Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 532
  1. 28-10-09 00:35 #16
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Έγκριση απο τον ΕΟΦ=ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της Ελληνικής Φαρμακοποιίας για βαρέα μέταλλα, σταχτη κ.τ.λ.
    Καλύτερο απ το τίποτα but still much more to be desired.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-10-09 00:58 #17
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το υπόλοιπο είναι το λεγόμενο "τυρόγαλα" ? Για αυτό δεν μιλάς ?
    yep
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-10-09 01:01 #18
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια πρωτεινη η εστω ελαχιστες περνουν εγγκριση απο τον εοφ.

    ΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙς αν εχουν προσμηξεις αλλαζει το θεμα...




    κατι τετοιοι ειναι για τον π...
    αμα ελεγες στην τυπισα πες μου ενα συμπληρωμα εκτος απο τα βασικα πρωτεινη -κρεατινη δεν θα ξερε τιποτα...η πως φτιαχνοντε.
    αμα δεν ξερεις μην μιλας...
    Οχι,οτι μου ειπε ηταν τεκμειριωμενο.Και μου ανεφερε και παραδειγματα αθλητων που ειχε δει και ειχε εξετασει οι οποιοι ειχαν προβλημα επειδη χρησημοποιουσαν χρονια συμπληρωματα.Τωρα αμα ελεγε αληθεια ή ψεματα δεν ξερω.Για αλλα συμπληρωματα μου ειπε οτι σιδηρος και ασβεστιο ειναι καλα να χρησημοποιω.Δεν λεω οτι την πιστευω απολυτα αλλα μου φαινεται πως πρεπει να την ψαχνουμε πολυ καλα την δουλεια σχετικα με το τι βαζουμε στον οργανισμο μας διοτι δεν ειναι ολα τοσο αθωα
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-10-09 01:04 #19
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι,οτι μου ειπε ηταν τεκμειριωμενο.Και μου ανεφερε και παραδειγματα αθλητων που ειχε δει και ειχε εξετασει οι οποιοι ειχαν προβλημα επειδη χρησημοποιουσαν χρονια συμπληρωματα.Τωρα αμα ελεγε αληθεια ή ψεματα δεν ξερω.Για αλλα συμπληρωματα μου ειπε οτι σιδηρος και ασβεστιο ειναι καλα να χρησημοποιω.Δεν λεω οτι την πιστευω απολυτα αλλα μου φαινεται πως πρεπει να την ψαχνουμε πολυ καλα την δουλεια σχετικα με το τι βαζουμε στον οργανισμο μας διοτι δεν ειναι ολα τοσο αθωα
    αναβολικα οχι συμπληρωματα.
    τωρα αμα ο αλλος περνει μια μουφα συμπληρωμα και του δημιουργει προβλημα και εχει να κανει εξετασεις απο το δημοτικο ..ε τι να πεις κανεις...
    για αυτο λεμε συνεχως εξετασσεις
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-05-10 01:20 #20
    Προεπιλογή ΑΛΗΘΕΙΑ ή ΜΥΘΟΣ
    παιδια επιδει ακουγονται πολλα για τα συμπληρωματα (πρωτεινες αμινοξεα κ.α ) π.χ οτι μετα αν τα σταματισεις ξεφουρκωνεις , οτι εχει επιπτωσεις στην υγεια(νευρα σικοτι) και αρκετα αλλα που ακουγονται θα ηθελα τις γνωμες σας....και αν αληθευουν η οχι.....και θα ηθελα τις γνωμες απο αρκετους εμπηρους...!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-10 01:28 #21
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επιδει ακουγονται πολλα για τα συμπληρωματα (πρωτεινες αμινοξεα κ.α ) π.χ οτι μετα αν τα σταματισεις ξεφουρκωνεις , οτι εχει επιπτωσεις στην υγεια(νευρα σικοτι) και αρκετα αλλα που ακουγονται θα ηθελα τις γνωμες σας....και αν αληθευουν η οχι.....και θα ηθελα τις γνωμες απο αρκετους εμπηρους...!!!!
    Όταν σταματάς το φαϊ αδυνατίζεις...λογικό δεν είναι. Αν τρως όμως και γυμνάζεσαι γιατί να ξεφουσκώσεις. Αν σταματήσεις την πρωτεϊνη ξεφουσκώνεις όσο και αν σταματήσεις το κοτόπουλο...φαϊ είναι.

    Η μόνη περίπτωση που ξεφουσκώνεις είναι μετά απο κύκλο (παυση χρήσης) κρεατίνης και αυτό γιατί χάνονται τα υγρά που κρατάει. Αλλά τα μυϊκά κέρδη είναι μυϊκά κέρδη. Δε νομίζω ότι γουστάρει κανείς να έχει νερό στους μυες του...

