Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 107
  1. 13-11-09 19:38 #16
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    MuscleBuildingMachine **Τσέκαρε αυτό Πριν ΤΟ χρησιμοποιήσεις**


    !!!Warnings: Not suggested for use in children under the age of 18 or in people who have been diagnosed with hypertension, kidney disease, or thalassemia!!!


    !!!Προειδοποιήσεις: Δεν προτείνεται για χρήση σε παιδιά κάτω των 18 ετών ή σε άτομα που έχουν διαγνωστεί με υπέρταση, νεφρική νόσο, ή θαλασσαιμία. Μην χρησιμοποιείτε εάν έγκυος.!!!
    Τα 18 τα έκλεισα πρίν 12 χρόνια....... & τελευταία φορά που κοίταξα η κοιλιά μου ήταν φουσκωμένη μόνο από 2 κομμάτια στήθος γαλοπούλας, 2 βραστες πατάτες, λίγο μπρόκολο και αρκετά καρότα............

    Σήμερα δοκίμασα ένα δειγματάκι της size on που έφτασε στα χέρια μου. Να σημειώσω ότι 2 ώρες πρίν την προπόνηση έφαγα 2 ψωμάκια του τοστ (ολικής) με 3 φέτες γαλοπούλα και 2 τυρί, ένα μήλο και μιση ώρα πρίν την προπόνηση ένα scoop whey με νερό. Το σέηκερ με το size on το ετοίμασα και το πήρα μαζί μου.

    Οφείλω να ομολογήσω ότι η προπόνηση ήταν λίγο πιο γρήγορη σε σχέση με άλλες μέρες με μικρότερα διαλλείμματα αλλά τα σετ σταθερά σε ρυθμό. Επιδίωξα να έχω αυτόν τον ρυθμ΄για να δώ πώς θα ανταποκριθώ. Όλα οκ. Κιλά δεν ανέβασα αλλά πρόσθεσα τουλάχιστον άλλες 2 με 3 επαναλήψεις σε κάθε άσκηση. Σήμερα έπαιζα πλάτη & τρικέφαλα. Αυτό που μου έκανε εντυπωση και με προβλημάτισε αρκετά, ήταν ότι παρά τον ρυθμό της προπόνησης ίδρωσα ελάχιστα εώς καθόλου σε σχέση με προηγούμενη φορά.

    Τώρα, σχεδόν 1μιση ώρα μετά την προπόνηση, νοιώθω λίγο πιασμένος....!!! Αυτό που δεν μου άρεσε πολύ ήταν η γεύση. Δοκίμασα το arctic lemon ice ή κάπως έτσι τεσπα και ήταν πάάάάάρα πολύ γλυκό. Ειδικά πρός το τέλος το έπινα και με έπινε. Αλλα όπως λέω πάντα η γεύση είναι εντελώς υποκειμενικό θέμα. Αυτάάά...!!!
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-09 03:01 #17
    Προεπιλογή size on
    παιδια εχω ψαξει να βρω την ακριβης περιεκτηκοτητα του size on tis gaspari nutrition σε κρεατινη ανα δοση αλλα διαπιστωσα πωσ δεν γραφει τπτ...κ σε αρκετα αλλα δεν εχει ενδειξεις...μηπως ξερετε γιατι το κανανε αυτο??ειναι αξιοπιστω αυτο το προιον???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-12-09 20:52 #18
    Προεπιλογή Ερωτήσεις για το SIZE ON της Gaspari
    χαιρετω

    μηπως ξερει κάποιος τι ακριβως κανει το size on? τι δοσολογία χρειαζεται και αν ειναι αναγκαιο να κανεις κυκλους με το συγκεκριμενο προιον??

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-12-09 21:51 #19
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαιρετω

    μηπως ξερει κάποιος τι ακριβως κανει το size on? τι δοσολογία χρειαζεται και αν ειναι αναγκαιο να κανεις κυκλους με το συγκεκριμενο προιον??

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...t=size+gaspari
    Τι δοσολογια θα την βρεις μονος σου αναλογα με τις αναγκες σου.
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-12-09 14:32 #20
    Προεπιλογή
    Παντως η δοσολογια λεει για μετα τη προπονηση οποτε για να το λενε κατι θα ξερουνε....

    Το προιον θελει κυκλους του τυπου 1 μηνα μεσα 1 εξω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-01-10 16:08 #21
    Προεπιλογή
    ρε παιδια εχω παρει το size on σε ταμπλετες μορφη.Ξερει κανεις ποσο πρεπει να περνουμε και ποτε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-01-10 19:00 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια εχω παρει το size on σε ταμπλετες μορφη.Ξερει κανεις ποσο πρεπει να περνουμε και ποτε?
    Το κουτί δεν γράφει οδηγίες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-01-10 21:33 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kaiowas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κουτί δεν γράφει οδηγίες?
    λεει 6 ταμπλετες το πρωι αλλα πολλοι λενε οτι πρεπει να τα παιρνεις μετα την προπονηση.για αυτο ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-02-10 19:13 #24
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    θα το χρησιμοποιησω το διαολι σε κανα δυο εβδομαδες...


    τι δοσολογια προτεινετε?θα δοκιμασω να το πινω κατα τη διαρκεια της προπονησης.... μου αρεσει και σαν ιδεα... και με επηρεαζει αρκετα το placebo effect.... εδω αν δεν πινω νερο κατα τη διαρκεια της προπονησης νοιωθω οτι κατι δεν παει καλα και τρεχω στο ψυγειο...
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-02-10 12:50 #25
    Προεπιλογή
    το πηρα κι εγω κι το εχω αρχισει εδω και 3 ημερες.
    αν και νωρις ακομα νιωθω απο τωρα οτι εχει ξεκινησει να δουλευει!!!
    πειτε καμια γνωμη με τι αλλο μπορει να συνδυαστει για μεγιστα αποτελεσματα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-02-10 23:34 #26
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Το πηρα και εγω.... συνδυασετο με SuperPump250 !
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-02-10 16:02 #27
    Προεπιλογή
    Μάγκες το size on που το είχα πάρει πέρσι σε συνδυασμό με super pump 250 ήταν γαματο...τουμπάνιασμα, σε ξεκουράζει πιο γρηγορα αναμεσα στα σετ...βεβαια αυτο με προυποθεση οτι δεν κανεις προτερη χρηση κρεατινης για παραπανω απο μηνα, γιατι δε θα δεις και μεγαλη διαφορα...βασικα ενα πολυ καλο ειναι οτι η ζαχαριτσα που εχει και μερικοι φωναζουν γιαυτο, ειναι καλο γιατι τα επιπεδα ινσουλινης πεφτον τραγικα στις προπονησεις και ετσι κι αλλιως πρεπει να τα σηκωσουμε μετα με ροφημα υψηλου γλυκαιμικου δεικτη (αλλιως κανει παρτυ η κορτιζολη, η ορμονη του μυικου καταβολισμου)
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-02-10 16:04 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -panos- Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πηρα κι εγω κι το εχω αρχισει εδω και 3 ημερες.
    αν και νωρις ακομα νιωθω απο τωρα οτι εχει ξεκινησει να δουλευει!!!
    πειτε καμια γνωμη με τι αλλο μπορει να συνδυαστει για μεγιστα αποτελεσματα???

    Τα γνωστά:

    Δυνατό πρωινό, καλή ξεκούραση, κομμένα αλκοόλ και τηγανητά, καλη πηγη πρωτεινων και φυσικα ορθως κατανεμημενη προπονηση
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-02-10 18:35 #29
    Προεπιλογή
    το θεμα ειναι ομως πως θα τα περνω..
    το size on το πινω κατα την διαρκεια της προπονησης οπως λεει στο κουτι.
    αν παρω και το super pump μιση ωρα πριν δεν μου κολαει και πολυ..
    εσεις τι λετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-02-10 19:16 #30
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -panos- Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα ειναι ομως πως θα τα περνω..
    το size on το πινω κατα την διαρκεια της προπονησης οπως λεει στο κουτι.
    αν παρω και το super pump μιση ωρα πριν δεν μου κολαει και πολυ..
    εσεις τι λετε?
    Παρε το superpump πριν την προπονηση και το size on μετα...εγω αυτο εκανα οταν τα ειχα παρει ενα καιρο...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία