Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 07-11-09 22:04 #16
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LoneWolf Εμφάνιση μηνυμάτων
    (Α ναι, κάτι σε ισοτονικό ποτό) Για πειτε ρε παιδια μηπως ξερετε καμια μαρκα γιατι εψαχνα και γω να παρω αλλα δεν εχω ιδεα απο αυτα
    Ευχαριστω

    Εγώ έπερνα το isostar σε μορφή σκόνης, φτιάχνεις μόνος σου το διάλυμα, έβγαινε πιο οικονομικά απ' ό,τι τα μπουκάλια.
    Μερικά ακόμη που θα βρεις εύκολα σε σούπερ μάρκετ είναι το gatorade και το powerade.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-11-09 23:06 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    αυτο εγω που παίρνω πολλα χρόνια είναι ενα προιον της μαγκίστερ φουντ γερμανικο που με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο το εχω δοκιμάσει σε στιβικούς ποδοσφαιριστες σε μότο κρός , με θεαματικα αποτελέσματα γιατι όλα σκόνες είναι αλλα κάποια κάνουν την διαφορα και μάλιστα η εταιρία είναι και χορηγός στο φόρουμ beauty and the beast κι άλλα μπορεί να είναι καλά απλα μιλάω για το συγκεκριμένο επειδή το εχω δοκιμάσει πάρα πολλα χρόνια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-09 16:46 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικά είναι όπως τα λέω γι αυτό τα συμπτωματα απλα το νερο μπέμπα δεν σε καλύπτει αν πάθεις κραμπες χρειάζεσε μέταλα και ηλεκτρολύτες και αν είναι εντονα πάρε μαγνήσιο θα υποχωρήσουν γρήγορα τα συμπτωματα , εγω σε εναν ποδοσφαιριστη που μου είπε οτι παθαίνει καθε μερα στον υπνο με το που του εδωσα ηλεκτρολύτες σε μέρες δεν είχε καθόλου συμπτώματα .

    και μετα συνεχίζεις κανονικα να πίνεις και η διατροφή σου να είναι πλούσια και σε λαχανικα (έτσι κι αλλιώς θερμίδες δεν εχουν) σε καθε γεύμα βασικό και θα είσαι σούπερ γούμαν
    Εχεις απόλυτο δίκιο. χτές το απόγεμα πήρα ένα διάλυμα που το βάζουμε στο νερό και ήπια κάμποσο από αυτό. Εχει μέσα ηλεκτρολύτες, μεταλλικά στοιχεία , ιχνοστοιχεία κ.λ.π. Μεσα σε δύο ώρες υποχωρήσαν τα πιασίματα που ένιωθα όλη μέρα από τις κράμπες. Ηπια και τα ποτάκια μου μετά, διασκέδασα και είναι όλα ύπο έλεγχο. θα τρώω και λαχανικά αν και δεν τρελένομαι για λαχανικά. Τέλος πάντων επειδή κατανοώ πως έχεις δίκιο θα προσπαθήσω να τρώω λαχανικά όχι βέβαια για να γίνω σούπερ γουμαν αλλά για να παραμείνω σουπερ μπέμπα!
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-11-09 20:39 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις απόλυτο δίκιο. χτές το απόγεμα πήρα ένα διάλυμα που το βάζουμε στο νερό και ήπια κάμποσο από αυτό. Εχει μέσα ηλεκτρολύτες, μεταλλικά στοιχεία , ιχνοστοιχεία κ.λ.π. Μεσα σε δύο ώρες υποχωρήσαν τα πιασίματα που ένιωθα όλη μέρα από τις κράμπες. Ηπια και τα ποτάκια μου μετά, διασκέδασα και είναι όλα ύπο έλεγχο. θα τρώω και λαχανικά αν και δεν τρελένομαι για λαχανικά. Τέλος πάντων επειδή κατανοώ πως έχεις δίκιο θα προσπαθήσω να τρώω λαχανικά όχι βέβαια για να γίνω σούπερ γουμαν αλλά για να παραμείνω σουπερ μπέμπα!

    μπερδεύτηκα σούπερ μπέμπα ηθελα να πώ και σεχυ μπέμπα , φαντασου να παθεις κράμπες σε καμια ιδιαίτερη στιγμή τι ξενέρωμα , αλλα χαίρομε που είδες διαφορα και καταλαβες πως μερικά απλα πράγματα αν τα κάνουμε μας κάνουν την ζωή ευκολότερη , γιατι οι ηλεκτρολύτες κραταν το νερό στους μυς και αν λείψουν έχουμε αυτα τα συμπτώματα και όσο νερο και να πίνουμε κουβάδες δεν κάνουμε τίποτε εκτός απο συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12