    Επιπτώσεις στην υγεία μπορεί αν έχουν όταν γίνεται αλόγιστη και υπερβολική χρήση, όπως με όλα τα πράγματα στον κόσμο τούτο...Αν φας ένα αρνί ολόκληρο θα σκάσεις ή θα πάθεις έμφραγμα...αυτό όμως δε το κάνει και επικύνδυνο...

    Όλα αυτά σε περίπτωση που το συμπλήρωμα είναι γνήσιο, αξιόπιστο και σε καλή κατάσταση...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-10 01:28 #22
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια επιδει ακουγονται πολλα για τα συμπληρωματα (πρωτεινες αμινοξεα κ.α ) π.χ οτι μετα αν τα σταματισεις ξεφουρκωνεις , οτι εχει επιπτωσεις στην υγεια(νευρα σικοτι) και αρκετα αλλα που ακουγονται θα ηθελα τις γνωμες σας....και αν αληθευουν η οχι.....και θα ηθελα τις γνωμες απο αρκετους εμπηρους...!!!!
    Γιατι δεν διαβαζεις λιγο το φορουμ και να βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα???
    Αυτα τα θεματα εχουν χιλιοειπωθει!!!!!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-10 01:30 #23
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Ναι φυσικα, αφου οι ¨εμπειροι¨, για να φτασουν να γινουν εμπειροι σε αυτα τα θεματα ειναι με μηχανικες καρδιες, νεφρα συκωτια, σπονδυλους, εχουν κανει αφαιρεση χολης, παγκρεατος, σπληνας, προστατη και πλεον κανουν καθε χρονο service στο ιδιο συνεργειο με το robocop.
    Εγω που σου μιλαω ειμαι πρωτοτυπο μοντελο υπολογιστη με ανθρωπινο DNA, το λεγομενο ¨proteobuilder¨.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-05-10 01:31 #24
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φυσικα, αφου οι ¨εμπειροι¨, για να φτασουν να γινουν εμπειροι σε αυτα τα θεματα ειναι με μηχανικες καρδιες, νεφρα συκωτια, σπονδυλους, εχουν κανει αφαιρεση χολης, παγκρεατος, σπληνας, προστατη και πλεον κανουν καθε χρονο service στο ιδιο συνεργειο με το robocop.


    Έλιωσα!
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-05-10 01:32 #25
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Εκανα και εντιτ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-05-10 01:35 #26
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φυσικα, αφου οι ¨εμπειροι¨, για να φτασουν να γινουν εμπειροι σε αυτα τα θεματα ειναι με μηχανικες καρδιες, νεφρα συκωτια, σπονδυλους, εχουν κανει αφαιρεση χολης, παγκρεατος, σπληνας, προστατη και πλεον κανουν καθε χρονο service στο ιδιο συνεργειο με το robocop.
    Εγω που σου μιλαω ειμαι πρωτοτυπο μοντελο υπολογιστη με ανθρωπινο DNA, το λεγομενο ¨proteobuilder¨.
    προσκυναω
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-05-10 01:41 #27
    Προεπιλογή
    ναι ρε παιδια και εγω ρωταω γτ ειμαι καινουργιος στον χωρο του bodybyilding....17 χρονον ειμαι....ευχαριστο παντως για τις απαντησεις σασ..!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-05-10 01:47 #28
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ρε παιδια και εγω ρωταω γτ ειμαι καινουργιος στον χωρο του bodybyilding....17 χρονον ειμαι....ευχαριστο παντως για τις απαντησεις σασ..!!!!!!!
    Περα απο τον χαβαλε Θανασαρα κατσε διαβασε το φορουμ γιατι πραγματικα θα μαθεις πολλα που θα σου χρειαστουν!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-05-10 02:01 #29
    Προεπιλογή
    εχω διαβασει πολλα χρεισημα πραγματα και πραγματικα ειναι ενα απο τα ποιο οργανομενα φορουμ που εχω μπει...απλα ρωταω γτ πολοι μου λενε μην μπλεκεις με συμπληρωματα αλλοι μου λενε δεν σου κανουν κακω και ανισιχω και εγω....δεν ξερω τι να κανω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-05-10 02:22 #30
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω διαβασει πολλα χρεισημα πραγματα και πραγματικα ειναι ενα απο τα ποιο οργανομενα φορουμ που εχω μπει...απλα ρωταω γτ πολοι μου λενε μην μπλεκεις με συμπληρωματα αλλοι μου λενε δεν σου κανουν κακω και ανισιχω και εγω....δεν ξερω τι να κανω...
    μην παρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία