Σελίδα 23 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132122232425 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 331 έως 345 από 489
  1. 15-06-12 00:15 #331
    Προεπιλογή
    Αυτη ειναι η 2η εκδοση του. Σε λιγο καιρο βγαινει και η 3η εκδοση του που θα ειναι ακομα πιο μαπα. Δε καταλαβαινω γιατι το κανουν αυτο.. Γενικα οι περισσοτερες εταιριες σε επομενες εκδοσεις συμπληρωματων, βαζουν λιγοτερο δραστικες ουσιες και σιγουρα λιγοτερο αποτελεσματικες..

    Το 3'3,3'5 σιγουρα λειτουργουν στο θεμα λιποδιαλυση και δε νομιζω οτι τα αφαιρεσαν επειδη ειναι επικινδυνα..

    Μαλλον δεν θελουν να βλεπουμε αποτελεσματα μεσα σε μικρο χρονικο διαστημα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-06-12 12:50 #332
    Προεπιλογή
    η μαλλον δε θελουν να έχουν θέματα και να τους κοβει ο FDA σε καποιες πολιτιες ή χώρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-06-12 20:40 #333
    Προεπιλογή
    Κοβεται πουθενα η diiodothyronine? Σε απαντηση που τους εστειλα λετε οτι αλλαξαν την φορμουλα εξαιτιας του γερανιου. Δεν αναφεραν ομως κατι για το Τ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-06-12 16:17 #334
    Προεπιλογή
    Μου έρχονται.

    Lipo 6 Black με την ίδια φόρμουλα που έχει το Lipo 6 Black που πωλείτε εδώ, στο e-shop του bodybuilding.gr
    Lean Xtreme
    DCP

    Αυτό θα είναι το stack μου για τον Ιούλιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-06-12 16:42 #335
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου έρχονται.

    Lipo 6 Black με την ίδια φόρμουλα που έχει το Lipo 6 Black που πωλείτε εδώ, στο e-shop του bodybuilding.gr
    Lean Xtreme
    DCP

    Αυτό θα είναι το stack μου για τον Ιούλιο.
    Πως εισαι σιγουρος οτι ειναι η ιδια εκδοση; Παρατηρω οτι τα site δε ανανεωνουν τα label απο τα προϊοντα τους.. Εμενα το alpha t2 ελεγε οτι ειχε την methylsynephrine ( παλια εκδοση ), αλλα μου ηρθε η καινουρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-06-12 17:14 #336
    Προεπιλογή
    Είμαι απόλυτα σίγουρος, γιατί όταν το έβαλα στο καλάθι μου (στο site που το αγόρασα) είδα και είχε την φόρμουλα την παλιά που είχε και 3,3 diiodo l thyronine, αυτήν που είχα δουλέψει πέρσι, μου φάνηκε παράξενο γιατί ξέρω ότι αυτή η φόρμουλα δεν υπάρχει ποια.
    Πριν ολοκληρώσω την παραγγελία μου, από κάτω μπορούσα να γράψω ότι ήθελα, σαν υστερόγραφο.
    Το εκμεταλλεύτηκα και τους έγραψα για το lipo 6 black, πριν μου το στείλουν να επιβεβαιώσουν αν είναι η φόρμουλα που δείχνουν στο site.
    Με πήραν τηλ. και μου ζήτησαν συγνώμη και μου είπαν ότι έχουν κάνει λάθος, η φόρμουλα που έδειχναν στο site δεν υπάρχει και την άλλαξαν αμέσως, βάζοντας την σωστή, η σωστή φόρμουλα ήταν αυτή που έχει και του lipo 6 black που έχουμε εδώ στο e-shop.
    Δεν έχει 3,3 diiodo l thyronine, έχει 3,5 diiodo l thyronine, μου είπαν και ευχαριστώ που τους βοήθησα και το αντιλήφθηκαν έγκαιρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-06-12 23:23 #337
    Προεπιλογή
    εφόσον έχω φάει μετά από πόση ώρα μπορώ να τα πάρω για να δουλέψουν? το πρωί τα περνώ 30 λεπτά πριν φάω.

    επίσης το περνώ κάθε μέρα?και τις μέρες on και off? και σαββατοκύριακο?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-06-12 00:29 #338
    Προεπιλογή
    Με τα καινουργια συστατικα επηρεαζει θυρεοειδη?
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-12 14:18 #339
    Προεπιλογή
    Οχι, δεν επηρεαζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-06-12 21:47 #340
    Προεπιλογή
    εφόσον έχω φάει μετά από πόση ώρα μπορώ να τα πάρω για να δουλέψουν? το πρωί τα περνώ 30 λεπτά πριν φάω.

    επίσης το περνώ κάθε μέρα?και τις μέρες on και off? και σαββατοκύριακο?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-06-12 22:09 #341
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Μετα απο κανά 2ωρο μπορείς να πάρεις τον λιποδιαλυτη νομίζω!!παιρνεις καθε μέρα φιλε μου αλλα την δόση που προτείνεται για τις οφ μερες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-12 17:20 #342
    Προεπιλογή
    Καθε μερα. Μια δοση 30 λεπτα πριν το πρωϊνο και η επομενη δοση 30 λεπτα πριν την προπονηση. Ποτε το βραδυ, γιατι εχει ισχυρα διεγερτικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-12 16:34 #343
    Το avatar του χρήστη BODYMPAL

    Εγγραφή
    05-04-2011
    Περ.
    XANIA KΡHTH!
    Μηνύματα
    208
    Exclamation
    καλησπερα!!περνω το λιπο 6 μπλακ εδω και 3 βδομαδες αλλα οχι στην συνιστωμενη δοσολογια!! Δηλαδη περνω ενα χαπι το πρωι και ενα πριν την προπονηση ολα καλα ως εδω...
    με το που αρχισα τα πρωτα μου μπανια μετα απο μια βδομαδα αρχισα να βγαζω κατι πολυ εντονα εξανθηματα μετα απο 15 λεπτα το πολυ στον ηλιο και πονανε αρκετα θα ελεγα..στο λαιμο και στν περιοχη της κοιλιας ΜΟΝΟ θελς να πω δεν ειναι σιγουρα εγκαυμα αυτο μου το ειπαν ολοι οσοι το ειδαν ..ειπαν σιγουρα ειναι αλεργικο.....φευγοντας απο τη θαλασσα μετα απο 6 ωρες φευγουν μεχρι και την επομενη φορα που ξαναβγενω στον ηλιο......ηθελα τη γνωμη σας πανω στο θεμα...πιστευω πως μια και ειναι θερμογενετικο ισως αντιδρα ετσι στο σωμα μου 'η καποια ουσια με το δερμα μου και τον ηλιο......τι πιστευεται ???εχει παθει καποιος κατι παρομοιο????
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-12 17:30 #344
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BODYMPAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα!!περνω το λιπο 6 μπλακ εδω και 3 βδομαδες αλλα οχι στην συνιστωμενη δοσολογια!! Δηλαδη περνω ενα χαπι το πρωι και ενα πριν την προπονηση ολα καλα ως εδω...
    με το που αρχισα τα πρωτα μου μπανια μετα απο μια βδομαδα αρχισα να βγαζω κατι πολυ εντονα εξανθηματα μετα απο 15 λεπτα το πολυ στον ηλιο και πονανε αρκετα θα ελεγα..στο λαιμο και στν περιοχη της κοιλιας ΜΟΝΟ θελς να πω δεν ειναι σιγουρα εγκαυμα αυτο μου το ειπαν ολοι οσοι το ειδαν ..ειπαν σιγουρα ειναι αλεργικο.....φευγοντας απο τη θαλασσα μετα απο 6 ωρες φευγουν μεχρι και την επομενη φορα που ξαναβγενω στον ηλιο......ηθελα τη γνωμη σας πανω στο θεμα...πιστευω πως μια και ειναι θερμογενετικο ισως αντιδρα ετσι στο σωμα μου 'η καποια ουσια με το δερμα μου και τον ηλιο......τι πιστευεται ???εχει παθει καποιος κατι παρομοιο????
    μπαα...δεν νομιζω φιλεε πρωτη φορα το ακουω αυτο.....αμα συνεχισουν να βγαινουν σταματα για λιγο to lipo 6 και δες τι θα γινει....αν δεν φυγουν γρηγορα στον δερματολογο
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-12 20:02 #345
    Το avatar του χρήστη BODYMPAL

    Εγγραφή
    05-04-2011
    Περ.
    XANIA KΡHTH!
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    αυτο εκανα!σημερα δεν πηρα καθολου για να δουμε....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 23 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 132122232425 ... ΤελευταίαΤελευταία