Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 218
  1. 27-02-10 17:09 #61
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 μερες τωρα εχω αερια και περισσοτερες φορες τουαλετα απο το κανονικο.Επισης gj εχω φουσκωματα δεν ξερω τι στο καλο συμβαινει..ισως να μην ευθυνεται το προιν....τωρα φιλαρακι πρωτο μηνυμα στο φορουμ για την πρωτεινη με παραξενεψε...Παντως μου κανει εντυπωση το οτι ειδες διαφορα και σε τετοιο επιπεδο απο ενα συμπληρωμα (οποιοδηποτε..)αν εννοεις αποκλειστικα απο τ συμπληρωμα

    Σε γευση και διαλυτοτητα τρομακτικα αριστη!10/10
    Λογικά θα έχει κάτι μέσα που ορισμένους να μας πειράζει...Σε λιγο καιρό μου τελειώνει εμένα και δεν νομίζω να την ξαναπροτιμησω...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-02-10 17:15 #62
    Το avatar του χρήστη alekos

    Εγγραφή
    14-12-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    209
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά θα έχει κάτι μέσα που ορισμένους να μας πειράζει...Σε λιγο καιρό μου τελειώνει εμένα και δεν νομίζω να την ξαναπροτιμησω...
    Ναι λογικα κατι τετοιο θα παιζει...μπορει ομως να ευθυνετε και κατι αλλο...θα ενημερωνω οσο την παιρνω....
    Αξιες και ιδανικα εχουν και αυτα ξεπουληθει..
    ενδιαφερον καποτε: συναισθημα και πολιτικη σταση.........
    ενδιαφερον σημερα:πως θα ριξεις ενα ξεκωλο στα κλαμπ..


    Μην βιαστεις απο τον κοσμο να ξεκοψεις η ζωη οπως και ενα νομισμα εχει και αυτη, δυο τις οψεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-02-10 18:57 #63
    Προεπιλογή
    πολυ καλή..μόλις τελείωσα το πρώτο κουτί και απο βδομάδα θα πάω να πάρω και δεύτερο..στα συν είναι και η τιμή της!!πολύ καλή γεύση.ωραία μυρωδιά και έχει και ωραία γεύση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-02-10 19:56 #64
    Προεπιλογή
    σε συνδιασμο με διατροφη και πολλη γυμναστικη λογω kick boxing παντα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-04-10 17:38 #65
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Ορίστε το website της εταιρίας

    http://www.warriorlab.com/310/index.aspx

    Είναι Ιρλανδική και παρασκευάζει (δεν συσκευάζει) τις πρωτεΐνες της Optimum Nutrition.

    Δοκίμασα την Complete 8 - ούτε κρύο ούτε ζέστη... καλή μου φαίνεται.
    Το μόνο που δεν μου άρεσε είναι ότι στο μείγμα ανάμεσα στις πηγές περιλαμβάνει πρωτεΐνη σόγιας και pea protein.

    Ingredients: Whey protein concentrate, whey protein isolate, soya protein isolate, calcium caseinate, defatted cocoa, egg albumin, pea protein, skim milk powder, creamer [glucose syrup, refined coconut oil, caseinate, dipotassium phosphate, lecithin], L-leucine, L-valine, glutamine peptides, L-isoleucine, thickener (guar gum) fructose, flavour (chocolate), sweetener (sucralose), vitamin A palmitate, sodium ascorbate, ferrous fumarate, dl-alpha tocopheryl acetate, thiamine hydrochloride, riboflavin 5 phosphate sodium, folic acid, cyancobalamin, chromium picolinate.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-04-10 19:14 #66
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Αυτο προκυπτει από την ιστοσελίδα τους καπου;Το αναφερει καπου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-04-10 20:01 #67
    Το avatar του χρήστη racingman

    Εγγραφή
    29-10-2008
    Περ.
    Πρέ(βε)ζα
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    παιδια εχω και εγω αυτη την πρωτεινη,εδω και καιρο.Πολύ ωραια γεύση,καλη διαλυτοτητα και σε καλη τιμη......και μαλλον θα την πρωτιμησω παλι....

