Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 55 από 55
  1. 24-10-10 23:20 #46
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φωτη δεν πειραζει,εξαλλου ο Tomas Bures ειναι γνωστος αθλητης της NABBA με πολλα γενικα,ο Ηλίας τον ξερει πολυ καλα...
    Δυστυχως για τον Αντωνη επεσε πανω του και του στερησε και τον Γενικο Τίτλο,περα από την πρωτια στην ψηλή κατηγορία που κερδισε..
    O Αντωνης θα εχει την ευκαιρία να τον διεκδικησει στον επόμενο του αγωνα,θυμηθείτε το!!
    υ.γ.Φωτη να φτιαξουμε ενα τόπικ για τον Tomas!

    έτσι κώστα τον ξέρω πολύ καλά μάλιστα έχω παίξει 2 φορές σε αγώνα μαζί του , ,ια στο γιούνιβερς και μια στην χρυσούπολη στο πανευρωπαικό ,όπου έχω βάλει και φωτο στο φόρουμ μαζί του , όπου παίξαμε στο γενικό , απίστευτη κατάσταση φοβερή ποιότητα με τα ρούχα δεν φαινόταν αλλα στην σκηνή λές και τον είχες γδάρει και με τέτοια ποιότητα και φόρμα είχε φοβερές δυνάμεις και ήταν μαχητικός .
    στον συγκεκριμένο αγώνα με τον αντώνη ήταν πιο ογκώδης απο άλλες φορές αλλα έχανε λίγο απο την γνωστή του φόρμα , πραγματικα έπεσε στην περίπτωση ο αντώνης γιατι αν δεν ήταν αυτός θα έπαιρνε και γενικό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-10 23:27 #47
    Προεπιλογή
    Κάτι τέτοια άρθρα δν πρέπει να χάνονται βρε παιδιά!
    Κάπου πρέπει να τα συγκεντρώσουμε! (Το λέω κι για εμένα που δεν το'χα δει!)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-10-10 09:27 #48
    Το avatar του χρήστη spirospros

    Εγγραφή
    30-12-2007
    Περ.
    PERISTERI
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    φοβερος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-11-10 23:01 #49
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Σημερα βρεθικα για προπονηση στο γυμναστηριο του στην αττικη. πολυ οργανομενο σε οργανα αλλα σχετικα παλια.

    ειχαμε και μια κουβεντουλα και μου φανικε απολυτα προσγιομενος

    συνχαρητιρια και απο μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-12-10 14:31 #50
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Μια περσινη φωτο του Κονδυλη!!

    Φοβερος ομως

    Όνομα: 8735_102632503084021_100000118156990_67931_6106787_n.jpg Εμφανίσεις: 4251 Μέγεθος: 48,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-12-11 22:30 #51
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Τοποθετώ στο τοπικ του Κονδυλη αυτη την φωτογραφία,από το τόπικ με τους πρωταθλητες του μπραντεφερ.
    Εδω δεν γνωρίζω το αποτελεσμα της φιλικης αναμετρησης με τον Πανάρετο,αλλά ο Αντωνης ειναι φοβερος !

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιες ακόμα φωτογραφίες:

    Μια φιλική αναμέτρηση με τον Αντώνη Κονδύλη:


    Αναμενουμε την επόμενη αγωνιστική του εμφάνιση,παντα κλεβει τις εντυπωσεις ο Αντωνης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-12-11 12:46 #52
    Προεπιλογή
    Οσο και φιλικη να ηταν καποια συμπερασματα βγηκαν. Ο Κονδυλης απλα χαρμα οφθαλμων...... ψαρωτικος , με μια χερουκλαΟ Παναρετος με συμμαχο τη ψυχαρα του και τη τεχνικη...........μη σας ξεγελαει η εικονα !!!
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-12-11 20:26 #53
    Προεπιλογή THE EYE OF THE TIGER
    Τον Αντωνη τον συναντησα για πρωτη φορα στα αποδυτηρια ενος αγωνα.Φορουσε κοντομανικη μπλουζα, και μολις ειδα τα χερια του -ασφιχτα-ειπα μεσα μου :αυτος σιγουρα θα βγει πρωτος στο γενικο και ανετα.Εκεινος ομως δεν κατεβηκε στον αγωνα.Απλως ζεσταινε ενα αθλητη του.Φυσικα εντυπωσιαστηκα αφου ειδα ενα τοσο προχωρημενο αθλητη ,και ενω αυτος ηταν off season να μοιαζει οτι θα διαγωνιστει.
    Ειχα καιρο να παω σε αγωνες και ετσι εσπευσα να ενημερωθω.Μου ειπαν ολοι για τις φοβερες επιδοσεις του.
    Πηγα και στο γυμναστηριο του.Ειναι και οργανωμενο και σκληροπυρηνικο και τεραστιο.




    Ο Αντωνης εχει πολλα γεννετικα στοιχεια απο εκεινα που χρειαζεται ενας πρωταθλητης ,και αν συνεχισει ετσι, θα φερει διεθνη αναστατωση.
    Δεν ειναι απλως πρησμενος και με αγγεια.Εχει αληθινη γραμμωση,και μετρας μια-μια τις χιλιαδες ινες του.
    Τραχυτατοι μυς,νομιζεις οτι θα εκραγει.Αρκει να κοιταξεις στα ματια αυτον τον αθλητη,για να καταλαβεις ποσο αποφασισμενος ειναι.
    Μου φαινεται οτι θα αποκτησουμε συντομα και την πεμπτη μας IFBB καρτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-03-14 19:35 #54
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    5 χρονια έχουν περάσει από τους τελευταίους αγώνες του Αντώνη Κονδύλη,από το 2009...
    Ο Αντώνης επιστρέφει στην σκηνή και είναι ήδη στην προετοιμασία του για τους αγώνες του Μαϊου/Ιουνίου απ΄οτι πληροφορήθηκα !

    Όνομα: 1249241809.jpg Εμφανίσεις: 1197 Μέγεθος: 83,2 KB


    Όνομα: 1255262875.jpg Εμφανίσεις: 1747 Μέγεθος: 86,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-03-14 20:36 #55
    Προεπιλογή
    Ευχαριστη ειδηση!Αναμενεται τρομερο επιπεδο φετος...Με λυπει ομως πως πανελληνιο wabba και Μεσογειακο γινονται την ιδια μερα...Ειναι κριμας να πρεπει να διαλεξουμε αναμεσα στους δυο αγωνες.Καλη επιτυχια στον Αντωνη!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234