Σελίδα 31 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 212930313233 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 451 έως 465 από 489
  1. 02-04-14 10:14 #451
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panosultras13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραίο μου φαίνεται...το έχεις δοκιμάσει?
    ναι αλλα σε συνδιασμο με νιτρικο και ειναι πολυ καλο,φιλος που που γυμναζομαστε μαζι το ειχε δοκιμασει με λιπο με πολυ καλα αποτελεσματα
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-14 11:21 #452
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dynamitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει 6-7 καφέδες δεν πίνω με τίποτα...3 συνήθιζα να πίνω...1 πρωί 1 κατα τις 12 και 1 το απόγευμα...για την ώρα έκοψα τον καφέ το πρωί και το απόγευμα οταν και περνώ το lipo...για να πω την αλήθεια δεν με τραβάει κιόλας το να πιω καφέ...ίσως βέβαια να ειναι και η ιδέα μου!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    μονο εμέμα με τραβάει οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-14 13:10 #453
    Το avatar του χρήστη niath7

    Εγγραφή
    05-10-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Ούτε πίεση έχω, ούτε κανένα πρόβλημα υγείας. Αφού οι γιατροί όταν βλέπουν τις εξετάσεις μου αναρωτιούνται μπας και έχει γίνει λάθος. Δυστυχώς ή ευτυχώς η καφεΐνη δε με πιάνει καθόλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-14 15:15 #454
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MaxPower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα , αν περνώ τους λιποδιαλυτές και δεν κανω καθόλου γυμναστική θα καίω λίπος ή όχι ; επειδή δεν μπορώ να τρέξω ούτε 10 λεπτα
    ...θεος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-14 15:25 #455
    Προεπιλογή
    Ναι φυσικα και μπορεις, ειδικα σε συνδυασμο με την ζωνη αδυνατισματος θα γινεις εξαπακετος σε μολις 2 βδοιμαδες. Προτεινω να σου την δενει καποιος αλλος την ζωνη για να μην κουραζεσαι. Για να φαινονται και οι 8 κοιλιακοι, τριψε και μια τσουσκα πιπερια μεσα στην ζωνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-14 13:31 #456
    Προεπιλογή
    παιδια διαβασα σχεδον όλο το θέμα τουλαχιστον τα ποστ απο το 12 και μετά αλλα δεν βρήκα καποιο να κάνει κάποιο review.Γιαυτό καποιος που το έχει δοκιμάσει ας μου απαντήσει.Πως τα πάει το συγκεκριμένο σε
    1)κόψιμο όρεξης΄
    2)Ενέργεια
    3)φλεβικότητα
    4)ενταση
    5)μυικο πριξιμο
    Τώρα παίρνω το thermovol που μου προσφέρει τα πιο πάνω με ικανοποιτικά αποτελέσματα,αλλά θέλω να δώ μπας και το lipo μου προσθέρει κάτι παραπάνω.Αν κάποιος έχει δοκιμάσει και τα δύο και μπορεί να κάνει κάποια συγκριση ακόμη καλύτερα.Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-05-14 13:50 #457
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Μιας και προχθες μου τελειωσε το κουτι


    1)κόψιμο όρεξης΄ ΟΧΙ
    2)Ενέργεια ΟΧΙ
    3)φλεβικότητα ΟΧΙ
    4)ενταση ΟΧΙ
    5)μυικο πριξιμο ΟΧΙ


    Το Lipo-6 ειναι λιποδιαλυτικο. Εκτος απο το πρωτο ερωτημα σου, (που εμενα δε μου εκοψε καθολου την ορεξη) ολα τα αλλα δε "κολλανε" με το προιον

    2 κιλακια τα εχασα η αληθεια ειναι, αλλα ολο το μηνα εκανα ποδηλατο 10 χλμ τη μερα (ξυπνημα, Lipo-6, ποδηλατο 5 χλμ, πρωινο, και το μεσημερι παλι Lipo-6 νηστικος, 5 χλμ ποδηλατο, σπιτι, γευμα)

    Με απλα λογια και για να μη σε κουραζω, αν δε προσθεσεις αεροβιο και βελτιωσεις τη διατροφη σου, τιποτα δε θα δουλεψει
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-05-14 00:02 #458
    Προεπιλογή
    Καλησπερα, σε γνωστή εταιρία συμπληρωματον η προτεινόμενη δόση είναι Από μια κάψουλα μετά από κάθε κύριο γεύμα ή πριν την προπόνηση. Μην υπερβείτε τις 3 κάψουλες ημερησίως και σε άλλη Παίρνετε 3 κάψουλες το πρωί και άλλες 3 κάψουλες το απόγευμα πριν απο κάθε γεύμα.
    εσείς τι λετε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-05-14 06:47 #459
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και προχθες μου τελειωσε το κουτι


    1)κόψιμο όρεξης΄ ΟΧΙ
    2)Ενέργεια ΟΧΙ
    3)φλεβικότητα ΟΧΙ
    4)ενταση ΟΧΙ
    5)μυικο πριξιμο ΟΧΙ


    Το Lipo-6 ειναι λιποδιαλυτικο. Εκτος απο το πρωτο ερωτημα σου, (που εμενα δε μου εκοψε καθολου την ορεξη) ολα τα αλλα δε "κολλανε" με το προιον

    2 κιλακια τα εχασα η αληθεια ειναι, αλλα ολο το μηνα εκανα ποδηλατο 10 χλμ τη μερα (ξυπνημα, Lipo-6, ποδηλατο 5 χλμ, πρωινο, και το μεσημερι παλι Lipo-6 νηστικος, 5 χλμ ποδηλατο, σπιτι, γευμα)

    Με απλα λογια και για να μη σε κουραζω, αν δε προσθεσεις αεροβιο και βελτιωσεις τη διατροφη σου, τιποτα δε θα δουλεψει
    Αεροβιο κάνω 1 ώρα το πρωί και προπόνηση τη νύχτα + βάρη το απόγευμα. Ξέρω πως οι λιποδιαλυτιτες δεν σχεδιαστικαν για αυτά. Αλλά απο ότι διάβασα μερικοι απο αυτους σου τα προσφέρουν έμμεσα.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-05-14 10:00 #460
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukas_ael Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα, σε γνωστή εταιρία συμπληρωματον η προτεινόμενη δόση είναι Από μια κάψουλα μετά από κάθε κύριο γεύμα ή πριν την προπόνηση. Μην υπερβείτε τις 3 κάψουλες ημερησίως και σε άλλη Παίρνετε 3 κάψουλες το πρωί και άλλες 3 κάψουλες το απόγευμα πριν απο κάθε γεύμα.
    εσείς τι λετε??
    Εμεις λεμε οτι προκειτε για δυο διαφορετικα προιοντα
    Το ενα ( Lipo-6) εχει δοσολογια 3 + 3 ενω το αλλο ( Lipo-6 concentrate) εχει 1 + 1
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-05-14 19:51 #461
    Προεπιλογή
    καλησπερα γνωριζετε αν το lipo 6 το απλο εχει μεσα γιοχιμπινη??? (ευρωπαικη εκδοση)
    η αμερικάνικη εχει νομιζω!

    συνδιασμος lipo 6 black(ευρωπαικο) + SNS - Yohimbe 2.5 θα κρασαρω στο τελος της ημερας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-05-14 21:13 #462
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    hemavol
    και πως τα συνδυάζεις;
    lipo το πρωί και hemovol πριν την προπόνηση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-06-14 13:28 #463
    Προεπιλογή
    Μην το πάρει κανείς...ΜΟΥΦΑ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-06-14 13:31 #464
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Γιατί έτσι?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-06-14 00:15 #465
    Προεπιλογή
    Kαλησπέρα,

    Παιδιά θα παραγγείλω εντός των ημερών το lipo6 black..θεωρειτε ότι είναι καλό λιποδιαλυτικο?
    Το χρειάζομαι για να με βοηθήσει για να μου δω΄σει μια ώθηση για ενεργοποιήση του μεταβολισμού και κάψιμο λίπους με αποτέλεσμα το αδυνάτισμα.
    Δεν είμαι υπέρβαρος απλά προέρχομαι από ριξη χιαστών και τώρα δυναμώνω στο γυμναστήρι για αν επανέλθω στην ενεργό δράση..θα με βοηθήσει?
    Ουσιαστικά είμαι 1.83 και 87 κιλά τώρα και θέλω να με βοηθήσεί να χάσω τέσσερα με πέντε κιλα..

    Αναμένω την απάντηση σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 31 από 33 ΠρώτηΠρώτη ... 212930313233 ΤελευταίαΤελευταία