    καπου στο κουτι ομως γραφει οτι δεν ενδεικνυται για μειωση προγραμμα σωματικου βαρους,δηλαδη αν το καλοκαιρι μπουμε σε προγραμμα γραμμωσης,σταματαμε την χρηση της?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-04-10 20:23 #68

    Εγγραφή
    10-03-2010
    Περ.
    Αθηνούλα
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Καλή διαλυτότητα, καλή γεύση (σοκολάτα) αλλά κάτι έχει μέσα που μου δημιουργούσε αλλεργία. Είχα βγάλει κάτι κόκκινα με πολύ φαγούρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-04-10 20:56 #69
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Η etaireia αυτή υπάρχει περίπτωση να έχει καμια σχέση με την SportsLab? Όταν είχε έρθει ''υποτίθεται'' ήταν αποκλειστικότητα των ''x-τρέμε', πολύ καλή τιμή, διαλυτότητα και γεύση, φτιαχνόταν στην Ελλάδα και έπαιρναν τις πρώτες ύλες από Γερμανία! (είχαν και την αγαπημέvn mou πρωτεΐνη με 97% καθαρότητα!)

    Παίζει να είναι κανένα rename αυτής τnς εταιρείας? (και αλλαγή χώρας που περνούν τις πρώτες ύλες?)
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-04-10 23:16 #70
    Προεπιλογή
    απ'οτι έμαθα επειδή θέλω κ εγώ να την πάρω αυτήν την πρωτεΐνη, πρόκειται για συμπλήρωμα ουσιαστικά της ΟΝ. Γνωρίζει κάποιος περισσότερα περί προέλευσης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-04-10 23:25 #71
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορίστε το website της εταιρίας

    http://www.warriorlab.com/310/index.aspx

    Είναι Ιρλανδική και παρασκευάζει (δεν συσκευάζει) τις πρωτεΐνες της Optimum Nutrition.
    αυτο παλι στο σαιτ που το λεει??

    δλδ,η ιρλανδικη εταιρια φτιαχνει της σκονες την ΟΝ που ειναι αμερικανικη>>κ μετα τις εξαγει στην αμερικη δλδ,κ τις συσκευαζει η ΟΝ??

    μμμμαλιστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-04-10 23:40 #72
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο x-origin Εμφάνιση μηνυμάτων
    απ'οτι έμαθα επειδή θέλω κ εγώ να την πάρω αυτήν την πρωτεΐνη, πρόκειται για συμπλήρωμα ουσιαστικά της ΟΝ. Γνωρίζει κάποιος περισσότερα περί προέλευσης?
    ?????????????
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-10 00:09 #73
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παντως στο site που το διαβασα δεν ειδα καπου να γραφει ότι συνεργαζονται με On,προς το παρον δεν με πειθουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-04-10 00:21 #74
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως στο site που το διαβασα δεν ειδα καπου να γραφει ότι συνεργαζονται με On,προς το παρον δεν με πειθουν.
    κανενα δεν πειθουν,κ το χω πει κ με μια πιο λογικη εξηγηση πολυνικε:
    η muscletech εχει 3 θυγατρικες..thn six star,thn muscle asylum,k thn body fortress..ΚΑΙ ΟΙ 3 πωλουνται μεσα απο αμερικανικα σαιτ..οπως κ h θυγατριkες αλλων εταιριων..
    ΔΕΝ υπαρχει μια στο εκατομυριο περιπτωση να εχει θυγατρικη η ΟΝ,Κ ΝΑ ΜΗΝ πωλειτε σε αμερικανικα σαιτ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-04-10 02:34 #75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    ?????????????
    Δεν γνωρίζω με σιγουριά αυτά μου είπαν κατά πόσο ράδιο αρβύλα είναι δεν γνωρίζω κάποιος που να γνωρίζει κάτι παραπάνω??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία