Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 532
  1. 28-05-10 02:36 #31
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω διαβασει πολλα χρεισημα πραγματα και πραγματικα ειναι ενα απο τα ποιο οργανομενα φορουμ που εχω μπει...απλα ρωταω γτ πολοι μου λενε μην μπλεκεις με συμπληρωματα αλλοι μου λενε δεν σου κανουν κακω και ανισιχω και εγω....δεν ξερω τι να κανω...
    Μη πάρεις...αλλωστε στην ηλικία που είσαι δε τα χρειάζεσαι...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-05-10 12:35 #32
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanasis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω διαβασει πολλα χρεισημα πραγματα και πραγματικα ειναι ενα απο τα ποιο οργανομενα φορουμ που εχω μπει...απλα ρωταω γτ πολοι μου λενε μην μπλεκεις με συμπληρωματα αλλοι μου λενε δεν σου κανουν κακω και ανισιχω και εγω....δεν ξερω τι να κανω...
    Φτιαξε πρωτα σωστά τη διατροφή σου , κράτα την κανα 2 μήνες να δεις πως πάει και μετά πάρε καμια πρωτείνουλα.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-05-10 12:47 #33
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Ντάξει...

    Και εγώ έχω ακούσει την τρομερή τοποθέτηση ότι υπάρχει πρωτείνη ζωική, φυτική και χημική η οποία σε φουσκώνει (εννοώντας τα συμπληρώματα διατρφής).

    Να πεις στην αθλήατρο σου να κοιτάξει να δει τι περιέχουν οι φρουτόκρεμες πίσω στη συσκευασία και να τους κάνει μήνυση που δίνουν στα μωρά σκόνη που περιέχει την χημική πρωτείνη ορού γάλακτος.
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-05-10 00:16 #34
    Το avatar του χρήστη fotis hks

    Εγγραφή
    06-06-2009
    Περ.
    athens/GREECE
    Μηνύματα
    66
    Προεπιλογή
    +
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-05-10 00:36 #35
    Προεπιλογή
    οι χρονιοι χρηστες πρωτεινης λειτουργουν ως ..ενα ειδος πειραματοζωου στην προκειμενη περιπτωση.Εφ όσον υπαρχουν ατομα τα οποια κανουν χρηση πρωτεινης - αμινοξεων-κρεατινης για 10,15 ,20 χρονια και ειναι οκ νομιζω ειναι η καλυτερη απαντηση.
    Προφανως ο απλος κοσμος φοβατε τα αναβολικα και καλως φοβατε κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-09-10 20:43 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάβασε καμία έρευνα και αν βρεις μια που να ανταποκρίνεται σε αυτά που λένε οι γνωστοί σου μπορείς να μας την παραθέσεις ... γιατί ο κόσμος ότι δεν τον γνωρίζει το "φοβάται"
    Βλέπεις η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας γιατί παραπληροφορεί ...
    http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/201...post_5086.html
    Για διαβαστε εδω και σχολιαστε πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-09-10 20:47 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cbeisa Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/201...post_5086.html
    Για διαβαστε εδω και σχολιαστε πειτε μου σας παρακαλω την γνωμη σας
    φιλε αν περιμενεις να μαθεις την αληθεια (γενικα οχι μονο σε αυτο το θεμα) απο μπλογκ τετοιου τυπου αστο καλυτερα.

    εκει γραφει οτι θελει οποιος θελει..δεν υπαρχει πιο αναξιοπιστο πραμα στο νετ.

    κατα τα αλλα για τα συμπληρωματα υπαρχουν θεματα σαν αυτο που θιγεις,στο φορουμ..ριξε μια ματια εκει.

    α!κ αυτο που γραφει στο μπλογκ αυτο,δεν ειναι ερευνα..αοριστολογιες λεγεται.

    http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=3673
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beefmeup : 05-09-10 στις 20:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-09-10 20:56 #38
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Θεωρείται αξιόπιστα αυτά που διαβάζετε σε ένα blog το οποίο ονομάζεται "τρομακτικό"? Απο το όνομα και μόνο καταλαβαίνει κανείς τι σκοπό έχει το εν λόγο blog...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-09-10 22:11 #39
    Το avatar του χρήστη dionisos

    Εγγραφή
    12-01-2010
    Περ.
    ΑΡΤΑ
    Μηνύματα
    1.057
    Προεπιλογή
    Για τα τσιγάρα που αποδεδειγμένα προκαλούν καρκίνο ή για τον μολυσμένο Ασωπό με απόβλητα βιομηχανιών που έχει αυξήσει τα ποσοστά θνησιμότητας από καρκίνο στα Οινόφυτα θα πούνε τίποτα;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-09-10 23:21 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρείται αξιόπιστα αυτά που διαβάζετε σε ένα blog το οποίο ονομάζεται "τρομακτικό"? Απο το όνομα και μόνο καταλαβαίνει κανείς τι σκοπό έχει το εν λόγο blog...
    ας υποθεσω οτι εχεις δικιο για το site...
    και ποιον να πιστεψω?καποια μελη ενος site που δεν
    ξερω τι ρολο παιζουν?μην το παρετε προσωπικα ,
    δεν σας ξερω και δεν με ξερετε...απλα μην βιαζεστε να βγαζετε
    συμπερασματα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-09-10 23:29 #41
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    εδω υπαρχουν καταξιωμενοι αθλητες ΒΒ μελοι που μπορουν να σε βοηθησουν σε οτι χρειαστεις, διοτι ασχολουνται χρονια με το αθλημα και ξερουν σιγουρα πραγματα, τα οποια ισχυουν πραγματικα.
    Ενα blog σαν το τρομακτικοη οτιδηποτε αλλος δεν ξερεις κανεναν ουτε σε ξερουν και οτι θελουν μπορουν να πουνε.
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-09-10 23:38 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cbeisa Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας υποθεσω οτι εχεις δικιο για το site...
    και ποιον να πιστεψω?καποια μελη ενος site που δεν
    ξερω τι ρολο παιζουν?μην το παρετε προσωπικα ,
    δεν σας ξερω και δεν με ξερετε...απλα μην βιαζεστε να βγαζετε
    συμπερασματα!!!
    εμεις εδω φιλε ειμαστε οι πρωτοι που αμφισβητουμε τα συμπληρωματα κ το τι εχουν μεσα,γιατι πολυ απλα τα βαζουμε στο σωμα μας.
    αν διαβαζες το λινκ που σου παρεθεσα θα το καταλαβαινες αυτο.

    απο την αλλη,αφου εχεις μια αποψη σχηματισμενη που ειναι σεβαστη,εμεις ας πουμε τι να κανουμε??να σε πεισουμε γιαυτο που λεμε?

    ποιος ο λογος??ο καθενας κανει οτι κανει κ ειναι υπευθυνος γιαυτο.

    κανεις δεν βιαζεται να βγαλει συμπερασματα,αλλα το να αμφισβητουμε πραγματα χωρις να ξερουμε γιαυτα ειναι λιγο ατοπο δεν νομιζεις?
    μην το παρεις προσωπικα,κουβεντα κανουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-09-10 23:38 #43
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cbeisa Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας υποθεσω οτι εχεις δικιο για το site...
    και ποιον να πιστεψω?καποια μελη ενος site που δεν
    ξερω τι ρολο παιζουν?μην το παρετε προσωπικα ,
    δεν σας ξερω και δεν με ξερετε...απλα μην βιαζεστε να βγαζετε
    συμπερασματα!!!
    Κοίτα, δε μου αρέσει να το παίζω έξυπνος. Προσωπικά παίρνω συμπληρώματα και γνωρίζω πως υπάρχουν κάποιοι κίνδυνοι, οι οποίοι συνήθως δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που παρουσιάζουν άτομα τα οποία δε γνωρίζουν καν τι υποτίθεται πως περιέχει ένα κουτί με συμπλήρωμα.

    Θα σου πω το εξής....εδώ πέρα υπάρχουν άτομα που καταπίνουν σκόνες και χάπια(δεν εννοώ τπτ παράνομο, μη παρεξηγηθώ) επι δεκαετίες και δεν έχουν πάθει τίποτα. Γιατί να εμπιστευετείς αυτούς? Γιατί αυτοί θα σε συμβουλέψουν με βάσει τις εμπειρίες τους και όχι με βάση πειράματα που έγιναν σε κάποιο κάστρο στη μακρινή Τρανσυλβάνια. Όλα αυτά τα πίνουν και οι ίδιοι, οπότε γιατί να σου πουν ψέματα...

    αν πιστευε κανείς πως η πρωτεϊνη η οποιοδήποτε συμπλήρωμα σκοτώνει γιατί να την πιεί...?
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-09-10 23:40 #44
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    να μην πιστεψεις κανεναν,να πας σε ενα φαρμακειο να αγορασεις πρωτεινη,και λεω φαρμακειο γιατι με την ιδια λογικη θα επαιρνες ανετα μια αντιβιωση απο εκει,και ρωτησε τον φαρμακοποιο τη εχει μεσα.Ειναι τοσο επικινδυνη οσο και το κρεας που αγοραζεις, που απο μικρο καταπινει τα παντα προκειμενου να ειναι ετοιμο την περιοδο που θα πωληθει.
    Η καταχρηση των παντων ειναι επιβλαβης.
    Αυτη ειναι η τελευταια φραση αυτου που διαβασες:Οι ουσίες αυτές μπορεί να βλάψουν το ήπαρ και τους νεφρούς, να προκαλέσουν καρδιακές αρρυθμίες και να ανεβάσουν την πίεση σε ανεπιθύμητα υψηλά επίπεδα αυτο συμβαινει μονο σε χρηση απογορευμενων ουσιων και οχι με την πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-09-10 23:41 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα, δε μου αρέσει να το παίζω έξυπνος. Προσωπικά παίρνω συμπληρώματα και γνωρίζω πως υπάρχουν κάποιοι κίνδυνοι, οι οποίοι συνήθως δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που παρουσιάζουν άτομα τα οποία δε γνωρίζουν καν τι υποτίθεται πως περιέχει ένα κουτί με συμπλήρωμα.

    Θα σου πω το εξής....εδώ πέρα υπάρχουν άτομα που καταπίνουν σκόνες και χάπια(δεν εννοώ τπτ παράνομο, μη παρεξηγηθώ) επι δεκαετίες και δεν έχουν πάθει τίποτα. Γιατί να εμπιστευετείς αυτούς? Γιατί αυτοί θα σε συμβουλέψουν με βάσει τις εμπειρίες τους και όχι με βάση πειράματα που έγιναν σε κάποιο κάστρο στη μακρινή Τρανσυλβάνια. Όλα αυτά τα πίνουν και οι ίδιοι, οπότε γιατί να σου πουν ψέματα...

    αν πιστευε κανείς πως η πρωτεϊνη η οποιοδήποτε συμπλήρωμα σκοτώνει δε θα την έπερνε...
    xaxa

    Μαλλον pennsylvania ηθελες να πεις!!!

    η Τρανσυλβάνια ειναι στην Ρουμανια!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία