Θέμα: N.O.-Xplode (BSN)

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 221 από 221
  1. 08-05-12 00:49 #211
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ εδώ και 2 βδομάδες.Είμαι 66 κιλά και σχετικά αρχάριος . Τις πρώτες 3 μέρες 1 scoop , και μετά ανέβασα την δόση σε 2 scoop έως και τώρα. Μου δίνει μεγάλα πρηξίματα στην προπόνηση τα οποία όμως υποχορούν περιπου 1 ώρα αφού τελειώσω την προπόνηση , παρα πολύ καλή φλεβικότητα και αντοχή σε σημείο να μην θέλω να φύγω απ΄το γυμναστήριο. Ζαλάδες και άλλες παρενέργειες δεν είχα καθόλου . Πίνω κάθε μέρα 2 scoop 40 λεπτά πριν την προπόνηση εκτός κυριακής. Με λίγα λόγια μέχρι στιγμής δουλεύει πολύ καλά σε μένα ( ίσως επειδή είμαι λίγα κιλά και αρχάριος) αλλά δεν ξέρω πόσο γρήγορα θα το συνηθίσει ο οργανισμός μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-12 02:25 #212
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο biancoVerde Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χρησιμοποιώ εδώ και 2 βδομάδες.Είμαι 66 κιλά και σχετικά αρχάριος . Τις πρώτες 3 μέρες 1 scoop , και μετά ανέβασα την δόση σε 2 scoop έως και τώρα. Μου δίνει μεγάλα πρηξίματα στην προπόνηση τα οποία όμως υποχορούν περιπου 1 ώρα αφού τελειώσω την προπόνηση , παρα πολύ καλή φλεβικότητα και αντοχή σε σημείο να μην θέλω να φύγω απ΄το γυμναστήριο. Ζαλάδες και άλλες παρενέργειες δεν είχα καθόλου . Πίνω κάθε μέρα 2 scoop 40 λεπτά πριν την προπόνηση εκτός κυριακής. Με λίγα λόγια μέχρι στιγμής δουλεύει πολύ καλά σε μένα ( ίσως επειδή είμαι λίγα κιλά και αρχάριος) αλλά δεν ξέρω πόσο γρήγορα θα το συνηθίσει ο οργανισμός μου.
    παρε μονο τησ μερεσ που εχεισ προπο..τωρα αμα συνηθισεις τ 2 σκουπ μν ξεπερασεισ τ 3 αργοτερα γτ μονο ταχυπαλμια θ καταφερεισ να εχεισ...μπορεισ να κανεισ ενα οφ απο νο χ πλοντε καποιεσ μερες κ μετα να τ ξαναρχισεισ οταν καταλαβεις οτι τ εχεις συνηθισει..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-12 16:49 #213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε μονο τησ μερεσ που εχεισ προπο..τωρα αμα συνηθισεις τ 2 σκουπ μν ξεπερασεισ τ 3 αργοτερα γτ μονο ταχυπαλμια θ καταφερεισ να εχεισ...μπορεισ να κανεισ ενα οφ απο νο χ πλοντε καποιεσ μερες κ μετα να τ ξαναρχισεισ οταν καταλαβεις οτι τ εχεις συνηθισει..
    Μόνο τις μέρες που έχω προπόνηση πέρνω. Ευχαριστώ για τις συμβουλές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-10-13 14:18 #214
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Πηρα το advanced,στο ενα σκουπ την ακουσα γερα,σημερα θα παρω 3/4 του σκουπ,ειχα τα καλυτερα πρηξιματα π εχω δει απο νιτρικα,στην προπονηση τα δωσα ολα γευση πηρα καρπουζι,ειναι ακριβωσ οπωσ η τσιχλα καρπουζι της trident,καλη διαλυτοτητα,εκανε λιγο αφρο αλλα λεπτομερειες
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-10-13 15:46 #215
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηρα το advanced,στο ενα σκουπ την ακουσα γερα,σημερα θα παρω 3/4 του σκουπ,ειχα τα καλυτερα πρηξιματα π εχω δει απο νιτρικα,στην προπονηση τα δωσα ολα γευση πηρα καρπουζι,ειναι ακριβωσ οπωσ η τσιχλα καρπουζι της trident,καλη διαλυτοτητα,εκανε λιγο αφρο αλλα λεπτομερειες
    ποια έκδοση φίλε rambo? ευρωπαϊκή ή αμερικάνικη πήρες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-10-13 07:34 #216
    Προεπιλογή
    Eχω διαβασει καλες αξιολογησεις για το συγκεκριμενο.
    Μπραβο,καλα σου εκατσε!
    Φανταζομαι το αγορασες,δεν βρηκες κανενα δειγμα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-11-13 15:16 #217
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο....κομπρεσερ.....βγαζεις ανετα δυνατη προπονηση χωρις να εξαντληθεις......
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-11-13 02:27 #218
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Λοιπον το περνω εδω και ενα μηνα, καλη διαλυτοτητα αλλα μιλαμε για πολυ αφρο..η γευση ειναι αρκετα γλυκια(καρπουζι πηρα)..πρηξιματα καλα δυναμη επισης,αλλαλ οχι διαρκεια,αισθανομαι να με αφηνει στα μισα,το προβλημα ειναι οτι δδεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ και καθε μερα πεφτω στις 5
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-11-13 13:59 #219
    Προεπιλογή
    ανεβασε τα σκοοπ για να εχεις διαρκεια. τι ωρα πας gym?
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-11-13 14:03 #220
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Ανεβασα χτες και κοιμηθηξα ξημερωματα,αυτο ειναι το προβλημα οτι περνω την δοση στις 6
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-11-13 20:24 #221
    Προεπιλογή
    το χω φτασει μεχρι τα 3,5 σκοοπ το νο2 αλλα το επερνα στις 12 το πρωι και με ''αφηνε '' κατα τισ 10 το βραδυ. 6 η ωρα νομιζω οτι ειναι σχετικα αργα . . .
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415