επιχείρημα...αλλά θα προσθέσω και...το οτι το Ε είναι ΕΠΙΣΗΣ το ΠΕΜΠΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΛΦΑΒΗΤΟΥ.... το ξερες;; οχι ε;; lol
    PEACE!
    μπορει να κανω και λαθος,αλα μου φαινεται οτι ξυνεις πληγες φιλε μου;;;

    τι σχεσει εχει το Ε σαν προσθετο γευσεις, με το Ε της αλφαβητου;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-10 15:04 #164
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JasonBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο επιχείρημα...αλλά θα προσθέσω και...το οτι το Ε είναι ΕΠΙΣΗΣ το ΠΕΜΠΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΛΦΑΒΗΤΟΥ.... το ξερες;; οχι ε;; lol
    PEACE!
    hahahaha! καλο! +1!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να κανω και λαθος,αλα μου φαινεται οτι ξυνεις πληγες φιλε μου;;;

    τι σχεσει εχει το Ε σαν προσθετο γευσεις, με το Ε της αλφαβητου;;;
    Αυτό ακριβώς εννοούσε, ότι δεν έχει καμια σχέση!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-10 21:35 #165
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να κανω και λαθος,αλα μου φαινεται οτι ξυνεις πληγες φιλε μου;;;

    τι σχεσει εχει το Ε σαν προσθετο γευσεις, με το Ε της αλφαβητου;;;
    Έχεις δίκαιο φίλε μου και σόρρυ... αλλά να το πάρουμε λίγο χαλαρά και αστεία το θέμα, μην σφαζόμαστε τώρα μεταξύ μας...το είπα απλά για να ελαφρύνω την κατάσταση.
    Δεν πήγαινε σαν προσβολή σε κανένα από τα παιδιά τα οποία έχουν φανεί ότι έχουν γνώσεις και με το παραπάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία