Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 218
  1. 22-11-09 16:49 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Σωστα,παρε και εγυ Γιαννη σε αυτό τοτηλεφωνο να ρωτησεις !!Από ότι εχω δει έχουν βγαλει ολοκληρη σειρα προϊοντων,όχι μονο πρωτεϊνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-11-09 17:04 #17
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Ναι, και όλη η σειρά είναι σε καλές τιμές. Εγώ λέω να χτυπήσω μια δεξτρόζη αύριο 12,50 το 1,5 κιλό, από φαρμακεία την παίρνω 9 το κιλό, συμφέρει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-11-09 13:11 #18
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, και όλη η σειρά είναι σε καλές τιμές. Εγώ λέω να χτυπήσω μια δεξτρόζη αύριο 12,50 το 1,5 κιλό, από φαρμακεία την παίρνω 9 το κιλό, συμφέρει.
    Εγώ 3,90€/1 κιλό από φαρμακείο 5 κιλά πήρα 19,50
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-11-09 14:30 #19
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Πήρα τηλέφωνο πριν από λίγο. Η εταιρία είναι της xtreme stores, τα προϊόντα εισάγονται από το εξωτερικό, συγκεκριμένα από την Ιρλανδία και συσκευάζονται στην Ελλάδα. Η κοπέλα που μίλησα μάλλον δεν ήταν η πιο αρμόδια (μιας και ρώτησε για να μου απαντήσει) και της τα έβγαζα με το τσιγκέλι, μάλλον νόμιζε ότι ετοιμάζομαι να τους μηνύσω και φταίει αυτή. Ωστόσο φάνηκε ειλικρινής η απάντηση μιας και ήταν αρκετά άμεση και χωρίς να προσπαθήσει να με πείσει ότι είναι η καλύτερη εταιρία του κόσμου. Αυτά. Ωστόσο καλό θα ήταν να πάρουν να ρωτήσουν κι άλλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-11-09 01:00 #20
    Προεπιλογή gnomes sas parakalo :D
    γνώμη για αυτήν την προτaίινh ? COMPLETE WHEY / 908 gr (WARRIORLAB)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-11-09 01:08 #21
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6098

    Φίλε υπάρχει και το search
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-11-09 01:33 #22
    Προεπιλογή
    σκέφτομαι αύριο να αγοράσω...ποιοτικά είναι καλή ?διάβασα όλα αυτά που λέτε από πάνω και είμαι απός μπερδεμένος θα ήμουν ευγνώμων με μια κάπως άμεση απάντηση

    ευχάριστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-11-09 01:37 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Eίναι πολύ φρεσκο προιον για να υπάρχουν reviews,πλεονεκτημα του η χαμηλη του τιμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-11-09 01:50 #24
    Προεπιλογή
    μου την πρωτεΐνεΐς η μου προτείνεις κάτι πιο ακριβο εφόσον υπάρχουν και reviews "γιαυτο"..ναι μεν το "οικονομιkο" με βοηθάει αλλα τι κρίβει από πίσω το οικονομικό :Ο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-11-09 02:04 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    δεν την έχω δοκιμασει αλλα η τιμή είναι ελκυστική,προσωπικα δεν θα είχα πρόβλημα να την αγόραζα,ειδαλλως πας σε στανταρ επιλογες ON (Gold Whey),Reflex (Instant Whey),Gaspari κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-11-09 02:53 #26
    Προεπιλογή
    καλησπέρα σας φίλοι μου...την πήρα την προτείνη και είμαι έτοιμος να την δοκιμάσω...απλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι..

    πηγαίνω πρωί στο γυμναστήριο..δηλαδή τρώω πρωινό στις 10(+προτείνη) και γυμναστήριο τελειώνω στις 12(προτείνη)

    μήπως είναι λίγο κοντινά οι ώρες η δεν παίζει ρολο?

    ευχάριστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-11-09 10:35 #27
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Είναι πολύ σύντομα. Αν τρως στις 10 σωστό πρωινό, μπορείς να ΠΑΣ στις 12.00. Παίζει κάποιο ρόλο και ως προς το φούσκωμα και ως προς την απορρόφηση των τροφών, ειδικά αν περιέχει λίπος του πρωινό σου δεν προλαβαίνει να απορροφηθεί σημαντικό τμήμα σε 1 ώρα. Αν σκέφτεσαι για το πόσο κοντά είναι οι λήψεις πρωτεΐνης, μη προβληματίζεσαι, μετά την άσκηση πάντα μπορούμε να πάρουμε πρωτεΐνη.
    Καλή προπόνηση, περιμένουμε εντυπώσεις από την whey.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-11-09 15:24 #28
    Προεπιλογή
    λοιπόν παιδιά γύρισα σήμερα από το gimnstirio

    σκέφτηκα na περνώ την whey μονο μετά το gym γιατί ούτε bb θέλω να γίνω αλλα ούτε θέλω να έχω τα "ιπεργριγορα" αποτελέσματα(σιγά σιγά εξάλλου χτίζονται σωστά πράγματα)

    δηλαδή σκέφτομαι να περνώ μια δόση απλά μετά το γυμναστήριο και έτσι θα μου κρατάει και περισσότερο

    αν είναι κάτι λάθος στο σκεπτικό μου ας το σχολιάσει κάποιος

    όσον αφορά την προτείνει και από μένα και από έναν φίλο μου(που με άλλες πρωτεΐνες είχε πρόβλημα λόγο προβλήματος που έχει με το gala)παίρνει πολύ θετικά αποτελέσματα...διαλυτότητα στο full(από γεύση λίγο όχι τόσο καλή η βανίλια πάντα)

    είναι πρώτη μέρα βεβαια αλλα δεν βλέπω κάτι άσχημο..το μονο άσχημο είναι αλλα να λέει το κουτί και αλλα να περιέχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-11-09 16:19 #29
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymnas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπόν παιδιά γύρισα σήμερα από το gimnstirio

    σκέφτηκα na περνώ την whey μονο μετά το gym γιατί ούτε bb θέλω να γίνω αλλα ούτε θέλω να έχω τα "ιπεργριγορα" αποτελέσματα(σιγά σιγά εξάλλου χτίζονται σωστά πράγματα)

    δηλαδή σκέφτομαι να περνώ μια δόση απλά μετά το γυμναστήριο και έτσι θα μου κρατάει και περισσότερο

    αν είναι κάτι λάθος στο σκεπτικό μου ας το σχολιάσει κάποιος

    όσον αφορά την προτείνει και από μένα και από έναν φίλο μου(που με άλλες πρωτεΐνες είχε πρόβλημα λόγο προβλήματος που έχει με το gala)παίρνει πολύ θετικά αποτελέσματα...διαλυτότητα στο full(από γεύση λίγο όχι τόσο καλή η βανίλια πάντα)

    είναι πρώτη μέρα βεβαια αλλα δεν βλέπω κάτι άσχημο..το μονο άσχημο είναι αλλα να λέει το κουτί και αλλα να περιέχει


    Εντάξει οκ στα να μη πίνεις πρωτείνη το πρωί αλλά πρέπει να πρωινό σου να βάλεις κάτι πρωτεινούχο.... Η καλύτερη περίπτωση για αυτή την ώρα είναι τα αυγά. Κανονικά ενδείκνυνται 4 ασπράδια αυγού + 1 ολόκληρο.
    Έχεις τέτοια δυνατότητα?
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-11-09 20:42 #30
    Προεπιλογή
    εγώ αυτή τι περίοδο τρώω δημητριακά με λίγο gala

    είναι αρκετό η όχι? είναι σημαντική πολύ η προτείνει το πρωί? προσπαθώ να έχω όσο πιο πολύ μπορώ μέσα στην μέρα μου..και μην φανταστείτε ότι περνάω 100gr είναι δύσκολο γιατί είμαι ακόμα με γονείς και τρώω πάντα το μεσημεριανό που έχουμε αλλα γενικά για βραδυ τρώω αυγουλάκια και κρεατάκι..

    γενικά μερικά tips δεν θα ήταν άσχημα από κάποιον

    ευχάριστο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 15 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία